Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 12. 2013 20:03

Iguka, ty přestřižené karty si jim poslal společně s odstoupením?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 17. 12. 2013 20:12

hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 12. 2013 20:29

V podmínkách je vše jasně popsáno tak by to nemusel být problém. Ale díky za odkaz, já jakmile dostanu tu slevu a uplatním ji, tam zavolám. Mám připravený i důvod, že jsem mezitím skončil s O2. Oni teď mění ty tarify...
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 17. 12. 2013 20:55

myšpulín píše:Iguka, ty přestřižené karty si jim poslal společně s odstoupením?

žádnou kartu jsem neposílal, mám ji doma na stole. Poslal jsem jim doporučenou písemnou výpověď. Co víc by ještě chtěli. I kdyby ji neakceptovali, tak max zaplatím 50kč za vedení karty. Dneska jsem to ještě zaurgoval zprávou přes IB.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maaart 18. 12. 2013 07:48

myšpulín píše:Tak dnes mi kurýr Mediaservisu přivezl kartu, odmítl jsem mu podepsat papír s doplňkovým pojištěním, kde rovnou zaškrtnul všechny tři produkty co tam byly. Jinak jsem mu dal kopii občanky kterou už Citi beztak má.

Včera mi kurýrka přivezla KK Citi Life. Podepsal jsem 2x smlouvu a pak dokument který paní kurýrka prohlásila za potvrzení o doručení. Teď ale začínám mít obavu, jestli jsem ji nepodepsal to dodatkové připojištění. Neměl bych v tom případě dostat stejnopis? Potvrzuje se doručení karty nebo ne? Vím, že chyba je, že jsem si to pořádně nepřečetl, ale takové jednání bych spíše očekával někde u nebankovní půjčky a ne u banky. Pokud jsem pochybil, dá se to zrušit?

Jinak mě překvapilo, že součástí karty je i elite MC program. Tím se ke svým kreditkám chlubí RB, ale u Citi jsem si toho nikde nevšiml.

Předem děkuji za odpověď
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod refedr 18. 12. 2013 07:58

Buď v pohodě, připojištění si pak můžeš telefonicky zrušit. Jinak v podmínkách je, že při výpovědi se jim má přestřižená karta zaslat.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 08:04

Ten papír s připojištěním je A4 s obrázky a je propisovací. To potvrzení převzetí jsem kurýrovi myslím taky podepisoval.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod x-bat 18. 12. 2013 09:07

Pripojisteni muzes zrusit hned pri aktivaci karty - na otazku operatora "Co pro vas mohu jeste udelat?" staci rict, ze chces zrusit pripojisteni :) Behem 30s je vyreseno.
x-bat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 09:18

Tak mi před chvilkou přišla sms:
Vas kod na slevu ve vysi 4000 Kc na mobilni hardware je ..... platny do 17.01.2014. Slevu uplatnite ve vsech prodejnach O2.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 12. 2013 09:18

maaart píše:Jinak mě překvapilo, že součástí karty je i elite MC program. Tím se ke svým kreditkám chlubí RB, ale u Citi jsem si toho nikde nevšiml.

MC Elite program je součástí kterékoliv karty MC World (nebo vyšších řád - Gold, Platinum, World Elite) a to jsou nyní už třeba i "vracecí" kreditky ČS nebo ČSOB (KK World). Snad RB musí prohlašovat jako výhodu, protože nemá čím jiným zaujmout... Reálná využitelnost nulová (tuším do konce roku je na pražském letišti do salonku MC bezplatný vstup pro držitele, ale třeba na letišti v Budepešti je vstup za nějakých €20 a není možnost doprovodu).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod maaart 18. 12. 2013 12:59

Děkuji za odpovědi. Jsem tedy zvědavý co jsem to já vůl podepsal.
Sms o možnosti aktivace chodí až po těch 5-ti dnech nebo dříve? A je to 5 pracovních nebo kalendářních dnů?
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 12. 2013 13:52

Shodou okolností mi dnes kurýr přinesl KK O2 Citi a taky chtěl podepsat potvrzení o převzetí, na tom papíru byly pouze logistické údaje a opravdu šlo pouze o potvrzení, takže by to neměl být problém. Samozřejmě předtím mi taky strkal k podpisu pojištění, což jsem odmítl, neměl s tím problém akorát říkal, že to měl tak zaznačené, že jsem to pojištění požadoval, ale v online žádosti jsem ho určitě nezaškrtával. SMS s možností aktivace si už nevzpomínám, ale každopádně už vím, že využít slevu už letos nestihnu, takže kartu si aktivuji až v lednu. Tedy určitě ho neuplatním na Note 3, kde bonus od Samsungu platí pouze do konce roku.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 16:59

Tak jsem zakoupil u O2 telefon pro manželku s tou slevou 4000 Kč. Zkoušel jsem i ten tablet, ale ten údajně mají jen v té akci 1+1 a jinak ho neprodávají. Možná by šla ta akce i kombinovat, ale jen na tarif který nemám.
Tu O2 Citi jsem chtěl zrušit na té rušicí lince 233 062 250, ale nakonec jsem jí jen převedl na tu bezpoplatkovou Citi Classic což šlo jen přes telefon bez nějakých dopisů.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 18. 12. 2013 17:08

To opravdu lze zřídit KK O2, využít 4000 bonus a pak ji převést na Citi Classic, nebo jiný typ KK?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 12. 2013 17:11

No už to tu x lidí udělalo takže proč by to nemělo jít?
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka