Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 20. 12. 2013 00:14

Nefotil, předal jsem mu (jí) kopií OP a Citi čeká až jim to pošlou.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 23. 12. 2013 14:37

myšpulín píše:V podmínkách je vše jasně popsáno tak by to nemusel být problém. Ale díky za odkaz, já jakmile dostanu tu slevu a uplatním ji, tam zavolám. Mám připravený i důvod, že jsem mezitím skončil s O2. Oni teď mění ty tarify...

dnes přišel papír ze Citi a smlouva s kreditkou byla ukončena.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hongmi 23. 12. 2013 19:17

Nauctovali ti mesicni poplatek za vedeni karty?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 23. 12. 2013 21:44

Thom píše:Nefotil, předal jsem mu (jí) kopií OP a Citi čeká až jim to pošlou.

Čekám na kurýra, je nějaká šance, že si údaje jen zkontroluje, bez focení či kopírování OP?
Nerad rozdávám kopii občanky cizím lidem.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iguka 23. 12. 2013 21:54

hongmi píše:Nauctovali ti mesicni poplatek za vedeni karty?

ne
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 24. 12. 2013 00:08

No, zkus se s ním domluvit, až ti bude volat kvůli termínu. Netuším, jestli mu stačí si to opsat.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 24. 12. 2013 06:27

Me upozornili telefonicky, ze mam mit pripravenu kopii OP a take ji pak kuryr opravdu chtel.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 12. 2013 20:31

myšpulín píše:U toho telefonu který jsem v akci s Citi koupil jsem ještě zažádat v rámci záruky nejnižší ceny o výplacení rozdílu do vyúčtování na číslo příbuzného, který má paušál u O2. Tak jsem zvědav jestli to půjde. http://www.o2.cz/osobni/zaruka-nejnizsi-ceny/

Tak to jde, na 4 vyúčtování bude mít slevu po 251,25 Kč což odpovídá 1005 Kč cenovému rozdílu u Nokie Lumia 625 u O2 a Mall.cz
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 29. 12. 2013 08:12

Gratuluji. :D
A ja stale cekam, kdy mi prijde SMS, ze muzu aktivovat kartu, smlouvu jsem kuryrovi podepsal 19.12., neni uz to podezrele dlouho?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2013 08:32

U mě to trvalo týden, ale nebyly v něm svátky.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 29. 12. 2013 12:03

hongmi píše:Gratuluji. :D
A ja stale cekam, kdy mi prijde SMS, ze muzu aktivovat kartu, smlouvu jsem kuryrovi podepsal 19.12., neni uz to podezrele dlouho?

Jo, City Bank je absolutně tragická. >:-( Vůbec nedodržuje stanovené termíny, o kterých ještě lže a začíná tvrdit, že se jedná o "pracovní dny", což jsem nikde nenašel, ale i tak jim to nevychází!
Na http://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/vyhody-telefonica-s_citi_kreditni_kartou_4000_kc_sleva_na_hw.html je jasně nápsáno, že třeba slevový SMS kód má přijít do 3 dnů od aktivace karty. U mě to je už 5 dní a nic nepřišlo. To samý bylo s kurýrem. Do 5 dnů vůbec nepřijel, ale asi až za 10 dnů. Aktivační SMS mi přišla až za týden. A když tam zavoláš, tak tě jen odbudou, že s tím nic nemůžou dělat a že to to zaurgují. Žádný kompenzace ti za to nenabídnou a pro ně z toho nevyplývají žádný sankce. Já myslel, že dám dceři k vánocům tablet a takhle nebylo nic. :'(

Bral jste někdo ten tablet Samsung GALAXY Tab 2 7.0 8GB 3G, který už nemájí, ale prý místo něho dávají Samsung GALAXY Tab 3 7.0 8GB 3G ?
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2013 12:08

Nechtěli mi ten tablet dát, prý je určen jen do jiné akce a tu nemohu využít, jelikož nemám ty správné tarify a stejně by to nemělo jít kombinovat.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 29. 12. 2013 12:31

A proč by ti ho neměli dát? :shock: Podmínka je "jakýkoli 3G tablet" a ten to je. Ten mobil SAMSUNG, co je k tomu ja dárek, ten si klidńě můžou nechat.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2013 12:50

Jenže ten tablet bez toho telefonu pro běžný prodej u nás neměli. Měli ho jen pro tu akci s tím telefonem zdarma.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 29. 12. 2013 13:27

To byla vymluva, kazdopadne ta akce na tablet s mobilem dohromady za dva dny konci, takze pak uz se nebudou moct vymlouvat.
hongmi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka