Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2013 13:37

Asi byla a když koukám za kolik se ty tablety prodávají na Aukru a teprve to začne. Já jsem spokojen s koupí Lumie 625, ten tablet jsem zkoušel kvůli zdejší diskuzi. Teď do toho půjde lidí, když o tom Aleš Pospíšil napsal článek na mobilmanii.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 29. 12. 2013 13:43

No oni kazdemu kreditku neschvali, zvlast ne tem detem, co ctou mobilmanii. Me ji take pred nekolika lety poprve neschvalili.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dsczech 29. 12. 2013 20:57

:-) doklada se doklad o vysi prijmu nebo jim to staci vyplnit v tabulce?
dsczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iguka 29. 12. 2013 21:01

vyplnit v tabulce
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jasno1 29. 12. 2013 21:21

Mám u Citi účet i KK. Pokud použiji možnost provést platbu z účtu na KK, tak se mi platba hned připsala a navýšil se disponibilní zůstatek na KK. Je opravdu hned k dispozici, nebo to nějakou dobu trvá?
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 12. 2013 13:42

jasno1: Disponibilní zůstatek je k dispozici okamžitě (alespoň je tak viditelný v IB hned po zaplacení KK)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod BatistaMuerte 30. 12. 2013 22:33

Zdravím,
tak jsem si též zažádal o KK na předplácenku a žádost byla schválena :).
Což jsem rád, ale v plánu mám využít akce a dále kartu nepoužívat.
Chci se zeptat, zda je možné jít na pobočku Citybank a tam potom tu kartu zrušit osobně. (mám raději rovnou potvrzení v ruce, s poštou nemám dobré zkušenosti).
Děkuji za info
BatistaMuerte
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 12. 2013 03:20

Ano, je to možné. Sice se odtamtud volá na infolinku, ale je to alespoň zadarmo :). A nějaké to potvrzení jsem dostal (rušil jsem Citi ČSA)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod refedr 2. 1. 2014 08:10

myšpulín píše:Asi byla a když koukám za kolik se ty tablety prodávají na Aukru a teprve to začne. Já jsem spokojen s koupí Lumie 625, ten tablet jsem zkoušel kvůli zdejší diskuzi. Teď do toho půjde lidí, když o tom Aleš Pospíšil napsal článek na mobilmanii.

Nic nezačne. ]:-< Na http://www.o2.cz/osobni/tablety/# Ten Samsung GALAXY Tab 3 7.0 8GB 3G už je za 6995 Kč. :grr:
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 1. 2014 15:19

Tak ten předtím byl o generaci starší, Galaxy Tab 2...
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 2. 1. 2014 16:46

Ale nekterym stastlivcum se podarilo Tab3 koupit za stejnou cenu jako Tab2. :D
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 1. 2014 17:15

No jo to pak měli štěstí. U nás o tom nechtěli ani slyšet, když Tab2 není tak není. Je fakt, že ta holka v té prodejně vypadala jak když tam dělá za trest. A manželka prostě chtěla tu Lumii. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dsczech 8. 1. 2014 22:49

tak to mam pred schvaleny na mailu psali ze poslou do 5 dnu informace a zejtra to uz bude 5 pracovni den ... zatim nic . asi toho maj hodne. nebo jestli se vubec neozvou ???
dsczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2014 05:13

Žádal jsem o svátcích, přišlo mi automatické schválení a od té doby také ticho po pěšině
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 1. 2014 06:13

Zajímavé je, že v aplikaci O2 výhody už se tato akce nezobrazuje i když stále platí. Mám Android i WP.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka