prevod penez western union > posta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 3. 2016 10:21

Jasnej ojeb, jak píše Patrik, zboží odešli až budeš mít peníze v ruce
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2016 10:27

To přijde divné jen mně, že ten příspěvek ze 4. března je úplně identický jako ten první od OP z roku 2011? :hm

Co tak dat tomu novému nicku ban a bude klid...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 3. 2016 21:22

.. ale co by z toho měl, kdyby opakoval svůj dotaz. Spíš mi připadá, že ten nový (Baatkro1) našel dotaz starého (buly5) a ulehčil si práci tím, že ho okopíroval.
I když podle příspěvku z 29. 2. 2016 13:16 mi připadá, že Baatkro1 je jaksi MIMO
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2016 21:26

spamový robot, nic víc...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod katkan 25. 5. 2021 15:41

Manžel má s Westrn Union zkušenost velice špatnou, cituji:

Protože potřebuji posílat větší částky peněz ze svého účtu rodině do ciziny k vyplacení v hotovosti, podstoupil jsem nejprve složitou identifikační proceduru Western Union pro navýšení limitu transakcí na 5000 EUR.
Ti hlupáci si ale spletli EUR a Kč a nastavili mi limit 5000 Kč ! Trvalo několik dní, s řadou e-mailů a telefonů, než to opravili. Pak limit konečně vzrostl na 125000 Kč. Nicméně platby stále neprocházely, vždy se to na posledním kroku zaseklo. Stížnosti nepomáhaly a technický support byl nulový. Místo, aby chybu opravili, stále mi posílali rady, abych ta Eura předával v hotovostod některému místnímu agentovi. Teprve po týdnu neustálých urgencí poprvé prošla platba, ale jen 900 EUR, víc neprojde. To jsem ale musel zjistit pokusně, protože žádná informace o max. částce není (limit na své VISA kartě pro Interentové platby mám samozřejmě daleko vyšší).

W.Union má pro Česko úředníky někde v Litvě, a ti to mají "na háku". Nulová podpora a neschopnost.
:-(
katkan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 5. 2021 17:35

Opravdu jste pro dlouhodobé zasílání větších částek nenalezli lepší (levnější) řešení? Třeba poslat příbuzným vlastní platební kartu, ať na místě vybírají z bankomatu? Chápal bych to snad jen pro zemi s omezenou směnitelností měny (Severní Korea, Írán, některé státy bývalého Sovětského svazu,..), jinak mě nenapadá důvod pro posílání tímto způsobem
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků