Tesco Clubcard kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Máte Clubcard kreditní kartu?
Ano. 16 %  24%  [ 16 ]
Ne. 45 %  69%  [ 45 ]
Ne, ale uvažuji o ní. 4 %  6%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 65

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 12. 2011 18:31

Cituji z podminek:
Když na svém bodovém kontě nasbíráte například 600 bodů, získáte od nás 60 Kč. Tyto peníze Vám budou každé tři měsíce automaticky zaslány poštou v podobě peněžních poukázek na nákup v obchodech TESCO.

Ale bude to poukazka na neco co urci TESCO, nebo na cokoliv z jejich sortinentu? Mam dojem, ze se pri uvadeni mluvilo o tom, ze budou posilat slevenky na veci, ktere podle jejich spiclovani urci jako nejcasteji nakupovane.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 5. 12. 2011 18:43

Já to chápu tak, že ti pošlou poukázku v ceně 60 Kč na jakékoliv zboží. Ostatně Tesco tyhle dárkové poukázky i normálně prodává a to bude něco podobného.

Obrázek

Obrázek
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 12. 2011 18:52

Za poukázky si můžeš koupit, co chceš. Ta poukázka/poukázky jsou v sešítku, kde jsou i další poukázky na slevu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 12. 2011 19:44

Jo tohle mi chodí i k normální Clubcard. A když platím Citi Life dostanu ještě ty 2%.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 12. 2011 19:48

Panove dekuji. Ted jen, aby tu nekde pobliz otevreli TESCO :-D
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 5. 12. 2011 20:01

myšpulín píše:Jo tohle mi chodí i k normální Clubcard. A když platím Citi Life dostanu ještě ty 2%.

Ale zas platíš za tu Citi Life poplatek 50 Kč měsíčně, ne? :pozor
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 5. 12. 2011 20:23

Tak klasickou Clubcard muzu kombinovat i s RB Exclusive a 50 Kc neplatim.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod iguka 5. 12. 2011 20:24

zatím je Citi life na rok zdarma, resp. alespoň jednou v měsíci s ní musíš zaplatit, aby poplatek neúčtovali. Co bude po roce, to se uvidí.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 12. 2011 20:25

První rok těch 50 Kč neplatím a dál se uvidí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 6. 12. 2011 22:39

Clubcard kreditka je první rok zdarma bez podmínek a další roky je zdarma jen pokud byla v předchozích 12 měsících útrata 36000 Kč a více, jinak by byl poplatek 49 Kč měsíčně, takže si to po roce také rozmyslím.
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 24. 12. 2011 13:33

qwdan píše:Je to už skoro rok, ale myslím, že jsem vyplňoval tu tabulku, co se na té stránce (mujuver.homecredit.cz) zobrazí po kliknutí na "zaslání bezpečnostních údajů".

Je to ono. https://mujuver.homecredit.cz/
Zezačátku mi to hlásilo chybu, že je číslo smlouvy neplatné, ale dneska to už fungovalo (víc jak 20 dnů po uzavření smlouvy), zadal jsem číslo smlouvy a své rodné číslo a objevil se text:
Vaše žádost byla přijata ke zpracování a do 7 pracovních dnů obdržíte na kontaktní adresu doporučeně do vlastních rukou bezpečnostní údaje pro přihlášení na Váš úvěrový účet.

Takže mi asi pošlou přihlašovací údaje a budu mít online náhled na tu kreditku. :tleskani
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 9. 10. 2014 14:06

Vypada to, ze TESCO krome standardni kreditky nabizi i (novou?) Premium kreditku, dokonce i obvolavaji lidi s nabidkou teto nove Premium kreditky.

TESCO Clubcard Kreditní karta Premium
http://www.itesco.cz/cs/financni-sluzby ... m/o-karte/

Za každých 10 Kč, zaplacených kartou, získáte:
2 body v obchodech Tesco
2 až 20 bodů u partnerů sítě Premium
1 bod ve všech ostatních obchodech doma i v zahraničí nebo na internetu, kde přijímají karty MasterCard

Za každých nasbíraných 1 000 Clubcard bodů od nás dostanete Clubcard poukázku na nákupy v Tesco, v hodnotě 100 Kč, která zlevní vaše další nákupy nebo s ní můžete nakoupit zadarmo.

Jeste jsem nestudoval detaily, zda jsou tam nejake poplatky, zda umi automaticke inkaso na 100% dluzne castky apod.

Jeste info:
http://www.itesco.cz/cs/financni-sluzby ... a/o-karte/
Podmínky fungování Clubcard kreditní karty jsou stejné jako u Clubcard kreditní karty Premium, kromě sbírání Clubcard bodů.
Doplňkové služby jsou stejné jako pro Clubcard kreditní kartu Premium.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 10. 2014 14:24

V obchoďáku, kde pravidelně procházím kolem tuto KK nabízeli snad už tak půl roku zpět, tedy nejde o žádnou horkou novinku. Co vím, tak vedení je zpoplatněno 59 kč měsíčně a nevím, jestli je tam nějaká úleva (některé kreditky Home Creditu měly vedení bezplatné, pokud nimi bylo uhrazeno min. 36000 Kč v předešlém klouzavém roce) - jinak nadháněči v obchoďácích nabízí tuto kreditku i s 10 % cashback bonusem na první 3 měsíce, ale byl tam hodně nízký limit, snad jen 300 Kč celkem v tesko bodech.

Kdo ji tedy chce, je lepší si pro ni skočit do teska, ale myslím, že není moc o co stát (HC navíc hodně od letoška zhoršil kurzovou politiku a kurzy jsou téměř 3 % od středu - po vratce v tesko bodech se lze tedy dostat na cca. střed + 2 % a to už umí i leckteré debetka lépe)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 12. 11. 2014 06:53

Tesco KK chce přetáhnout splácející držitele jiných KK - nabízí 0% úrok na půl roku na převedenou částku. Přišel mi papírový "spam" :-)
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2014 07:04

jo, mně taky :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka