GE Money Bank - Genius Gratis kody

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod charles84 8. 2. 2013 19:40

Nabízím volné kódy k založení bezplatného účtu Genius Gratis.
Pište na email: charles84@seznam.cz
Platnost kódu do 5.3.2013
charles84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 11. 2. 2013 08:45

Pokud někdo máte ještě volný kod, písněte mi prosím do sz - potřebuji pro kamarádku. Děkuji. Prioritně takový, kde už alespoň 1 člověk je, nechci riskovat.
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pobor 12. 2. 2013 21:22

Dobrý večer, mám kód k založení účtu Genius Gratis s platnosti do 10.3.2013, zájemci pište na pobor@klikni.cz
Pobor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 2. 2013 17:35

Mám u GMB pouze spořící účet GENIUS PLUS. Nic jiného v této bance nemám a ani jsem nikdy neměl. Nevíte někdo zda bych měl nárok na založení si tam toho jejích účtu Genius Gratis a nebo mám v tomto případě smůlu?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 13. 2. 2013 18:01

Sporici a bezny ucet jsou dve rozdilne veci. Samozrejme, ze clovek muze mit i Genius Gratis.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 2. 2013 22:16

Tak dnes úspěšně založený Genius Gratis. Trvalo to asi 20 minut. Kdyby mi paní v bance při tom nenabízela různé produkty o které nemám zájem tak by to bylo vše vyřízené asi i rychleji.
Měl bych ale k tomu některé dotazy.
Je možné u GEMB karet nějak zablokovat MO/TO platby? Paní v bance vůbec nevěděla co to je a pak mi tvrdila, že tuto službu nenabízejí a proto ji ani blokovat nemůžou.
Na můj dotaz ohledně bezplatných výběrů z bankomatů jiných bank (vím že u GEMB jsou zpoplatněny) mi paní v bance tvrdila, že nic takového nabízet nemůžou protože to bankám nedovoluje ČNB. Je to pravda, že něco takového bankám zakazuje ČNB? Připadá mi to být nesmysl.
Dá se v Internet Bance GEMB nastavit něco jako např. email push u mBank a zasílání výpisů e-mailem? Nikde nic takového jsem tam nenašel.
Jsou všechny SMS nastavené ve službě SMS Servis u toho Genius Gratis zdarma a nebo je to zpoplatněné?
Ve zvláštních obchodních podmíkach k tomu Genius Gratis které mi pani v bance dala čtu, že mi bude při založení zaslána SMS s unikátním číslem kterou můžu přeposlat 2 až 9 dalším novým klientům. Žádná taková SMS mi ale doposud zaslána nebyla. To se ta SMS nezasílá doporučeným klientům? Podle těch podmínek jsem to pochopil, že by se to asi mělo zasílat všem.

Z dnešního jednání v GEMB ohledně účtu Genius Gratis jsem nabyl dojem, že pani která se mnou jednala se v bankovních záležitostech příliš nevyzná.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 2. 2013 22:48

ty vole Vlazy..bankovni poradkyne na pobocce okolo Tesina stala opravdu za dve veci..Ale,ze po vsem co bylo napsano zde a na foru mBank se budes ptat,jako ocas i ty,tak to jsem necekal..A za mesic prosim nebrec,ze te prevedou na zpoplatnene konto :-) pokud jsi teda nepochopil nic a nesel zakladat Genius Gratis s kodem jineho nahanece..popripade do GE nazenes manzelku..maminku..babicku..nebo deti :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 2. 2013 23:43

dr._lukas:
Od tebe se vůbec nedivím, že se zde vyjádřuješ jako bezcharakterní ocas. O tebe je to všude dobře známo.

Zakládat jsem ten Genius Gratis samozřejmě šel s kodem. Ta pani v bance mi tvrdila, že už další lidí zhánět nemusím, protože už mám jisté, že ten účet zdarma budu mít. Po tom co mi ale všechno tvrdila a co ani nevěděla bych ji 100% nevěřil.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod galan.marten 15. 2. 2013 00:44

Je to zoufalý přidavač na pitevně a ojíždí ty svoje "svěřence".
galan.marten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 15. 2. 2013 07:13

vlazy píše:
Z dnešního jednání v GEMB ohledně účtu Genius Gratis jsem nabyl dojem, že pani která se mnou jednala se v bankovních záležitostech příliš nevyzná.

Že přepážkový pracovníci nic neví, je dle mě v GE běžné. Jejich hlavní úkol je nabízet úvěrové produkty a k tomu pojištění.
Když jsem byl v loni ve FIO, probíhal tam pohovor na pracovní místo. Z toho co jsem zaslech, na co byl uchazeč tázán, dost pochybuji, že by alespoň na polovinu dokázali pracovníci z nedaleké pobočky GE odpovědět. Možná kdyby daly hlavy dohromady z celé pobočky.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 2. 2013 10:33

LGA píše:Že přepážkový pracovníci nic neví, je dle mě v GE běžné. Jejich hlavní úkol je nabízet úvěrové produkty a k tomu pojištění.
To, že ta paní v GEMB ani nevěděla co jsou to MO/TO platby a tvrdila, že něco takového neposkytují a nemůžou to proto ani blokovat a že výběry z bankomatů jiných bank nemůže žádná banka poskytovat zdarma, protože to bankám nedovoluje ČNB je dost zarážející, že banka vůbec takové lidí zaměstnává. To ty lidí nijak neprověřují když je přijímají pracovat do banky a neproškolují je? Takto bance dělají ostudu. To bance nevadí?
Ta paní v bance mi také nabízela úvěrové produkty, pojištění a nějaké fondy, ale když jsem ji dal jednoznačně najevo, že o nic z toho nemám zájem tak mne na nic z toho nepřesvědčovala.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 2. 2013 11:01

Ta paní prodává jen párky v rohlíku. Umí párek ohřát, udělat díru do rohlíku, obalit párek do hořčice a zasunout do rohlíku. Nezná ani složení hořčice, nezná ani kolik masa je v tom párku a na datum spotřeby bych se také raději neptal.:-)
Já jsem se naopak na pobočce v Brně u grandu setkal zase s paní co věděla asi vše na co jsem se zeptal. Ale bordel je všude. V RB třeba tvrdí, že mám na kreditce vyčerpáno 3400 korun i když v IB vidím už asi 14 dní asi 13 tisíc a také jsem dostal prémiovou úrokovou sazbu 0.23% :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 2. 2013 14:11

Vlazy, kdyby jsi zapřemýšlel nad tím, že pracovnice banky nic nevěděla a neptal se zde jako debil, tak ti odpovím slušně :-) Ale, že jsi debil je všeobecně známo :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 15. 2. 2013 15:07

Tak to je síla. 8-D To opravdu zaměstnává GE takové lidi na pobočkách? Naštěstí jsem měl opačnou zkušenost v GE v Globusu v Praze Čakovicích. Profi přístup. Nejdříve jsem myslel, že to je vtip. :D
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 2. 2013 15:54

dr._lukas:
Já jsem nad ničím takovým přemýšlet nemusel protože to vím. Co je ale špatného na tom slušně se na něco zeptat? Od tebe hulváte ale žádnou jinou reakci nešlo čekat to by se musel stát zázrak.

davsopl:
Ano opravdu. Nevím jestli na všech pobočkách, ale tam kde jsem byl já to tak bohužel je.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka