GE Money Bank - Genius Gratis kody

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pan Y. 19. 7. 2012 18:20

Viz podmínky:
3. Jeden Klient může sjednat pouze jeden Genius Gratis.

Navíc, k čemu by ti bylo vícero těch účtů?
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 19. 7. 2012 22:23

K odklonění peněz? ;)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Denny-04 20. 7. 2012 07:06

Mě by zase zajímalo, pokud je např. skupina 3 lidí s Geniusem Gratis a jeden se rozhodne, že zruší účet, jestli zbylí dva ve skupině budou i nadále mít účet zdarma?
Denny-04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gandalf007 20. 7. 2012 07:56

Pokud ho zruší po 1. měsíci, tak ostatním zůstane.
Gandalf007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ousteen 20. 7. 2012 13:25

Tak skupina 1+2 u mého kódu je už hotová. Zbývá tedy ještě 7 použití. Pokud někdo využijete, dejte mi prosím vědět soukromou zprávou. Díky.
ousteen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pawkka 2. 8. 2012 14:49

Zdravím všechny!!! :-)) Také nabízím kód pro Genius Gratis. Včera mi ho aktivovali. :-] Tak si případně napiště na arttur@seznam.cz Ihned vám kód přepošlu! ;-) Díky Pavel
Pawkka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinamrek 22. 8. 2012 08:38

Zdravím mám kod na konto genius gratis platný do 15.9.12 pořád mám 9 volných míst. Zde je kód: 9001853956. Pokud máte zájem klidně zakládejte. Díky :)
martinamrek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dvcati 22. 8. 2012 13:54

Dobrý den, poprosil bych o kód do SZ chtěl bych si založit účet u GE tak ať mám raději více kódů děkuji.

M.
Informace znamená všechno; za války jako v míru, v politice jako ve finanční sféře.
dvcati
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2012 15:15

dvcati: a co mas problem s tim kodem z dnesniho rana, ktery je nad tvym prispevkem?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod LGA 22. 8. 2012 18:31

S474N: myslím že nestojí o kód, kde se bude čekat na třetího.
Po mých zkušenostech, kdy si několik lidí účet po vyžádání kódu ode mě nezaložilo, bych jako druhý do skupiny nešel.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dvcati 23. 8. 2012 03:48

Dobré ráno, nepsal jsem že by s kódem něco bylo. Třeba by někdo potřeboval do skupiny třetího člena. A také bych raději šel s jedním kódem navíc. Jen pro jistotu. Přeji pěkný den.
M.
dvcati
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pawkka 23. 8. 2012 12:13

POZOR!!!! Kód pro založení Genius Gratis!!!
Kód je: 9001077595
Ještě je volných pár míst. Platnost do 31.8.2012
Pawkka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dvcati 23. 8. 2012 12:45

Tak jsem založil účet s kódem 900 185 3956. Platnost do 15.9.2012. Kdo bude chtít jít založit účet může jít najisto s tímto kódem.
Přeji hezký den.
M.
Informace znamená všechno; za války jako v míru, v politice jako ve finanční sféře.
dvcati
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marczus 23. 8. 2012 14:10

Zdravim,
zalozeni uctu genius gratis je nejaka limitovana edice? nebo jak to funguje? celkem me lakaji ty jejich sluzby .. ale bojim se abych nenaletel .. par bank uz tu bylo co to takhle zkouseli .. a pak to nejakym zpusobem omezili pripadne zrusili .. viz Post. sporitelna.
marczus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dvcati 23. 8. 2012 14:39

Dobrý den,
Dá se říci že je to "limitovaná edice". Funguje to tak, že první majitel účtu gratis dostane kód na který musí přivést další dva lidi aby to byl opravdu účet gratis. Pokud to nestihne v termínu jednoho měsíce tak se účet převádí na standardní se všemi poplatky. Pokud to stihne má ceny dle ceníku. Po konkrétním dotazu dnes na mé pobočce zda je účet zdarma navždy a zda nebude třeba za měsíc změna sazebníku, bylo sděleno že nic takového nebude. Opravdu bude navždy zdarma. Popravdě podle "výslechu" spíš spoléhají že nalákají lidi na další služby. Kreditky, životní pojištění, penzijní, hypotéky, stavební spoření atd. atd. Alespoň tak to na mne působilo. Na druhou stranu i kdyby to mělo vydržet pouze pár let. Proč toho nevyužít, vyřízení nám trvalo slabých 15 minut. A taková perlička na závěr musel jsem si na pobočce vyzkoušet jejich internet banking. Což mi přišlo takové úsměvné. Jsem přeci jen internetová generace a než se paní otočila měl jsem nalogováno a projeto základní nabídky IB. :-)) Za mě zatím spokojenost. Teď čekám na kartu.
Přeji hezký den
M.
dvcati
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka