Doporucte mi prosim banku pro mlade s moznosti zalozeni...

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 3. 2013 20:24

to jsi teda vyhrál :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod peta809 17. 3. 2013 20:30

Jak to myslíš? :-D
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 3. 2013 21:46

Pokud máš v místě bydliště bankomat Rajfky pro 1 výběr v měsíci zdarma, proč ne. Jinak jsi větší "parádu" mohl udělat s Equa, mBank, FIO, GE.

No, uvidíš, Zuno je zdarma, vyzkoušíš, když ti nebude vyhovovat, založíš jiný účet paralelně vedle tohoto. Jen škoda, že jsi to neřekl dřív, určitě by tě někdo rád k Zuno doporučil a oba jste mohli dostat po 3 stovkách :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod peta809 17. 3. 2013 21:51

Neboj, kamos me tam pozval, takze o ty 3 stovky neprijdeme ani jeden ;-)
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 3. 2013 22:17

Tak potom dává založení účtu u Zuno smysl, jinak totiž nesplňuje vlastně nic z toho, co sis vytýčil, např. neumožňuje žádným způsobem vklad hotovosti, tedy kromě poslání složenkou z pošty, což si ale slušně zaplatíš.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod peta809 17. 3. 2013 22:46

No, tu mne tam preposle tatka z jeho uctu, takze to mam celkem pod palcem ;-)
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 3. 2013 23:36

kazdeho vec..ovsem nebrec po nejake dobe,ze platis jako mourovaty za vybery z atm..a plus variantu urcite nesplnis ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod peta809 18. 3. 2013 00:47

Mene pujde spise o platby nez o vybery chytraku ;-)
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 3. 2013 09:05

Zuno není špatná volba.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 18. 3. 2013 09:52

peta809 píše:Mene pujde spise o platby nez o vybery chytraku ;-)

pán už je chytrák. někomu poradit jinému nakopat :)
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2013 20:51

peta809 píše:Je mi 18 let. Na uctu nejake zustatky planuji a vyber z bankomatu bych videl tak nanejvys 2x ta mesic.

:-) mě to je fuk.. ale spíš tě kámoš překecal, ať máte dobrou kalbu za utržených 6 stovek :-D Kdyby uvažoval normálně a hodláš dále studovat, tak je pro tebe daleko vhodnější ČSOB student konto nebo Genius Gratis od GE.. Popřípadě to Fio.. ale Zuno :-) 8-)
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránka