Doporucte mi prosim banku pro mlade s moznosti zalozeni...

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kitrab 28. 9. 2012 12:29

:)
tomu říkám řešení on to někdo za mě udělá.
než aby jsi se naučil s účtem včas tak raději tohle.

Mi připomíná plné české hospody notorických stěžovatelů, ale udělat jedinou změnu to ne.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 28. 9. 2012 13:08

kitrab spíš lenoch viz hned jeho 1.příspěvek... než by měl zvednout pr**el od kompu a dojít si do banky zřídit účet, tak raději bude otravovat rodiče a sobě namluví, že ho nepotřebuje :D
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peta809 28. 9. 2012 14:04

Ale tohle mi nakukal tatka, takze z my hlavy to neni. Ja jsem ucet chtel, ale prave tatka mi ho rozmluvil! Rikal, ze ten provoz uctu je drahej a ze me se to nevyplati. Hned delate mnoho povyku pro nic. Slo spise o zachtenost nez o lenost! Myslete si co chce te, ja rikam pravdu!!!
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod meme1255 28. 9. 2012 14:45

Ukaž mu třeba sazebník té ČSOB - Vše kromě inkasa je zdarma ( beru to jako zástupce studentských účtů) - S velkou pravděpodobností to vyjde levněji než jeho účet .. - Ale je to tvá věc :)
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kitrab 28. 9. 2012 15:48

špatná doba všechno je drahé.
Já osobně mám 3 účty a měsíční náklady v měsíci kdy jsem líný si 200 m dojít do bankomatu za 0 kč jsou max. 20 kč a to je 1x do roka :)
Zbylých 11 měsíců za 0 kč.

A myslím, že v tomto vláknu zaznělo více než dost tipů na free účty a nebo na studentské, kde je provoz nula.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod meme1255 28. 9. 2012 15:58

A nebo když si založí KB + ČSOB ( KB platby kartou, ČSOB na posílání plateb apod.), tak na tom může až 333,- ročně vydělat :) - stačí 1x za měsíc zaplatit kartou... )
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 9. 2012 17:31

peta809: otec bude jeden z těch co všechno zná a všemu rozumí co?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 9. 2012 18:49

Asi tak, fotr slintak z hospody, co rozumi od fotbalu az po svetovej mir. :oboze
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zevlovaci 30. 9. 2012 19:16

otec je hodně mimo.. se znalostmi z tohoto vlákna by jsi měl být ty schopný doporučit jemu nějaký pro něj výhodnější účet..
nechápu, jak ti mohl rozmluvit založení tvého účtu, pokud jsi četl to co ti zde lidé psali..
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod meme1255 30. 9. 2012 19:57

Copa doporučit, ale i "vydělat" pár korun za aktivní vedení G2.2 + SK :-[
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kitrab 30. 9. 2012 21:06

zamknout :) vše bylo k tématu řečeno :).
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 10. 2012 14:45

:-) :love: 8-P PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
_________ Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát
(1st smajlící EVER v podpisu !! Co wopičácíí ?)
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 9. 10. 2012 23:22

No vidíte, vy jste mu tady doporučili snad to nejlepší a on to smete hned ze stolu. To studentské konto ČSOB je asi opravdu nejlepší řešení. Navíc mě zarazilo, že je to až do věku 30 let. To je teda pecka. Bankomaty má ČSOB pomalu a jistě skoro v každém městě okolo 10t obyvatel. Pamatuji si doby, kdy jsme nosili po internátech 20 let zpět bankovky v peněžence a byli vystrašení aby nám je někdo neukradl. Kdysi jsem také začínal s ČSOB, ale odradil mě jejich přístup a nemožnost mít konto zdarma. Teda vzhledem k tomu, že nejsem student.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2012 23:28

Tak pokud ti jde jen o to nemít u sebe bankovky, tak tahle možnost tu existovala vždy a jmenovala se vkladní knížka :). Byla vždy zdarma.
Dodnes je nabízí Poštovní spořitelna (výběr na každé poště) a České spořitelna (výběr v každé pobočce). A poslat peníze na ní lze i bezhotovostně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod peta809 17. 3. 2013 20:21

Tak jsem si nakonec přece jen bankovní účet založil, a to u ZUNA. Po neděli mi kurýr přiveze smlouvu a pak i platební kartu :-D. A až na ty ceny za výběr hotovosti z bankomatu je to príma.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka