Nejlepší karta pro Pay Pal (ne AXA)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod karel963 26. 6. 2013 10:24

Uvažuju o KK RB Easy, protože chci kartu zdarma bez dolpňujících podmínek a s co nejlepšími kurzy pro občasný nákup v USD.

Dobrý kurz by měl zajistit kurz Mastercard, ale kolik to vlastně je?
- na stránkách MC je kalkulátor, který jim nefunguje
- našel jsem jenom nějakou extrení stránku s cca 14 dnů starými kurzy (kdo ví, jestli jsou skutečné MC), kde byl kurz oproti VISA (AXA) občas dost divoký - např. o 0,5Kč horší

Jaké jsou vaše zkušenosti?
karel963
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jasno1 26. 6. 2013 11:01

Mě MC kalkulátor funguje

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/

A kurzy mi přijdou dost podobné jako má VISA
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 6. 2013 11:03

Já jsem teď platil poprvé na Slovensku, tak musím počkat, až přijde výpis. Dle Dalichových testů je srovnatelný s kurzem VISA, tedy cca 0,3 % nad střed, banky mají běžně 2 až 3 %, mBank až přes 5 %.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 6. 2013 11:07

Začátkem roku jsem v jednom příspěvku popisoval, že kurzy u KK STYLE odpovídají tomu kalkulátoru MC (který podle všeho nyní nefunguje), kurzy MC se nicméně velmi podobají kurzům VISA, rozdíly budou snad v desetinách p.b. Kreditku jsem sice přímo nesrovnával s debetkou AXA, ale provedl jsem tehdy kontrolní transakci kreditkou AXA CLUB (kurzy VISA + fixní přirážka 1,25 %), u které byla transakce zaúčtována s kurzem o cca. 50 haléřů horším oproti KK RB.

Edit: Tak MC Currency Conversion Tool už funguje, ale včera jsem ho zkoušel a taky mi nešel.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod SimonT 26. 6. 2013 18:40

Také hledám náhradu za AXA kartu a uvažuju o RB Style přes bankovnipoplatky.com. Dají se u téhle kreditky nějak rozumně (online, telefon) měnit limity? Díky.

-- 26. 6. 2013 19:42 --

Beru dotaz zpět, odpověď jsem našel v jiném vlákně. Nedají.
SimonT
Kolemjdoucí

Předchozí stránka