jakou banku vybrat?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e2374883 14. 3. 2014 20:25

Podporuje některá z dalších bank zobrazení průběhu celkového zůstatku v přehledu transakcí (transakční historie) tak jako to má staré IB od mbank?
e2374883
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gekkon 14. 3. 2014 20:44

Historii zustatku zobrazuje internetbanking GE Money a Airbank. Možná i další...
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 14. 3. 2014 20:52

gekkon: Dotaz byl na to, která banka nabízí v historii transakcí zobrazení výsledného zůstatku přímo na řádku jednotlivé transakce, tzn. kolik činil zůstatek po dané transakci, což ani GE ani AB neumí.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 3. 2014 00:44

e2374883: Možná to bude více bank, ale na jistotu nyní vím asi jenom o Era ( nové i staré IB - ale už ne smartbanking pro Android ani Windows 8 ), tím pádem i modrá ČSOB...

-- 14. 3. 2014 23:49 --

Tak mě napadlo ještě IB Zuno (aplikaci si nejsem jist) - v historii transakcí zobrazuje v samostatném sloupci i zůstatek po transakci.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 3. 2014 10:12

FIO to umí na denní a měsíční bázi. Tedy součet transakcí za den (měsíc) a konečný zůstatek na konci dne (měsíce), plus změna oproti poslednímu dni (měsíci) a proti volitelnému počátku období (např. začátek roku).
Přílohy
zustatky.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod lemming 25. 3. 2014 11:29

AirBank to umí na denní bázi zobrazit graficky + v tooltipu částku, exportovat se ta data jednoduše nedají.
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 6. 2014 19:04

Asi se to jiz na foru resilo, ale nevim nic najit.....(nechce se mi :nenapadne )

Je zde banka, ze ktere odeslu platbu a prijemci se nezobrazi moje jmeno?(nekde jsem vystoural, - ING konto?)
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 6. 2014 06:49

Není, ING konto začalo od května (?) odesílat identifikaci majitele účtu taky.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 6. 2014 07:05

Ale šlo by to obejít platbami ze zahraničního účtu, co mi chodí platby, tak na výpise odesílatele nevidím.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Floow 28. 6. 2014 13:06

Zdravím,
potřeboval bych poradit u jaké banky založit účet.
Doteď jsem u České spořitelny, asi 12 let. A nějak mě nebaví neustále někde nahánět body abych měl účet zdarma. Proto jsem se rozhodl poohlednout se jinde.
Momentálně mám u účtu v ČS kontokorent který občas využívám. Splácím jeden úvěr, koncem roku bude splacen. A mám založeno důchodové spoření.
Měsíčně na účet přichází cca 16 000.
Za měsíc provádím asi 6-10 plateb přes IB, platby běžných nákupů v obchodě. 3 trvalé příkazy.
Občas je potřeba výběru z bankomatu. 2-3 za měsíc. Někdy vůbec.
A občas se naskytne nutnost vložit hotovost na účet.
Do budoucna bych asi potřeboval úvěr, proto bych rád zohlednil ve výběru tuto skutečnost.
Floow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2014 13:26

Hledej ucty, kde jsou vybery ze vsech bankomatu zdarma a zdarma vlozeni penez na pobocce/poste

splnuje Equa Bank pri prijmu 12 000/m
10 vyberu z jakehokoliv bankomatu
1x moznostz vlozeni hotovosti na poste- poplatek, ktery se plati poste - 30kc bude vraceno Equa v pristim mesici...

kdyz budes zakladat ucet v Equa, kdyz te doporucim,- zadas muj promo kod dostanes 150 za zalozeni uctu(ja take) po provedeni 1 platby kartou do 2 mes. od zalozeni...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 6. 2014 13:45

Ukonto Unicredit pri obratu 12000 vedeni zdarma vc. vyberu z bankomatu i v zahranici
Airbank
mKonto ted v akci na doporučení lze získat až 1000 při otevření
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2014 14:27

airbank a mbank bych vyloucil, kdyz plati nejakou jinou kartou, nez vydanou danou bankou
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod karlos-2009 28. 6. 2014 21:03

Floow píše:Zdravím,
potřeboval bych poradit u jaké banky založit účet.
Doteď jsem u České spořitelny, asi 12 let. A nějak mě nebaví neustále někde nahánět body abych měl účet zdarma. Proto jsem se rozhodl poohlednout se jinde.
Momentálně mám u účtu v ČS kontokorent který občas využívám. Splácím jeden úvěr, koncem roku bude splacen. A mám založeno důchodové spoření.
Měsíčně na účet přichází cca 16 000.
Za měsíc provádím asi 6-10 plateb přes IB, platby běžných nákupů v obchodě. 3 trvalé příkazy.
Občas je potřeba výběru z bankomatu. 2-3 za měsíc. Někdy vůbec.
A občas se naskytne nutnost vložit hotovost na účet.
Do budoucna bych asi potřeboval úvěr, proto bych rád zohlednil ve výběru tuto skutečnost.

Jestli mas v blizkosti domova/prace FIO pobocku a bankomat, tak pak tam. Ale s uverem u nich nevim, jak to funguje..
Zalezi, jak casto tu hotovost vkladas, z tech "novych/nizkonakladovych/bezpoplatkovych" bank ma klasicke pokladny jen FIO, Airbank ma vkladomaty, ostatni jen pres postu. Pricemz refundace poplatku pri vkladu pres postu funguje jen u Equa.
karlos-2009
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 29. 6. 2014 18:33

Asi bych v tomto případě doporučil Equa bank nebo UniCredit Bank a refinancovat u nich úvěr. U Equa bank proplatí poplatky ale nevím, jak je to u Equa bank s kontokorektem. Ten asi nenabízejí-není možný. U UniCredit by s kontokorentem u U konta být problém neměl. Někde jsem četl, že ho nabízejí s U kontem zdarma. FIO má velmi málo bankomatů a většinou dlouhé fronty na pobočkách, které jsou velké "3x3 m", neosobní jednání. Pomalu za zády vám dýchá další klient. FIO banka mě v tomto zklamala.
davsopl
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka