EasyChange

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 8. 10. 2012 08:28

Zdravim,
zajimalo by me, kdyz mam ramcovou smlouvu u easychange, tak jak to funguje s kurzem, pokud pouzivam webove rozhrani - tam si muzu zadat jaky kurz chci nebo musim zadat ten co mi rekne webova stranka?
Respektive, kdyz tam zadam jiny, tak mi ho makler muze, ale nemusi schvalit, funguje to tak?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 09:59

No me nikdy nenapadlo zadat jiny, nez je na webu. Ono, vzhledem k tomu, ze je 6 haleru od stredu, tak tam moc manevrovaciho prostoru neni.
Ale nic ti nebrani tam zavolat a pokusit se dohodnout lepsi :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Mimonik 8. 10. 2012 10:28

Jasne, no ja jsem tam zatim jen volal - posilas ty konfirmace podepsane zpet, kdyz to zadavas z webu?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 11:15

Ne, nic zpet neposilam, nikdo to po me nikdy nechtel, jediny, kdo to chtel byl REOL (tam jsem vzdycky "vlepil" podpis v GIMPu, protoze nemam doma tiskarnu :) ).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ency 12. 11. 2012 16:51

Cau, kdyby to nekoho zajimalo vytvoril jsem takovy widget pro android, ktery ukazuje aktualni smenny kurz EasyChange - https://play.google.com/store/apps/deta ... easychange
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 1. 2013 19:56

Postřehl jsem, že EasyChange se poslední dobou začal horšit, už neobchodují devizy se spreadem 12 haléřů, ale 14 haléřů a především nově už nemají na valuty stejné kurzy jako na devizy, ale valuty obchodují se spreadem 44 haléřů, čím se dostali na úroveň běžných směnáren.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 1. 2013 20:09

No jo, toho jsem si skoro ani nevšiml. Ale začali být aktivnější - telefonicky nabídli o 3 haléře lepší kurz (takže vlastně spread 8 haléřů). (Pravda, jako fyzická osoba (nefirma) mám u nich velmi slušný obrat.)
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ency 8. 4. 2013 10:55

Ale ale ...
Vážení klienti,

obracíme se na Vás s krátkým sdělením, v němž Vás chceme informovat o organizační změně naší společnosti.

Naši bývalí kolegové p. Fojtík a p.Taussig přešli ke konkurenční firmě, přičemž podle informací některých našich klientů, neoprávněně získali seznam všech našich klientů. Těm v těchto a dalších dnech telefonují a snaží se je získat pro konkurenční firmu. Rádi bychom Vás upozornili, že naše společnost EasyChange s.r.o. nabízí lepší kurzy a narozdíl od dané konkurenční firmy je zobrazuje a zobrazovanou výši dodržuje. Proto věříme, že oceníte naši dlouholetou snahu v budování této firmy a zůstanete našimi klienty.

Péči o zákazníky přebírá nyní p. Miroslav Kaufmann. K dispozici jsme Vám na telefonních linkách 246 083 753, příp. 246 083 752, nebo 604 225 804 a dále také na mailových adresách info@easychange.cz nebo miroslav.kaufmann@easychange.cz. Webová aplikace je Vám samozřejmě plně k dispozici.

Společnost EasyChange s.r.o. je nadále připravena Vám poskytovat své služby v co nejlepší kvalitě.

Děkujeme za pochopení

team EasyChange
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2013 16:13

Tak musela to být rychlovka, protože ještě 2. 4. mi platbu podepisoval právě pan Taussig.
Jinak mail mi nepřišel, možná byl cílen jen na zákazníky obchodující větší objemy - já sice mám plateb na počet docela dost (několik do měsíce, občas i několik denně), ale jsou to "pidiplatby" pro které mě rozhodně žádná devizovka "přetahovat" nebude :)

Pak ještě jedna zajímavost - všiml jsem si výrazně vyššího spreadu mimo pracovní dobu - jeden člověk mě kontaktoval co se děje, že kurzy Easychange jsou najednou nějaké nevýhodné, mrknu a koukám - spread 54 haléřů :-o. Tak jsem si říkal, že to asi bude "bezpečnostní polštář" mimo obchodní dobu (furt dobré, že můžu zadat platbu i mimo pracovní dobu, což mi jiné devizovky neumožní, byť je to za o něco horších podmínek, i když vzhledem k "výši" mých plateb je to vlastně skoro jedno a podstatný je pro mě nulový poplatek) a ono jo, před chvílí jsem zadával jinou platbu a spread byl 14 haléřů (sice je to pohoršení proti minule, kdy býval 12 haléřů, ale furt dobré, navíc u větších plateb se asi půjde dohodnout po telefonu na jiných podmínkách).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 4. 2013 19:15

Ten "bezpečnostní polštář" je tam podle mě od začátku, kdy s tou web službou vyrukovali.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2013 20:20

Na europlatba.cz možná (nevím, nepoužívám), ale na "plnotučném" webu Easychange.cz určitě dřív nebýval.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ency 16. 4. 2013 08:38

vit.spinka píše:No jo, toho jsem si skoro ani nevšiml. Ale začali být aktivnější - telefonicky nabídli o 3 haléře lepší kurz (takže vlastně spread 8 haléřů). (Pravda, jako fyzická osoba (nefirma) mám u nich velmi slušný obrat.)

No, myslim, ze uz volat nebudou - byl to pravdepodobne duvod odchodu tech dvou vyse zminenych.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 4. 2013 10:08

Myslím, že mail dostali všichni, takže leda tak spadl do spamu - mám jej taky a transakce určitě nemám v takovém množství ani objemu. Že mi budou ale volat od konkurence, to určitě nečekám.

Ten "bezpečnostní polštář" předtím určitě nebyl ani na webu europlatba.cz, ten používá stejný spread jako hotovostní směnárna EasyChange (44 haléřů) a mimo pracovní dobu je spread 84 haléřů (!)... takže za mě děkuji za upozornění.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Ency 16. 4. 2013 15:22

A koukam, ze to tu nekdo z EasyChange cte, uz to pisou i na webu
Mimo pracovní dobu, tj. v čase 17:00 - 08:59, je rozšířen kurzovní spread.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 4. 2013 07:47

se přiznám, že jsem je na to upozornil :)
PatrikChrz
Administrátor

Další stránka