EasyChange

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2014 16:53

Tak to se uvidí. Valutomat slibuje 0,1 až 0,3 %. To jsou 3 haléře na euru (necelé) v tom horším případě. Podaři-li se mi dojednat obchod za střed (což předpokládám, neboť druhá strana zase chce prodat), budu na tom lépe.

Samozřejmě vše závisí na tom, jak se to rozběhne, tedy kolik získají zákazníků a případně zda přijdou z Polska i další firmy.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 13. 12. 2014 21:17

Něco ala valutomat se dá domluvit i dnes s lidmi co pracují v eurozóně, chodí jim výplata v eurech a sem tam potřebují koruny. Sám to tak dělám, eura nakupuji za lepší ceny než mají arabské směnárny (ty kromě Prahy stejně nikde jinde nejsou).
Myslím si, že až se valutomat rozběhne, že to bude dobrá služba pro všechny.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 13. 12. 2014 21:59

Jen tak pro zajímavost, kde najdu arabské směnárny v Praze?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod VVNP 14. 12. 2014 04:48

Třeba na konci Opletalky...
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 12. 2014 07:17

Diskuse o Valutomatu přesunuta do nového vlákna
viewtopic.php?f=316&t=1225475&p=10444653#p10444653

Co se týče arabských směnáren, tak já mám nejlepší zkušenosti (nejnižší dosažené kurzy) u prahaexchange.cz v Jindřišské ulici, vedle hlavní pošty, bohužel nemají kurzy na webu. Případně hned vedle je směnárna Mango, která jejich kurzy kopíruje.

Z těch, které mají kurzy na webu mi nejlépe vychází alfaprague.cz (pánská pasáž mezi Příkopy a Ovocným trhem a potom Náměstí Republiky vedle Paladia). Dobré jsou také ty směnárny v Opletalově a Politických věznů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka