Jak zabezpečit svoje peníze - návod

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kiulamatino 24. 1. 2013 16:20

Dostal kreditku, kterou šel na pobočku vrátil a než ji odevzdal tak ji 2x ohnul. Zapoměl ji přestříhnout. Po 14 dnech mu přišel výpis s výběrem z bankomatu na 48k. Nikdy tu kreditku nepoužil, ale jak to tak vypadá pán za přepážkou ano. Měsíce se s bankou dohadoval. Měl doklad o vrácení, ale výber byl udělan ten samý den. Doba výběru se prý nedá určit. Což obě protistrany se na tomto bodě dohadovali. Mslím, že to stále nená vyřízeno. Je pravda, že v každé bance jsou slušní i lumpové - uředníci. Ale mě takové to jednání přijde podpásovka od banky a já ji proste nevěřím
kiulamatino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod misaan 24. 1. 2013 16:35

To je divné. Do teď jsem žil v domění, že když mi vyjede papír, že je bloklá tak je bloklá. Nechá se jen 30 dnů aby došli offline transakce, což výběr v bankomatu snad není..
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Proti srsti 24. 1. 2013 19:15

kiulamatino píše: Doba výběru se prý nedá určit. Což obě protistrany se na tomto bodě dohadovaly. Myslím, že to stále nená vyřízeno.

Čas výběru (a taky místo atd) se pochopitelně zjistit dá.
Pokud bude vyřízeno v jeho neprospěch, a pokud se to odehrálo tak, jak uvádíš, doporučuju finančního arbitra.
Proti srsti
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 1. 2013 19:56

Nejen čas výběru, archivují se i kamerové záznamy z bankomatu, takže se zjistí i kdo vybral. Pokud řádně reklamoval a je si jist, že nevybíral on, neměl by se čeho bát.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 1. 2013 20:03

Hm, a kde ten pán za přepážkou sebral PIN? Nebo mu dotyčný vrátil kartu i s PINem?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 24. 1. 2013 20:07

Beztak nějaká story jedna paní povídala.. během krátké chvilky 4 různé zpochybnění ;-)
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 1. 2013 20:41

kiulamatino: Má rodinu?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod kiulamatino 24. 1. 2013 21:03

Rodinu má, a ano může kecat a dělat ze sebe chudáčka. Já to jen od něj slyšel a tak to prodávám. Ale je to chlap v letech a vpohodě nevidím důvod proč by si to vymýšlel.
kiulamatino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 1. 2013 21:06

Tak se ho laskavě zeptej na ten PIN... Nebo znáš bankomat, z kterého lze vybrat bez zadání PIN?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod kiulamatino 24. 1. 2013 21:48

Oki příští týden se zeptám
kiulamatino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 2. 2013 09:58

máš už odpověď?
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránka