Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peta809 11. 11. 2015 20:43

Zdravím, lze nějak zjistit přihlašovací jméno, které jsem díky delší době co jsem se do online bankingu nepřihlašoval zapomněl? Starou SMS už nikde nemám a dopis se jménem také ne, ten jsem ke spořícímu účtu neobdržel, akorát návrh smlouvy, token a instrukce. Děkuji.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 11. 11. 2015 21:10

Volej 800133444, ale obávám se, že tě poženou na pobočku.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2015 07:08

Nepomůže, že tam muselo být minimálně jedno velké písmeno a jedna číslice? Třeba využíváš nějaké plus mínus univerzální všude a jen ho upravuješ podle požadavků :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 11. 2015 07:45

Pokud náhodou používáš smartbanking, přihlašovací jméno je zobrazeno i v něm... Jinak bude třeba nejspíš na pobočku, přihlašovací údaje co si vzpomínám byly buďto ve smlouvě nebo bezpečnostní obálce, ale nebudu se na to přesně dívat, nespíš to je už jedno, přístup tam mám ještě od dob Volksbank a ledacos se už mohlo změnit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 12. 11. 2015 14:41

Prihlasovaci jmeno nikde v tistene podobe nefiguruje.
Volilo se primo na pobocce, kde jej banker zadal do systemu a na pozadani Vam jej napsal na papir.
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 11. 2015 17:48

Dnes schůzka ve Sberbank. To, že se vydá Sberbank směrem jako Partners bych v životě nečekal. Finanční plán na míru sestavený odborníky, atd. To mají tak málo klientů, že vymýšlejí takové pitomosti? Nebo už jde finanční krize i na ruské banky?
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 12. 11. 2015 18:55

To tě z vlastní iniciativy pozvali na pobočku?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod peta809 12. 11. 2015 20:34

Tak jsem opravdu musel na pobočku, kvůli takové trivialitě. Nicméně ta návštěva naštěstí trvala jenom chvilku.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 11. 2015 20:51

@paty07 Přesně tak. Volají a nabízí údajně novou službu - finanční plán. Schůzka vypadala podobně jako analýza u Partners. Pozvou si vás do zasedačky a 3 lidi vám sestavují optimální finanční plán. :-l
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 13. 11. 2015 15:17

Jaký produkty máš, co z toho aktivně používáš? Mám u nich osobní účet, kde není žádný provoz, pokud si nechci něco přeposlat ze spořáku a na spořáku nějaký peníz, tak jestli při takovém profilu můžu taky očekávat telefonát :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 13. 11. 2015 15:44

finanční plán dělá i RB či ČS(Blue)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 15. 11. 2015 01:02

A co potom finančním plánu doporučí? Předražené a nevýhodné smlouvy na stavebko, životní pojistky, cestovní pojištění, důchodové připojištění a další služby, aby měl bankéř vyšší provize?

@paty07: mám Fér Optimal a zakládal jsem na nové pobočce, kde nabídli při přechodu z jiné banky zdarma zlatou debetku. Obraty nic moc, spíš využívám spořák.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 11. 2015 15:25

Má někdo tušení/informace, co se stane s produktem FÉR SPOŘENÍ od Sberbank, které má garantovanou výši úrokové sazby 1,63% pro vklady do 300 000 Kč do 31.1.2016 ? Sjednaný produkt od 1.2.2016 bude pokračovat jako jaký produkt? Na banku se samozřejmě mohu obrátit, nejdříve zkouším zadat dotaz zde, je mezi váma několik lidí, kteří mají hlubší znalosti a informace. ;-) Děkuji.
anonyni

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 11. 2015 17:12

@pm81
Ja bych se inspiroval u jejich predchozich produktu a jak to bylo pri predchozim snizovani, predpokladam tedy, ze to dopadne obdobne. Ucet zustane zachovan stavajicim klientum (tem kteri ten ucet uz meli), ale jiz jen se snizenou urokovou sazbou. Nove se budou nabizet uz jen nove ucty se snizenou sazbou.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 12. 2015 19:13

Tak jsem od těchto šmejdů dostal výpověď na termiňák "Spoření na budoucnost" s dvouměsíční výpovědní lhůtou, s vysvětlením, že "přistoupili ke zrušení tohoto produktu", evidentně se těm kur.ám ruským nechce platit úročení vkladů se sazbou 4,13 % p.a.

Jelikož jim nebudu ochoten zaplatit ani těch 5 Kč za odchozí platbu, tak si ke konci výpovědní lhůty půjdu otevřít nové Fér konto, peníze pošlu pryč a další den všechny produkty ukončím.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka