Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 4. 2020 14:54

Takže mám běžný účet --> nic za mobilitu
ALE
změním ho na nový typ --> za rok dostanu 1234 za věrnost
(samořejmě nezmění-li se pravidla, ale za stávajícíh pravidel to platí)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 22. 4. 2020 14:56

Ano, je to jak píšeš.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 24. 4. 2020 10:04

ale pokud mam jen sporak, tak za mobilitu dostanu..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 4. 2020 10:48

Ano, to bys měl
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod radoch1 24. 4. 2020 18:22

Přišla někomu už ta Gold karta? Od kdy má platnost? Údajně je potřeba při zakládání účtu v dubnu plnit podmínky až v květnu (dostal jsem tuhle informaci na pobočce při zakládání hned po Velikonocích).

A ještě další dotaz - byly u karty přiložené nějaké informace o pojištění?
radoch1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 24. 4. 2020 18:37

byl jsem na pobočce změnit stávající fér konto na to nové extra s gold kartou. No sber nezklamala... Změnili mi typ účtu s platností od 1.5., ale o gold kartu musím přijít požádat až v květnu, tedy až budu mít ten nový účet, protože za duben (se starým typem účtu) bych za gold platil poplatek...

Ptal jsem se, jestli je možné o gold kartu požádat přes IB, snad možná prý ano, ale možná taky ne a budu tam muset ještě jednou osobně...

Prostě sber, tedy spíš sběr...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 24. 4. 2020 19:04

Hele dá se v té Sberbank online založit spořící účet?
Podle "sales & service banker" ano - ale buď se mne chtěla zbavit, nebo jsem slepý.
Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 24. 4. 2020 19:13

Jak je to s tou mobilitou? Založil jsem si účet u nich a ale v internetovém bankovnictví naní nic nevidím. Musím na pobočku ?
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 24. 4. 2020 19:14

To odpovím já - jo musíš na pobočku - proto je lepší vzít ten extra - stejně musíš hlídat protáčení, stejně musíš na pobočku - ale je to porod.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 4. 2020 19:24

radoch1 píše:Přišla někomu už ta Gold karta? Od kdy má platnost? Údajně je potřeba při zakládání účtu v dubnu plnit podmínky až v květnu (dostal jsem tuhle informaci na pobočce při zakládání hned po Velikonocích).

A ještě další dotaz - byly u karty přiložené nějaké informace o pojištění?

Ano, přišla mi (na pobočku, kde jsem si ji vyzvedl). Platnost nevím, nemám u sebe, podmínky pojištění u ní nebyly. Podmínky jsem raději hned splnil.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Surik4t4 24. 4. 2020 19:25

libol píše:Hele dá se v té Sberbank online založit spořící účet?
Podle "sales & service banker" ano - ale buď se mne chtěla zbavit, nebo jsem slepý.
Díky

Nemyslím, že by to šlo v IB, ale online přes web ano.
https://eshop.sberbankcz.cz/sporeni/contactDetails
Takže asi jste si jen s bankéřem nerozuměli, ne?
Zrovna jsem ho chtěl taky dneska založit, ale nechce se mi zase fotit doklady a vyplňovat všechny údaje, který už jsem jim aspoň dvakrát dával.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 24. 4. 2020 20:45

zakládal jsem v úterý na pobočce, trvalo to asi 30 minut takže celkem v normě, ke Gold kartě jsem dostal tlustou brožuru ohledně pojištění... plnění stačí prý od května, jelikož karta přijde až tak za 10 dní a je tam nějaký to "hájení". Ohledně mobility už mi včera psali z airbank, že se se mnou loučí, takže celkem rychlý...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 24. 4. 2020 20:57

Surik4t4: Úžasné, to jsme si asi neporozuměli, taky se mi s tím nechce opičkovat
filas81: super, že jsi dostal tlustou brožuru, mne bankéř výslovně upozorňoval, že cestovní pojištění je prozatím nefunkční, že ho připravují.
A taky plnění až od května, taky sstejně asi nedostanu kartu, takže se to reálně nedá - i když si u nich nejsem jist ničím
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 24. 4. 2020 21:16

libol - to mi bankéřka neřekla, že cestovní pojištění připravují, no stejně se nedá rajzovat; já tam těch 50 na den poslal, ale kartou platit v dubnu nebudu. Já s nimi neměl špatný zkušenosti před pár lety, tak doufám, že to klapne, horší než Unicredit to být nemůže...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 4. 2020 22:44

Koukám na bonusovou akci a chci si jen potvrdit, že na získání bonusu za mobilitu (účet u sberbank jsem zrušil cca před 4 lety a od té doby u nich nic nemám) stačí provést mobilitu účtu - zrovna mám k dispozici už nehodící se Trinity bank ... Trinity bank kodex mobility podporuje, takže lze „Narozeninová Super Výhoda“ použít? Musí se převádět i nějaké trvalé příkazy (nic takového jsem v podmínkách nenašel) nebo stačí jen požádat o zrušení účtu?

mobilitu lze zadat pouze na pobočce nebo už lze online?

uvažuju o verzi EXTRA kvůli aspoň nějakému pojištění (místo erste, kde mi bankéřka chce dát výpověď)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka