Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 16. 11. 2017 12:38

no akorat 24safe.cz chce za nejmensi schranku 400 za mesic a tvrdi ze je maj vyprodane
za tu vetsi pak 630 za mesic
to jako ne....
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 11. 2017 17:12

Lichvářsko-exekutorské-justiční loupeživé bandy na vás kleknou tak, že jim přiznáte i nemanželské dítě...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rad68 20. 11. 2017 12:56

Někdo psal (asi ve vlákně J&T) že Sber taky plánuje zvýšení úroků a zrovna jsem se díval, že fakt jo: https://www.sberbankcz.cz/novinky/zvyse ... icich-uctu
Není to sice nic výraznýho (pro mě je to úplně k ničemu), ale třeba je to začátek trendu, že i jinde budou zvyšovat.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 6. 2018 01:16

Od 15.8.2018 nove obchodni podminky.
Jedna ze zmen je zrychleni tuzemskych korunovych plateb.
Platba zadana pres IB do 12h (nebo papirove do 11h) bude pripsana v druhe tuzemske bance jeste ten samy den.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 2. 8. 2018 03:16

Sberbank opravdu vydala nový úrokový lístek jen proto, aby u exotičtějích měn snížila úročení běžných účtů z 0,01% na 0,00%, nebo jsem něco přehlídl?!
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod fc70 14. 10. 2018 23:17

Sberbank zvyšuje sazbu „FÉR spoření Plus“ s relevantním BÚ na 1,03%; sazba bez účtu, a starší spořicí účty se nemění. Koukám, že bych ty prázdné SÚ, co tam držím, kdyby náhodou někdy měli zajímavou nabídku, měl asi vypovědět hned.

TV v korunách zvýšeny o 0,1–0,2%, v eurech sníženy.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Taki 15. 10. 2018 08:13

Njn, na jejich klíči už mi svítí OFF a nový jsem si nevyzvedl..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 10. 2018 11:12

Taky mě to minulý měsíc nemile překvapilo. Čekal bych, že banka pošle mail nebo SMS, "pozor, končí Vám platnost RSA tokenu".
Naštěstí výměna je na počkání na kterékoliv pobočce.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 15. 10. 2018 18:52

Mně už dvakrát zpráva o tom, že si mám vyměnit token, přišla; už si ale nepamatuji, kterým kanálem.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Havers 15. 10. 2018 19:51

1.8. mi přišla SMS s tím, že stávající token končí 30.9.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 10. 2018 20:58

Taky jsem dostal informaci o expiraci tokenu SMS zprávou, cca. 1,5 měsíce předem, ale už to bylo tak 2 roky zpět...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod czaki 16. 10. 2018 23:56

Založil jsem si kvůli služebce do USA kreditku u Sberbank (protože bez poplatků) a až před odjezdem jsem zjistil, že v USA je velká část plateb jen protažením karty terminálem, tak jsem to zjistovalu Sberbank, zda to funguje a podle kartového centra to nefunguje. Prakticky jsem to nezkoušel. Tak pokud by někdo zakládal kreditku u Sberbank kvůli cestě do států (nebo půjčování auta), tak bacha na to
czaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 17. 10. 2018 00:32

Já bych si tipnul, že kartové centrum nemá úplně pravdu (nefunguje to v ČR, protože terminály už jsou čipové, ale na nečipovém terminálu by to prošlo), ale nemám to vyzkoušené.

Kdyžtak prosím zkus a poreferuj. (Na druhé straně, v USA se už taky zavádějí čipové terminály, ale relativně dlouhou dobu byla ta čipová část nefunkční (nestihla se certifikace), a často odpojená nějak amatérsky, takže je v principu možné, že to fakt proužek odmítne, protože se má použít čip, a čip nebude fungovat.)

Každopádně si s sebou vezmi aspoň jednu jinou kartu, možná radši dvě.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod czaki 17. 10. 2018 00:38

Zatím jsem tu platil dvakrát revolutkou a v pohodě. Očekával jsem že budu muset dát kartu v půjčovně a že bude třeba kreditka, ale je to placený na fakturu tak nic nechtěli. Jinak někde je vidět jen protahovací terminál. Když bude rozumná příležitost, tak zkusím kreditku.

Jinak z banky mi přišlo toto:
overoval som túto skutočnosť na oddelení platobných kariet a naše karty bohužiaľ cez magnetický pásik nefungujú. Je potrebné ich používať cez čip.
czaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hvala 30. 10. 2018 11:22

Taki píše:Njn, na jejich klíči už mi svítí OFF a nový jsem si nevyzvedl..

PatrikChrz píše:Taky mě to minulý měsíc nemile překvapilo. Čekal bych, že banka pošle mail nebo SMS, "pozor, končí Vám platnost RSA tokenu".
Naštěstí výměna je na počkání na kterékoliv pobočce.


Víte někdo co s těmi tokeny tedy je? Možná před měsícem mi přišel nějaký dopis, ale nevěnoval jsem mu pozornost a už nevím, co v něm bylo.

Teď mi přihlášení do IB nefunguje, uživatelské jméno a PIN zadávám 100% správně. Tudíž chyba musí být v tokenu?

Token mám, funguje, žádné OFF na něm nesvítí a zezadu má platnost uvedenou do 2019.

Byl jsem na pobočce, kde bankéř chtěl vidět token, řekl, že mu nic není a nový mi tedy nevydá. Nabídl resetování přístupových údajů a řekl, ať se ještě jednou zkusím přihlásit heslem (jakým když heslo nemám...) a po resetu ať se zkusím přihlásit zadáním jen kódu z tokenu bez PINu.

Takže jsem odcházel ještě víc zmatený než jsem tam přišel.
hvala
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků