Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goropes 7. 9. 2020 17:06

jde dát mobilita na spořící účet Trinity Výhoda+?
a jde to jen na pobočce, že?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 7. 9. 2020 18:38

Já uvažoval o zrušení eKonta Komplet a spořáku u Raiffky. Na začátku srpna jsem oba účty vynuloval, zrušil všechny trvalé příkazy a nechal jsem je ležet (za přihlašovací SMS platit nehodlám). Napřed jsem si říkal, že je zruším on-line přes Air Bank, ale když jsem narazil na odměny u Sberbank, zaradoval jsem se, že z toho něco kápne. Jenže když to nejde on-line, tak to se na to... Abych si vzal v práci volno a vydal se autobusem na výlet k nějaké pobočce, to mi za to nestojí.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 9. 2020 11:10

goropes píše:jde dát mobilita na spořící účet Trinity Výhoda+?
a jde to jen na pobočce, že?


Ano, Ano.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod HankaDu 9. 9. 2020 07:22

Tyjo, že by v něčem nebyla poslední? Sberbank v příštím týdnu spustí ověřování plateb kartou přes aplikaci. https://www.penize.cz/debetni-karty/419 ... -overovani
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 9. 2020 07:53

Můžu sám od sebe přejít na novou aplikaci, nebo musím počkat, až budu bankou "zmigrován"?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 9. 9. 2020 20:04

To jsem chtěl taky,ale nešlo mi to, volal jsem na info a řekli mi,že musím počkat,až budu zmigrován.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 9. 9. 2020 21:25

Dnes jsem si byl na pobočce přidat k pár stávajícím další účet a při té příležitosti mi doporučili přechod na nové IB. Takže teď už jedu na novém a příležitostně mám vrátit token ke starému IB...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 9. 2020 12:58

Mě kvůli tomu volali, že se mám stavit na pobočce že bych se přihlašoval bez tokenu. Akorát že na to nebudu mít čas, mám jiný kšefty a práci a visí mě v tom pár set tisíců.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 16. 9. 2020 12:53

Zatím nikomu nedoporučuji přechod na to nové IB, leda až to odladí. Pokud máte staré, jste jedni ze šťastnějších. Já to dobrovolně změnil a hrůza a děs. Jsem tzv. "pokusný králík". Zatím nemají spoustu věcí vychytaných. Ku příkladu taková základní věc jako upozornění na příchozí platbu nelze nijak v novém IB nastavit ani přes SMS, mail, operátora. Tohle fungovalo na 100% ve starém IB. Ku příkladu taková základní věc je pro mě strašně důležitá. Nejsem zvědavý každou chvíli kontrolovat účet. Pro mě to nestojí ani za těch 1234 Kč. Asi to vypovím. Občas se také stane, že v aplikaci nevidím běžný účet ale jen sporák. Pokud máte nastavené platby s budoucím datumem a převedete to na nové IB, všechny platby vám smažou. Mě na to nikdo neupozornil a ručně jsem je zadával znova.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 16. 9. 2020 15:46

Díky, měl jsem strach, že jsem divný, když jsem si řekl, že to za to 1234 nestojí. Pravda přihlašuji se tam jen jednou měsíčně a nemá mne tam co překvapit, ale význam ten účet nemá žádny ten výroční bonu snad dorovná to - že je bezplatný.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 18. 9. 2020 10:22

prosím zkušenější ještě o dvě informace:
1) došla mi domů karta, ale nikde v IB nevidím možnost kartu aktivovat, ani v mobilní aplikaci.
Jak na to? banka to ani nepíše nikde na svých stránkách..
2) pracovnice na přepážce mi řekla, že podmínky musím plnit až od října. Má smysl tam nasypat peníze a udělat platby kartou už za září, abych splnil podmínky na mobilitu o měsíc dřív?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 9. 2020 11:10

Přišla Ti karta a nebyla nalepená na žádném papíru a nebylo na něm napsáno, jak kartu aktivovat? Kdysi dávno jsem měla na takovém papíru napsáno, že ji mám aktivovat v jakémkoliv bankomatu, jakoukoliv transakcí. Počítám, že jsem měnil PIN.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 1. 10. 2020 17:34

Sberbank zavádí aplikaci M-token.Je pouze pro klienty s novým bankovnictvím.
https://www.sberbank.cz/-/media/files/s ... ndroid.pdf
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 10. 2020 17:50

Mně dneska volal někdo ze Sberbank, aby si ověřil kontaktní údaje, a po úspěšném ověření mi byl zřízen přístup do IB přes username (poslali mailem) a SMS heslo.
Účet tam už mám delší dobu na nule.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 1. 10. 2020 23:26

Sberbank snížila sazby korunových TV o 0,1–0,2%.

Akce „Úrokové zvýhodnění“ se nově týká i libovolně velkých firem, ale formálně končí 31. 10. (i když formálně to beztak můžou zrušit kdykoli).
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků