Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 8. 4. 2020 19:02

BTW minarjo, máš na tom Creditasu nějaké trvaláky? Taky uvažuju, že ho v rámci mobility k Sberbank zruším, ale nic kromě prázdých účtů tam nemám.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 4. 2020 22:26

Ano. Cíleně před zadáním mobility jsem u Creditas založil jeden TP a dvě svolení k inkasu, ať ta mobilita nevypadá jako prázdná :). Protože mobilita Sberbank pro tu odměnu musí být komplexní, tedy s přenosem příkazů i se zrušením původního účtu. Jinak mobilita může proběhnout nejdřív třináctý pracovní den. Takže když jsem tam byl včera 7.4., tak přenos bude dokončen 24.4. (žádal jsem nejbližší možné datum). Tento den se tedy poprvé případné TP provedou už ve Sberbank (v Creditas naposled 23.4.)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 4. 2020 22:35

Opravdu, ikdyž nás natolik Creditas *****,chcete rušit právě tam BÚ? Při nákupu valut dáte Rusákům za Euro bezmála 30,-, u Creditas dle dnešního lístku 27,70,-.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 4. 2020 06:21

Na konverze jsou přeci jiné služby, fungující nezávisle na účtu (Revolut, Curve...), na výměnu hotovosti pak výhodné směnárny v centru Prahy - takže fakt nevím, proč řešit měny zrovna u Creditas? Tak výhodné oproti jmenovanému u nich fakt nejsou :). Já si BÚ Creditas založil loni v létě v podstatě jen kvůli jejich akci "6x100", tedy půlroční odměně po 100 Kč měsíčně za platby kartou. Jinak je pro mě zcela zbytečný, nic nového mi Creditas nedá (SÚ v nulovém stavu, který jsem měl už před BÚ, tam zatím nechávám, vývoj úroků se mění rychle).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 4. 2020 07:47

minarjo píše:na výměnu hotovosti pak výhodné směnárny v centru Prahy

Proč si všichni Pepíci myslí, že je každý z Prahé?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 9. 4. 2020 07:59

Neschopnost zprovoznit ten nový IB již několik dní (zakládal jsem 2.4.) na mě nepůsobí dobře... nechce se mi posílat peníze někam, kam se ani nedostanu.... počítám, že po velikonocích taky sníží úrokovou míru a už mi to bude tak nějak jedno :)
drummond
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 4. 2020 08:05

Já jsem zakládal minulý týden ve středu a druhý den jsem měl nové IB plně funkční, jestli se to tedy o tom paskvilu dá říct.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 4. 2020 09:09

V Sberbank mam nejaky stary ucet, ktery nepouzivam, nelze se ani prihlasit do IB, mam to jeste pres fyzycky token, ale asi dosla stava a nefunguje. Bude se na mne vztahovat bonus 2x1234.- za mobilitu, kdyz zalozim novy ucet?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 9. 4. 2020 10:01

ne
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ4R 9. 4. 2020 10:25

Převedl jsem si čerstvě peníze ma Sberbank účet, ale mám tam v detailu účtu aktuální úrok 0%...? Jak dlouho to u ostatních trvalo, než se sazba propíše?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 4. 2020 11:38

Ty aspoň něco vidíš, mě se už druhý den po zadání došle SMS jejich IB zeptá, jestli chci změnit jméno, dám ne a pak "Omlouváme se, při načítání se vyskytla chyba. Odhlaste se a opakujte přihlášení později."

Jinak já zakládal včera a bankéřka mi emailem potvrdila, že na spořícím účtu budu mít 1,7 % při 1 mil. Kč vkladu. To jsem zvědav, chci tam přesunout vše z Trinity.
Naposledy upravil čulibrk dne 9. 4. 2020 11:40, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 4. 2020 11:40

evelista píše:ne

Ani za vernost ? Ze bych zalozil Fer ucet na 12 mes.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dala67 9. 4. 2020 11:54

IB stále mrtvé :(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 4. 2020 12:00

Ode dneška je úrok na stejnou 3,14ču, jako všude jinde.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox21 9. 4. 2020 13:24

CZ4R píše:Převedl jsem si čerstvě peníze ma Sberbank účet, ale mám tam v detailu účtu aktuální úrok 0%...? Jak dlouho to u ostatních trvalo, než se sazba propíše?


Nedávno jsem zkoušel a příslušná sazba se zobrazila až druhý den. Peníze se ale úročily správnou sazbou již v den, kdy dorazily.
Fox21
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků