Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 10. 2. 2021 17:50

Ano, funguji...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 10. 2. 2021 18:58

mi taky - ja zas opacne nezkousel ty mailove...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 11. 2. 2021 04:14

esquire píše:1234 Kc za mobilitu po zalozeni uctu a pak kazdy dalsi rok 1234 Kc. Vetsinou se jinde dava jen jednorazova odmena.


Já vím, jen jestli ještě něco, když je to taková divná banka, jestli neumí něco, co jiné ne.
Stárnu a hlídám čím dál hůř.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 11. 2. 2021 08:20

Neumí třeba Google Pay, což je teda vopruz...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 11. 2. 2021 15:52

Tak to jde snadno obejit zrizenim Curve karty a platit pres GP s podkladovou kartou Sberbank.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 2. 2021 17:36

A hlavne tim odpadne prepisovani sms kodu a epinu...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 15. 2. 2021 12:35

Na březen plánuju migraci b.ú. mobilitou z EQUA do SB, je tu někdo kdo stejnou misi absolvoval?....budu vděčen za upozornění na miny a temná zákoutí..... Ještě nikdy jsem mobilitu nepoužil. Dá se realizovat online při žádosti o založení bú v SB, že asi? díky
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 2. 2021 13:04

Ne, musíš na pobočku, formulář Žádost o změnu banky potřebný k té mobilitě umí SB (jako většina bank, kromě snad těchto tří: RB, Air, Moneta) jedině na pobočce (ty tři jmenované to umí i přes mobilní appku).
Jinak minimum pro mobilitu příkazů a zůstatku je 13 pracovních dní od zadání mobility: pokud na pobočce SB neřekneš jiné datum, udělají to k tomuto. Původní účet je k tomuto dni "vyprázdněn" (zůstatek i trvalé příkazy a inkasa přejdou na účet nový) a začíná na něm běžet běžná výpovědní doba (typicky měsíc, nevím teď jak to má Equa).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tom brava 15. 2. 2021 15:05

Díky za užitečné shrnutí, Minarjo (Air a Monču mám, RB není můj šálek kávy).
A najdu někde přesnější výklad podmínky akce 1234 za mobilitu "...převod svého účtu z jiné banky do Sberbank včetně platebního styku (dále jen „Mobilita“)", co přesněji myslí tím platebním stykem ? Jak moc to zkoumají v SB? Stačí jeden trvalák? Samozřejmě EQUA není mým hlavním průtokovým účtem, a ani z ruské banky nemíním takový hlavní účet udělat:-))
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 2. 2021 17:59

Ano také jsem měl jen jeden trvalák na původním účtu, když jsem tuto SB akci využil.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 18. 2. 2021 20:53

Ja mel trvalak na jiny svuj ucet a normalne ho prevedli. Ale psali zde nekteri, ze ani trvalaky nemeli, a presto bonus SB vyplatila. Kazdopadne doporucuji to stihnout do konce mesice, jinak se lhuta pro pripsani bonusu posune o mesic.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 3. 2021 16:36

"Při roční platbě pojistného 50 000 Kč je 1 % z této částky 500 Kč, které získám za půlhodinku práce."

Tak ten je dobrej teda :D Dřív možná...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod esquire 16. 3. 2021 00:55

No hlavne tam ma, ze za 4 mesice dostane bonus. Ale ten dostane po uskutecneni mobility a tu lze zadat jen na pobocce. Moc chytry ten Honza zjevne nebude.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 23. 3. 2021 14:34

Dnes mi poprvé přišla SMS upozorňujici že si mám provést počet transakci kartou nutných k vedení účtu zřejmě zdarma, mám jich 5,ale v blokacich, ještě nejsou plně zaúčtovány.staci stále po 1 Kč, nebo to nějak měnili?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 3. 2021 19:09

Jo 5 stačí ... RegioJet
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků