Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 2. 10. 2020 13:08

V záři manželka měnila typ účtu z Plus na Extra a mělo to být platné od 1.10. Jediné co se stalo je, že jí naúčtovali poplatek 350 Kč za zlatou kartu a nechali jí typ účtu Plus. Kvůli poplatku se dostala ještě do nepovoleného debatu pár korun. Budeme tam teprve volat, jsou to profesionální služby...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 10. 2020 14:13

Mě první měsíc nauctovali 199 Kč za 5 plateb kartou posledního v mesici, teď druhý měsíc opět stejný obchod a taky posledního placeno a 199 Kč připsali zpět.
Na reklamacich mi ženská tvrdila že je to proto že to bylo zaúčtováno až další měsíc, tak ji rikam takže v podmínkách to nemáte a když pojedu do zahraničí, zaplatím 20.tak si mám kvůli vám hlídat kdy to bude zauctovany? Líná babka to ani nechtěla sepsat, musel jsem přes formulář na webu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 2. 10. 2020 16:44

V sazbniku je:
Do odchozích transakcí se započítávají odchozí úhrady debetní kartou (neplatí pro výběry
hotovosti z bankomatu) v daném měsíci.

Tzn. pokud se platba zauctuje az v dalsim mesici, je proste brana jako platba dalsiho mesice - co je na tom k nepochopeni?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 10. 2020 12:38

Já "povinné podmínky" plním vždy na začátku měsíce. Tak se podobným "nedorozuměním" vyhnu.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 25. 10. 2020 21:43

fc70 píše:Akce „Úrokové zvýhodnění“ se nově týká i libovolně velkých firem, ale formálně končí 31. 10. (i když formálně to beztak můžou zrušit kdykoli).
Od listopadu je celková sazba s BÚ 0,3%, bez BÚ zvýhodnění není.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod bodyczech 31. 10. 2020 19:44

PatrikChrz píše:Já "povinné podmínky" plním vždy na začátku měsíce. Tak se podobným "nedorozuměním" vyhnu.

Moc to ale nepomáhá. Splněno začátkem měsíce a stejně mi dnes naskočil poplatek 199.-, účtovaný od pondělka...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 31. 10. 2020 20:24

no oni ti to druhý den vrátí
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 11. 2020 00:21

No tak už se mi nejde přihlásit do inet bankingu, registrovat se tam nejde, nepřijde žádná smska ani po 15 min když dám znovu zaslat. Tak todle je banka roku.
Jediný co funguje je smartbanking.
Někdy v srpnu jsem měnil typ účtu a převadel účet k nim a dosud zadnej bonus nepřišel. To už je na další reklamaci.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 11. 2020 13:15

Mně IB jde v pohodě.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 2. 11. 2020 13:52

mne taky no...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 2. 11. 2020 17:01

taky tam mám 199 poplatek, i když kritéria mám splněná, už je to dva dny a zatím to nezmizelo :/
máte to tam všichni, nebo je to nějaká chyba u mého účtu a musím to řešit s bankou?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 2. 11. 2020 17:03

tuším, že to kreditují 2.pracovní den v měsíci. Vydržel bych do zítra, jsem v tom taky aktuálně za 599 na kontu extra...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 2. 11. 2020 17:03

přihlášení v pohodě, poplatek taky, dneska večer počítám vrátí...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 11. 2020 17:16

Taky jsem v nepovoleném debetu - 599 Kč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 11. 2020 17:52

Vždyť to tak je každý měsíc, že poplatek odečítá systém všem na zlomu měsíce a pak ho zpětně vrací ke stejnému datu zaúčtování, pokud byly podmínky splněny. Tak nevím proč se každý měsíc minimálně jeden zde nad tím podivuje, toto vlákno není tak frekventované a stačí číst velmi málo posledních stran. Tedy zítra během dne se to nejpozději spraví a ať už se za měsíc nikdo neptá :D
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků