Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 8. 7. 2016 20:11

Dohodu o Ukončení mám, do týdne bude vše zrušeno, tak kyselý obličej pracovnice po dobu jednání .... :D , na závěr, jak se mě ptala, co bych si ještě přál, jí říkám "snad úsměv zdarma", odměnou mě byl ještě víc nas*** obličej. :D
anonyni

Odeslat příspěvekod Zedna1 20. 9. 2016 22:50

Úprava sazebníku od 31. 10. 2016
https://www.sberbankcz.cz/sazebnik

Přehled změn OBČANÉ
https://www.sberbankcz.cz/~/media/B3E48 ... 13BEB9.pdf

--> Zajimavost: Sberbank nove zavadi u kreditnich karet 100% inkaso zdarma, narozdil od mBank, ktera nedavno naopak 100% inkaso u kreditek zpoplatnila!
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 9. 2016 23:03

Já bych spíš viděl jako zajímavost možnost hotovostního čerpání z kreditní karty bez poplatku (platební příkaz z KK) - i hotovostní čerpání totiž spadá do bezúročného období a tedy jde po Zuno o druhou kreditku, kterou lze využít jako neúročený kontokorent měsíc co měsíc...

Kromě toho se zavádí možnost hrazení SIPO z kartového účtu, což bude umožňovat jako jediná banka na trhu, jelikož po převzetí retailu Citibank u RB tato možnost zanikla.

Obojí jsou sice pěkné vlastnosti, ale jen nejspíš kvůli nim si nebude mít velký význam kretiku pořizovat...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 9. 2016 11:59

Zatím ne, ale až nebudou vratky, tak proč ne.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 10. 2016 05:39

Zacalo mi chodit vypis s 10,- poplatkem...

Bude stacit zmenit vypisy na elektronicke? Nevim kde mam tu ctecku karty pro pristup k IB :) lze zrusit ucet i kdyz nemam tu kalkulacku nebo co to bylo? Myslim ze se do toho strcila debetni karta...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 16. 10. 2016 09:36

Chtějí všechno při rušení normálně vracet :hm , ale tak když ho nemůžeš najít, tak se asi nic neděje,beztak už tam jistě došla baterka. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 16. 10. 2016 11:47

Ztráta tokenu je za 450 Kč.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2016 12:54

Tak jak to teda je? Po expiraci tokenu začne chodit papírový výpis automaticky? Mně token expiroval nyní na konci září, dokonce se mi ze spermobanky ohlasovali, ať si zajdu pro nový, ale nechce se mi tím zrácet čas (zůstal mi tam už jenom bežný účet Fér ve variantě Start, ještě s debetkou Maestro, ale nevyužívám ho na nic - proč taky, má zpoplatněné transakce, ale nic nežere - navíc do smartbankingu se dokážu přihlásit tak jako tak), pokud ale začnou zpoplatňovat papírové výpisy, to bych to rovnou všechno ukončil, protože pochybuji, že budou mít ještě co někdy nabídnout a 10 Kč jim dávat tedy nebudu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 16. 10. 2016 14:39

Oni zacali neco uctovat? Dorazila SMS, ze je ucet v minusu a to se tam nic nedeje (respektive ani nevim, neleze se na nej :mrgreen: ).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 10. 2016 19:24

Ne, spise zacli zpoplatnovat papirovy vypis castkou 10,- a jelikoz mam -20 tak to musi byt od 1.8. ???

Drive chodil vypis postou zadarmo. Ja ani nevim zda jsem se tam kdy prihlasil a zda to byl token ten sberbank vpravo dole

Obrázek
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2016 19:40

Papírový výpis je ovšem podle sazeníku zpoplatněn 40 Kč... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 19. 10. 2016 11:43

Karta je nejak zpoplatnena?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 10. 2016 11:58

Záleží od tarifu - u těch aktuálně v prodeji není debetka součástí varianty Mini a tam záleží od toho, jestli si klient přikoupí elektronickou nebo embossovanou, jinak nejlepší se bude podívat do sazebníku...

Co se týče poplatku 10 Kč, tak jedinou položku, co jsem v něm našel, co by odpovídala této výši je výběr z bankomatu ČSOB/Era (ne Sberbank CZ (ty jsou levnější), ač všechny provozuje ČSOB) u varianty Mini (nebo Start).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod aw10 20. 10. 2016 11:53

Nechci plašit, ale po ERB bance a tomhle článku http://ekozur.cz/2016/10/20/dalsi-ruska ... -vystavbu/ mi to přijde jako hon na čarodějnice. Nevíte kolik by musel Garanční systém vyplatit klientům při krachu Sberbank?
Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Piště do zpráv.
aw10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 10. 2016 14:55

aw10: zhruba 59 miliard Kč.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků