Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 8. 2020 14:58

Tak jsem kouknul na Sberbank Fér účet (ten nový typ zřízený v rámci akce zkraje dubna, 2.4. aktivační platba, pak pár dní nato na pobočce zadaná osobně mobilita) a včera 3.8. mi byla odměna 1234 Kč za mobilitu připsána. Tedy zcela dle očekávání po 3 celistvých měsících (květen až červenec) plnění podmínek, tedy jsem spokojen. Ostatní co zřídili hned zkraje akce jako já už také odměnu máte?
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 4. 8. 2020 15:22

Taky tak. A to jsem zařizoval až 27.4. s tím, že mobilita proběhla až v květnu, takže jsem to čekal až v září.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 4. 8. 2020 15:53

Potvrzuji připsání odměny za mobilitu 3.5 měsíce od založení účtu.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Robertos73 4. 8. 2020 17:25

Také já potvrzující připsání bonusu za mobilitu.
Robertos73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2020 18:59

Když budetehodné děti, a budete dále plnit, tak za dalších 11 a půl měsíce dostanete dalších 1234 korunek
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 8. 2020 20:27

No, myslím, že to bude podstatně dříve a bude to několikrát 1234,-...Bonus za mobilitu byl taky několikrát ... celkem fajn.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 4. 8. 2020 21:22

vpe píše:Když budetehodné děti, a budete dále plnit, tak za dalších 11 a půl měsíce dostanete dalších 1234 korunek

Odměna za věrnost má být po 12 měsících od založení účtu, takže už jen za 8 měsíců, ne?
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 8. 2020 22:42

Ne, při využití obou odměn je to 12 měsíců od splnění podmínek té první za mobilitu. Neboli v žádném měsíci není možné plnit podmínky pro obě odměny naráz: první tři měsíce to bylo na odměnu mobility, dalších 12 měsíců (i opakovaně, než to změní či zruší) na odměnu za věrnost. Tak to bylo v pravidlech akce jasně definováno, i z grafu časové osy co mi ukazoval na pobočce to takto bylo jasné. Tedy odměna za věrnost by měla přistát zkraje srpna 2021, když ta za mobilitu byla teď.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 5. 8. 2020 11:22

taky jsem dostal včera odměnu za mobilitu za 3,5 měsíce po založení účtu.
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 8. 2020 11:36

Taky mi odměna přišla a účet přes mobilitu zase ruším, protože je jinak nepoužitelný a nebaví mě každý měsíc šaškovat s obratem a 5 platbami kartou kvůli stovce i když věřím, že některým to za to stojí (viď Patriku).
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 8. 2020 17:59

Tak jasně. Jestli na začátku měsíce dobiju Regiojet 8 krát (3 Equa + 5 Air), nebo 13 krát (+Sberbank) už je fuk :)
A nádavkem mám (další) cestovní pojištění
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod baron84 6. 8. 2020 11:33

Přemýšlím, že bych taky využil nabídky Odměny za věrnost a založil si účet. Vy co ho už máte, spokojenost? Nebo nějaké problémy?
baron84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 8. 2020 20:21

Spokojenost u Sberbank je dost nejapný vtip :). Pročti si toto vlákno pár týdnů/měsíců zpět a pochopíš. Stále jsme v podstatě betatesteři nového online bankovnictví-třeba před pár dny nefungovala autorizace jednorázového příkazu v Smartbankingu, v IB ale ano... To množství chyb zde bylo opakováno nejen mnou... To je fakt jen pro otrlé jen kvůli té odměně.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 8. 2020 21:50

jir.vesely píše:Taky tak. A to jsem zařizoval až 27.4. s tím, že mobilita proběhla až v květnu, takže jsem to čekal až v září.

Tak to čumím, mám totiž pocit, že jsi zde popisoval úplně stejný problém, co jsem měl já, kdy jsem musel podruhé na pobočku kvůli mobility z důvodu, že bankéřka poprvé vypočítala špatně 13 den převodu účtu a v creditas kvůli toho převod účtu zamítli. Taky to bylo právě mezi svátkama v květnu.Já každopádně dle pravidel počkám ještě do září...Možná jsem moc pyskoval, tak mi odměnu nevyplatí :-)
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 8. 2020 22:15

Já se jenom obával, že to úplně neproběhlo, protože k tomu datu se ten převáděný účet tvářil jako by se nic nedělo, ale to bylo kvůli tomu, že tam pak běžela ještě měsíc výpověď. V každém případě jinak proběhlo všechno napoprvé a v pořádku. Teda co se mobility týče. Autorizace platby ve smartbankingu (po tom, co konečně udělali aplikaci pro iOS) mi taky na začátku nefungovaly. Pokud se budeme bavit o spokojenosti, tak s tím, že nám za používání něco ta banka dá, tak s tím spokojený jsem. Kdybych musel mít jenom jednu banku, tak tohle mezi adepty patřit určitě nebude ani s tím bonusem.
jir.vesely
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka