Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 13. 4. 2012 18:05

PetrCB: Díky za info.

Karta už přísla (pěkná šereda teda), zaktivováno na bezplatné lince :mrgreen:, teď už jenom PIN.

(OT: nevíte, jestli je fix à la Sčítání lidu 2001/NSZ/TSP nesmyvatelný fix, kterým lze podepsat ten proužek vzadu? Mám ještě fix na cd, ale ten je moc tlustý...)
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 4. 2012 22:27

Dnes došel dopis o zavření účtu u Axa banky.. Ve výpovědi bylo napsáno, že karta byla znehodnocena a zničena, přesto v dopise z banky je žádost o její zaslání na centrálu do Prahy.. Ovšem přiložená odpovědní obálka žádná a peníze do dalšího poštovného nehodlám investovat.. Mám to hodit za hlavu nebo mě může banka ještě otravovat? Teoreticky dopis přišel jako obyčejné psaní, takže můžu argumentovat, že nic nedošlo..jak byste to řešili vy? Patriku? :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 4. 2012 22:38

No ja bych sedl na MHD a odvezl ji na pobocku Axy. Ale jinak, dle meho nazoru, neni povinnost vracet kartu.
Dalsi varianta je zaslani "nevyplacene".
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ALF6 13. 4. 2012 23:29

Mne se stalo neco podobneho. Napsal jsem prostrednictvim IB dotaz, jak postupovat pri zruseni uctu. Podle toho, jsem take ucinil. Pak mne prisel o uzavreni uctu dopis, v nemz stalo, ze mam kartu jeste znehodnotit a poslat na jimi napsanou adresu. Ja ji vsak jiz davno znehodnotil a poslal jsem ji spolu s zadosti na zruseni uctu - na uplne jinou adresu..na takovou, jakou mne napsali v IB :roll:
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 14:58

Tak jim napiste, ze po vzoru pani inzenyrky a magistry Kacanove jste kartu vzali, hodili do krbu a spalili.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod glock69 2. 5. 2012 19:52

Za jak dlouho od uzavření smlouvy na spořící účet na pobočce vám přišla smlouva? A za jak dlouho je potom možné získat kartu?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 5. 5. 2012 07:51

uzavíral jsem přes internet a přišla mi do týdne. Pro vydání karty je nutné mít zůstatek 2000, ale nevím jak dlouho.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirdaM 5. 5. 2012 08:42

Po aktivaci karty je možné klesnout se zůstatkem až na 0 Kč.
Naposledy upravil MirdaM dne 5. 5. 2012 19:46, celkově upraveno 1
MirdaM

Odeslat příspěvekod chjoo 5. 5. 2012 18:20

A do půl roku se tam ty dva tácy musí zas objevit.
chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2012 19:02

blbost, měl jsem cca rok účet u Axa vynulovaný a nic s nestalo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 5. 2012 15:43

Koukam, ze AXA ma ted urok 2%.Nepodarilo se mi to dohledat, ale nemela predtim jen 1,9? No AirBank to nema, ale aspon neco.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 29. 5. 2012 15:50

Axa skutečně měla v dubnu 1,9%, plus nějaká jarní prémie pro nové vklady.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 1. 6. 2012 18:06

Tak odedneška je zas všechno jinak...
http://www.axabank.cz/lide/banka/sporici-ucet/vyhody
Jen tak dál :-D
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 6. 2012 18:34

Pouze pro nově založené účty, viz. podmínky "Letní akce" v sekci Ke stažení.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mooncalf78 1. 6. 2012 18:38

Dneska jsem šel do Air Banky založit spořící účet, s tím že mají nejvyšší úrok na trhu... :grr:
Canon 5D Mark II, Canon 24-105 f/4.0 IS, Canon 70-200mm f/4.0 IS, Canon SpeedLite 430 EX II
mooncalf78
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka