Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod OS 11. 6. 2013 21:01

Kdy vám asi došly peníze ze zrušeného účtu Axa?

Dík.

Edit: Tak si odpovím sám, 27.5. potvrzení o zrušení účtu a dnes mám peníze na účtu. :)
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 6. 2013 14:40

Koukám, že mě ty peníze z Axy taky poslali, přehlédl jsem to, protože na takto vysoké částky nemám nastaveno posílání emailů. :D
Kód: Vybrat vše
07.06.2013   111122XXXX/2230      Došlá platba   0,01 CZK
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod SECRET_AGENT_BOND 13. 6. 2013 09:47

Tak a teď jsem zvědav, jestli dostanu slevu 0,5% na úrok z hypotéky u UCB, když u nich mám zřízené Multi-konto... dneska jdu podávat žádost :)
SECRET_AGENT_BOND
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gman 13. 6. 2013 20:50

Tak asi podle všeho nejdou blokovat netové platby v IB. Nikde jsem to nenašel a bude asi nutno volat na infolinku. Netové platby jsou default na 0
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod Leto 22. 6. 2013 12:09

Nevíte, za jak dlouho dojde platební karta k novému MULTI kontu? Nevím, zda jsem něco nepřehlédl, ale jak prohlížím všechno co mi od UCB došlo, tak nikde nevidím nic o vydání té karty. Teda ono mi nedošlo ani nic o smlouvě. PS: Ale PIN už mi došel :)
Leto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 6. 2013 13:22

Mezi obdržením PINu a karty může být prodleva cca. 2 týdny, v mém případě UCB odesílala PIN 7. června a kartu až tento týden, 19. června (karta je posílána doporučeně do vlastních rukou).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Leto 22. 6. 2013 14:07

Díky, já už sem si říkal, jestli sem zase něco nezmeškal. No každopádně jsem velmi zvědav za jak dlouho to znevýhodní, když ostátní konkurenti tak vehementně snižují sazby. Ona i ta výhodnost třeba směrem k získání hypo úvěru je dost diskutabilní, sice je tam sleva za ten účet. Ale třeba u toho jejich pojištění k hypo CARDIF o výhodnosti nemůže být řeč, ta jejich sleva to ani nekompenzuje.
Leto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fahrman 2. 7. 2013 13:32

Tak jsem už kartu v zahraničí nevyužil a v internetbankingu jim odkliknul zrušení účtu s převedením prostředků na jiný účet ... která banka má tedy aktuálně nejvýhodnější platby (a příp. výběry) kartou v zahraničí?
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2013 13:54

Pokusil jsem se to shrnout zde: http://www.mesec.cz/clanky/bude-vam-chybet-axa-bank/

Výběry asi Eqou, případně teď přes prázdniny kreditkami Citi http://www.mesec.cz/aktuality/o-prazdni ... ci-zdarma/

Na placení buď Citi life s bonusem nebo kreditky od Rajfky, nejlépe vyjde aktuálně kreditka RB Style přes www.bankovnipoplatky.cz/kreditni-karta
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fahrman 2. 7. 2013 16:19

Díky, na tebe je spolehnutí :)
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jasno1 2. 7. 2013 16:49

Teď mi přišla sms:
"Vážený kliente, pro velký zájem o Multi Konto jsme zřídili speciální linku 221 210 032, kde jsme pro Vás každý den od 8 do 20 hod. Vaše UniCredit Bank"

-- 2. 7. 2013 16:52 --

Nemáte někdo zkušenost s vkladomatem?
Četl jsem, že peníze dám do obálky a spolu s dokladem vhodím do štěrbiny. Obálku dostanu u bankomatu, nebo si musím přinést svou?
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2013 17:12

Takhle to fungovalo ještě za dob Živnobanky. Obálka z bankomatu vyjela, do ní se daly peníze a lístek z bankomatu kdo a kolik vkládá. Když jsem to dělal prvně, tak jsem ho tam zapomněl dát, nástěští připsali v pořádku.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Havers 2. 7. 2013 23:23

jasno1 píše:Nemáte někdo zkušenost s vkladomatem?
Četl jsem, že peníze dám do obálky a spolu s dokladem vhodím do štěrbiny. Obálku dostanu u bankomatu, nebo si musím přinést svou?

Teď už mají tzv. iQ Bankomaty, takže žádné obálky nejsou potřeba. Je to jako v Air Bank.
http://www.unicreditbank.cz/web/kontakt ... q-bankomat

Co nového iQ Bankomat nabízí

iQ Bankomat umožňuje jednoduše vkládat hotovost na korunové účty v UniCredit Bank v jakoukoliv denní i noční dobu. Vložené prostředky jsou okamžitě připsány na zvolený účet, což lze ihned ověřit pomocí funkce Minivýpis.

Kdo může služby iQ Bankomatu využívat

Služby iQ Bankomatu ocení nejen naši klienti občané, ale také podnikatelé a firmy, kteří potřebují efektivně řídit svojí hotovost a neomezovat se na otevírací dobu poboček. Stačí mít jednu z široké nabídky debetních karet UniCredit Bank.

Seznam bankomatů
http://www.unicreditbank.cz/web/kontakty/bankomaty
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 10. 7. 2013 08:40

Za jak dlouho vám přišla platební karta k Multikontu po obdržení PINu?
Mě přišel PIN někdy začátkem minulého týdne a včera sms, že si kartu můžu aktivovat v IB. Jde mi o to zda ještě počkat, nebo se zkusit zeptat zda už karta neleží na poště (což by mě ani moc nepřekvapilo, protože oznámení od pošty o zásilkách u nás dost váznou)
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 7. 2013 09:41

jasno1: Několik příspěvků nazpět jsem psal, že to byly zhruba 2 týdny, SMS zprávu o možnosti aktivace jsem ale neobdržel. Za zeptání nedáš nic, ale pokud ti PIN byl doručen začátkem minulého týdne, tak bych snad ještě počkal do toho příštího týdne.
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka