Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2011 12:23

U mBank spickove - blokace jsou videt ihned a visi tam dokud si to obchodnik nestrhne (i kdyz je tam nejake maximum, tusim 14 dni)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 8. 2011 14:24

stepano píše:Je normální, že v IB AXA nevidím zaúčtování (ani blokaci !!! ) platební operace, kterou jsem provedl AXA kartou před 8 dny?


aspoň se ti platba dále úročí, jak si na tohle někdo může stěžovat? :) Na karetní lince si můžeš vyjet nezaúčtované transakce, to jde u karty ktreréhokoliv ústavu, ale jen menšina bank a karet lze zobrazit blokace na IB v reálném čase
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 30. 8. 2011 19:21

aspoň se ti platba dále úročí, jak si na tohle někdo může stěžovat?

Jo, to je od nich hezký :-). Ale vem si, že mi tam týden visí třeba 6 nezaúčtovanej plateb, a já pak v tom mám bordel, než se mi to rozhodnou zaúčtovat.... pak už ani pomalu nevim, za co to bylo :-) . Aspoň ty blokace by zavést mohli.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 31. 8. 2011 00:34

za co to bylo se clovek ani nedovedel na vypise, ted uz to tam myslim davaj.
no je to nevyhoda s tim neco platit na netu at uz v cr ci v zahranici ,ze clovek nevi kolik mu tam zbyva.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 8. 2011 06:00

Me vadi jina vec - overovani disponibilniho zustatku k predeslemu pracovnimu dni. Kdyz me na ucet prijdou penize v patek rano, tak nezaplatim kartou drive nez v pondeli po poledni :(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 31. 8. 2011 11:10

Si posli penize ve ctvrtek a mas problem vyresen, staci v mBance zadat prikaz do ctvrtka 8:05h ...

Zajimavy, ze jini zase mohou nadavat v bankach s blokacemi, ze to jeste strzene nemaj, ale penezmi disponovat nemohou. A pri chybne/double blokaci uz vubec, tak nejlepe, aby si to klient mohl vybrat, jak se to bude delat ...

Tedy pokud vi nekdo o dokonale banmce, dokonalem telefonu, dokonalem vyrobku, za dokonmale penize, necht mi to tajemstvi prozradi :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 9. 2011 13:23

Ta akce na 0.3% bonus je fakt pěkná bouda, nejdřív sem si říkal co tu všichni blbnete, ale pak sem si pročetl podmínky a podle vzorce z nich to spočítal. Opravdu vykutálené, skoro mi přijde, že je to přímo klamavé, tak si říkám, jestli to už není přes čáru. I na měšci naletěli, v přehledu spořicích účtů počítají s 2.3%.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2011 13:37

vpe: no jo, jenže to bych musel mít věšteckou kouli. Já jsem nevěděl, že budu potřebovat něco zaplatit - a peníze jsem přesouval v rámci Axy - z "vedlejšího" na "kartový" účet (vzhledem k tomu, že nelze pracovat s limity nechci mít na kartovém účtu zbytečně moc peněz).
Druhou platbu jsem zjistil v sobotu, takže i když jsem tam přesunul peníze ihned, nemohl jsem zaplatit dříve než v úterý po poledni
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 9. 2011 03:50

Tj. export na správce karty probíhá v poledne (nebo spíš podle plotu)?
Peníze se nepřelily z účtu na účet do pondělního poledne (tady to neprobíhá realtime)?

U pár bank jsem si otestoval/zjistil, v kterém čase toto dělají, poznačil a používám.

Jak říkám, není nic dokonalého, buď chceš ušetřit 0,2% na kurzu, nebo chceš mít všechno hned :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2011 06:41

Prevod z uctu na ucet je ihned a to i o vikendu, jen na karte se to projevi az dalsi pracovni den po poledni.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 9. 2011 23:43

V tom případe předávají v poledne účetní zůstatek předchozího dne a uz umi ele výpisy, kdyz maji masivní reklamu v tv nebo jen potrebuji rychle peníze?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2011 05:57

Zatim me chodi stale vypisy postou :(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 25. 9. 2011 11:51

Jde vám v AXA IB zobrazit transkační historie? Mně to už 2 dny ne a ne ukázat.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tech778 25. 9. 2011 12:39

Včera, vlastně dnes brzy ráno se mi historie také nechtěla zobrazit.
tech778
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 26. 9. 2011 13:03

Přehled transakcí je už několikátý den mimo provoz, a to bez jakékoliv odezvy od banky. Sakra na co tam mají to centrum zpráv?
Internetové bankovnictví AXA Bank je fakt otřesné...

edit: 27.9. ráno, transakční historie opět jede.
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků