Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2011 18:52

No jo no, jenže zatím nemá co se kurzu týče konkurenci. Kromě kreditek RB, jenže tam je povinný měsíční obrat (ten neudělám) a leckomu nemusí banka kreditku ani vydat. Než bude na trhu alternativa, tak budu při přihlášení do IB klidně tančit kozáčka :D

-- 27. 9. 2011 19:53 --

jinak přehled transakcí už funguje
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 28. 9. 2011 03:42

Jde už nějak zrušit ten papírový výpis s nulovým zůstatkem, co mě každý měsíc zasílají poštou?
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2011 07:34

ne. Taky bych si ho hned zrušil a to mě chodí dva. Možná čekají, až jim bude konečně řádně fungovat IB se zobrazením všech potřebných informací.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 28. 9. 2011 14:42

Tak to by byli pěkní hlupáci. Už u pěti tisíc klientů by to bylo ušetřených 50 000 Kč měsíčně (ano, počítám standardních 10Kč/dopis, možná ale mají s ČP nějakou speciální smlouvu...), za které by už slušného programátora sehnali...

A jak dlouho už takto AXA funguje? A jak dlouho ještě bude? To už jsou řádově milióny vyhozené oknem, ale představitele AXA bank to zdá se netíží...
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 28. 9. 2011 15:00

Mozna to berou tak, ze to nejsou jejich penize, ze o to snizi uroky klientum. Jinak me osobne nejvic vadi to, ze pri prihlasovani neni mozne skocit na posledni policko s captchou normalne 1x stisknutim tabelaturu, ale musi se mackat 3x... to mi prijde, jak kdyby nikdo nikdy ty stranky nepouzival :-D
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod montie 2. 10. 2011 10:01

Jsou to holt ignoranti. Na kartu čekám už víc než měsíc (už i výpis mi přišel) a dnes se mi stalo, že mi strhli 19 Kč za odchozí platbu, přitom to byla první platba v měsíci, stalo se vám to někomu?
montie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalamancharo 2. 10. 2011 10:18

Mně zas posílali výpisy, ačkoliv jsem nedokončil žádost o účet a nedošlo k jakémukoliv aktivování - nakonec jsem to musel písemně urgovat a nechat rušit vlastně neexistující účet. Navíc jsem čekal přes dva měsíce na smlouvy ...

takže bych se vůbec nedivil :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod drozden 3. 10. 2011 09:18

montie píše:Jsou to holt ignoranti. Na kartu čekám už víc než měsíc (už i výpis mi přišel) a dnes se mi stalo, že mi strhli 19 Kč za odchozí platbu, přitom to byla první platba v měsíci, stalo se vám to někomu?


Stalo, uz jsem jim volal a udajne je to chyba, o ktere uz vedi a resi ji.
drozden
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod montie 5. 10. 2011 07:43

Tak už mi taky napsali, že je to chyba a poplatek mi vrátí. Taky jsem jim psal, kdy mi pošlou kartu na kterou už čekám víc než měsíc. Prý zadají urgentní požadavek na vytvoření platební karty k mému spořícímu účtu. To mělo být už dávno, no ale aspoň se to snaží řešit bez nějakých výmluv. Komunikoval jsem s nima pomocí Centra zpráv v IB, alespoň to funguje docela dobře.

edit: Tak poplatek už vrátili (5. 10.)
montie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohy 21. 10. 2011 16:15

Tak konečně už ty papírový výpisy rušej.
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 10. 2011 17:22

Vážená klientko, Vážený kliente,
dovoluje si Vás informovat, že výpis z účtu v elektronické podobě bude možné stáhnout ve Vašem internetovém bankovnictví od října 2011.
S účinností od 1.12.2011 dojde k ukončení zasílání papírového výpisu z účtu.
S pozdravem AXA Bank
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 21. 10. 2011 17:26

Fakt? Haleluja !!! :tleskani
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 10. 2011 20:15

No fakt :shock:. To mě teda.... Koukám a za září už tam je. Pozdě ale přece :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 10. 2011 17:07

Vítejte ve 21.století :-)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 10. 2011 17:29

Konecne. Bohuzel tu chybu s tabulatorem stale neopravili. ]:-<
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků