Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 23. 10. 2015 12:39

Už je to jasné, hned jsem to s tím cashbackem nepochopil. Díky za konstruktivní diskuzi.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 10. 2015 12:47

Nesmíš se zastavit u první položky s tímto termínem. Dneska, když je to fulltextové a dá se v tom vyhledávat, to není tak složité. Číst ty blechy v papíru, nic bych v tom nenašel.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rafael58 2. 11. 2015 17:09

2. - 8.11.2015
Ze svých nákupů v průběhu tohoto týdne získáváte odměnu 5 % zpět na úvěrový účet. Celkem si na konci listopadu přijdete až na 500 Kč.

http://tydny.cetelem.cz/
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mastr78 2. 11. 2015 17:54

Pokud mám nastavenou vratku z internetových plateb 3% (max. 600 měsíčně) a zaplatím kartou v období 2. - 8.11.2015, získám odměnu 3%, 5% nebo 8% ??
A jak je to s limitem vratky za listopad? 600 Kč nebo se zvyšuje na 1100 Kč?
mastr78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2015 18:06

To by mě taky zajímalo, jak to budou počítat. Já mám třeba 4% čerpací stanice, odměna max. 800.-/měs. Jestli je to tedy 800+500, jak to bude fungovat, jestli i za benzín bude teď 5% nebo 5+4% nebo jinak.. Asi nezbývá, než to vyzkoušet...
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2015 18:14

Minule při podobné akci se ten bonus přičítal ke standardní vratce. Bohužel, já už nakoupil včera. :-(
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rafael58 2. 11. 2015 18:22

Když byla v létě akce na 25% z čerpacích stanic, tak tyhle transakce započetli i do klasických 2%, tzn. vlastně dvakrát. To bych pak čekal, že teď bude 5% za daný týden + platby započteny i do trvalé odměny

Jinak měnil jsem odměnu v průběhu října ze 2% na 3% a dostal celkem až 690 Kč :) tzn. limit se počítá osobitně pro jednu i druhou odměnu.
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 2. 11. 2015 23:30

Takže když tento týden nakoupím přes internet v Alzáči, tak to bude 3% (online odměna) +5% (Alza sleva) +5% (oslava) - to ujde.
yndezit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xkanourek 3. 11. 2015 07:43

Woow díky za info....pravidelné platby tedy určitě brzo zaplatím :mrgreen: ...takhle snad chcou přijít na buben jak u CITI
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 11. 2015 08:09

Mně včera přišel dopis, že pokud do 25.11.2015 učuním jakékoli 3 transakce kartou, dostanu prémii 500,- Kč na benzín u Čepro.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod maaart 3. 11. 2015 09:19

Tak nevím co dělám špatně. Ve vláknech o kreditkách píšete, že neustále dostáváte nějaké akční nabídky a já pořád nic. Ani Citi mi nenabídla zvýšení kreditu. :-(
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 11. 2015 11:41

Prostě tě nemaj rádi, no... :D
Je to loterie.
yndezit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 4. 11. 2015 19:42

Nevíte, jestli nejde ta Cetelem karta nastavit nějak, abych nemusel pokaždé při platbě na internetu lézt do internetbankingu a hloupě si tam generovat CVV kód? Je to dost otravné.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 11. 2015 20:22

Jsou tam 2 režimy (resp. 3, pokud počítáme i PayPal), které usnadňují použití:

- mikroplatby - CVV/CVC2 kód a datum platnosti bude vygenerovaný staticky a pro platby do hodnoty 1000 Kč pak není třeba transakce už nijak autorizovat

- platební systémy - CVV/CVC2 kód a datum platnosti je vygenerovaný staticky, před provedením transakce je ale nutno výši částky potvrdit v klientské zóně

Jinak kartu nastavit nelze...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 11. 2015 21:00

Mám pocit, že ta virtuální karta je opravdu dobrá... Pro Cetelem. Pokud ji nemáte, můžete na internetu platit s normální kartou a pokud máte aktivovanou odměnu 2% za nákupy, dostanete je i za platby na internetu.

Pokud ji máte, zaplatíte na internetu pouze s ní a za odměnu dostanete ho... Pokud teda nemáte aktivovanou odměnu 3% za platby virtuální kartou, ale pak zase nedostanete nic za platby normální kartou...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka