Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod olousek 13. 4. 2016 19:24

Blbe čtu, smazáno.
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 4. 2016 10:24

Chtěl bych se zeptat na aktuální informaci - přebíjení a platba vyšší částky než je kreditní rámec v praxi funguje? Díky předem
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 14. 4. 2016 10:45

Ano, mám limit 18 tis a platil jsem 25
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 19. 4. 2016 10:05

Na jakou adresu se zasílají dokumenty k alza-kartě?
Od Alzy přišel mail, že na adresu Cetelem, a od Cetelem naopak přišel mail, že mám dokumenty odeslat na adresu obchodníka...
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 4. 2016 11:35

Ja posilal do Alzy.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 4. 2016 17:04

Zaslat dokument pokud je chybejici tak na mail cetelem a to vyhradne na ten co je na webu. Alza dava spatnej mail (jako kontakt na Cetelem) a vraci se. Pro jistotu taky zaslat i do Alza.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 21. 4. 2016 16:13

Je 5% vratka hned z toho prvního nákupu díky kterému jsem kartu KK-Alza získal?
Když si na kartě nastavím 2% vratku ze všech transakcí, pravděpodobně nedostanu zpět při nákupu na Alze 7%.
Pokud mám 2 karty, lze po telefonu změnit poměr úvěrového rámce mezi nimi?
Jinak Alza má asi o 1% vyšší úrokovou sazbu a kupodivu mi k ní nenastavili pojištění (zatím)
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 4. 2016 16:18

Jo, 5% je z toho prvniho nakupu, kombinovat s dalsim bonusem prvni platba nejde a ani ty dalsi pripadne transakce na Alze s 5% bonusem kombinovat s dalsim bonusem nejdou.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 22. 4. 2016 13:38

Chtěl bych zřídit Alza kartu (případně nějakou jinou výhodnou variantu cetelem karty, existuje nějaká další?)
Aktuálně nepotřebuju nic v Alze kupovat, je možné o kartu zažádat i bez nákupu? Případně koupit něco malého nad tisíc a pak to do 14 dnů nepoužité vrátit - nevíte, neruší se tím i kreditka? Jak dlouho to schválení trvá?
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod charman 22. 4. 2016 14:01

goropes píše:Chtěl bych zřídit Alza kartu (případně nějakou jinou výhodnou variantu cetelem karty, existuje nějaká další?)
Aktuálně nepotřebuju nic v Alze kupovat, je možné o kartu zažádat i bez nákupu? Případně koupit něco malého nad tisíc a pak to do 14 dnů nepoužité vrátit - nevíte, neruší se tím i kreditka? Jak dlouho to schválení trvá?

Nějak někdy asi myšlení některých lidí nechápu. Takže ty chceš čerpat výhody karty a nejsi schopen si něco koupit alespoň za 1.000,- Kč.

Ne nelze. Kreditka je vázána na nákup. A pokud nejsi schopen si něco alespoň za litr koupit, tak si raději nic nepořizuj.

A rozdíl mezi běžnou cetelkou a alza cetelkou je ten, že tu alzu schválí při nákupu skoro každému. U bězné celelky už jsou přísnější. Zase nemusíš nic koupit.
charman
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 22. 4. 2016 14:18

Kartu lze získat i bez nákupu, ale nevím, jestli se na to dá vždy spolehnout. Já jsem si objednal zboží a platbu Alza kartou, potom jsem objednávku stornoval, ale kartu jsem dostal.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 4. 2016 14:36

Za litr si můžu koupit přece snadno věci běžné spotřeby, které bych koupil tak jako tak ne? :oboze

Ale holt někdo doma nepere, aby si koupil prací prach a třeba ani nese.e, aby si kupoval toaleťák... :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 22. 4. 2016 14:39

charmene klid, jen sháním kreditku, která vrací % a má dobrý zahraniční kurz a minimální poplatky za vedení. jsem schopen si koupit ledacos, ale zrovna v alze nic nepotřebuju, tak se ptám, jak to funguje, jestli to lze, případně jak.
Smurfik, díky!
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 4. 2016 14:40

Nebo sele a nepoužívá toaleťák? :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod charman 22. 4. 2016 14:49

goropes píše:charmene klid, jen sháním kreditku, která vrací % a má dobrý zahraniční kurz a minimální poplatky za vedení. jsem schopen si koupit ledacos, ale zrovna v alze nic nepotřebuju, tak se ptám, jak to funguje, jestli to lze, případně jak.
Smurfik, díky!

Já jsem v naprostém klidu. My všichni tady na fóru využíváme výhody bankovnictví ve větší míře než osatní ne plně informování občané. Takže jsme teoreticky "vychcaní". Jenže nám jde o banky né o poškození Alzy či dalších obchodů. A tvůj přístup už není "vychcanost" , ale totální vychcanost ve stylu - já jsem tak chytrý a mazaný, že "vyjebu" se všemi.

Protože ten, kdo se snaží vyjebat s běžnými lidmi jsou banky a splátkové společnosti a né obchody s elektrem. Asi tak.
charman
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka