Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 2. 2017 23:43

Ano sčítají se.
Pokud ponecháme stranou, že Alza bývá dost drahá.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod muf2muf 2. 2. 2017 23:59

Alza možná má na první pohled vyšší ceny, ale jak v čem. Někdy se dají najít i slušné nabídky. A pak už je 7-8% bonus znát.

Někdo tu se mnou řešil připisování bonusů za prosincový nákup v Alze. Takže potvrzuji, bonusy připsány. Příjemná tisícovka navíc :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 3. 2. 2017 00:26

Jste si jistý tou kumulací slevy ? Platilo to pro starou Alza kartu a jak píše Korzaik, tak jsem to na jejich stránkach nenašel.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 3. 2. 2017 05:23

A proc by to melo jit zmenit u EONky az po roce?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Korzaik 3. 2. 2017 06:37

Je to na strankach napsany.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 3. 2. 2017 06:55

Ale změnit to lze hned, aspoň já mám tu volbu aktivní.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 3. 2. 2017 07:29

Ale platí souběh slev i v případě nastaveného zvýhodnění na internetové platby (3%), když platba Alza kartou je považována za klasickou platbu, ne internetovou?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod muf2muf 3. 2. 2017 07:41

Přiznám se, že nevím, mám nastavené odměny 2% ze všech plateb. A funguje to.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mammooth 3. 2. 2017 07:51

I u mě to šlo u eon změnit okamžitě po objevení se v IB.
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 3. 2. 2017 07:56

Tomason87 píše:Ale platí souběh slev i v případě nastaveného zvýhodnění na internetové platby (3%), když platba Alza kartou je považována za klasickou platbu, ne internetovou?

Ne, při platbě Alza kartou se připíše jen bonus 5 %. Ale ta 3 % platí na internetu jinde.
A pozor - 5 % dostanete jen pokud zaplatíte Alza kartou při objednání zboží přes internet - pokud si dáte platbu na pobočce a tam zaplatíte Alza kartou, nedostanete ani těch 5 %, ani pochopitelně ta 3. To už se bere jako klasická platba kartou u obchodníka.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pokudos 3. 2. 2017 14:18

Alza kartou získáte 5% bonus pouze tehdy, když zvolíte jako platbu Alza kartou z dostupných možností platby. V takovém případě dojde k přesměrování na speciání Cetelem bránu, kde se kromě čísla karty zadává i majitel a datum narození, jestli si to dobře pamatuji.

Pokud zaplatíte jinak (třeba klasická on-line platba nebo platba v Alzaboxu – fyzicky na prodejně) získáte s Alza kartou jen bonusy, které máte aktuálně nastaveny (online platba buď 2 nebo 3 %, fyzicky 0 % nebo 2 %). Samozřejmě jen do maximální odměny za daný měsíc...
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 3. 2. 2017 14:45

A tyto odmeny (5 % + 2 %) tedy plati i pro nove karty?
Naposledy upravil Korzaik dne 3. 2. 2017 15:13, celkově upraveno 1
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 3. 2. 2017 14:52

Pro všechny, nové i staré.

U Alzy panovala lehká nejistota, jak to bude s Alza bonusem 5% pro letošní rok, protože původně byl uveden deadline 31.12.2016. Nakonec to prodloužili o 1 rok.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 3. 2. 2017 15:15

Btw. jaká je úspěšnost schválení alza karty? Když už provedete ten nákup, při kterém zažádáte, dostanete jí najisto?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pokudos 3. 2. 2017 15:55

Korzaik: Najisto máš jen smrt. Pokud budeš důvěryhodný (Solus, NRKI, BRKI), zřejmě ji dostaneš, ale nepočítej s moc velkým limitem. Mně dali jen 10 litrů. Zhruba po půl roce to o dost navýšili.
pokudos
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků