Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 2. 2017 20:49

Korzaik: na tohle ale pozor!!! To co jsi zde dal, jsem zazil vedle v Mall a je to docela problem.
Vida a ja si jeste rikal driv, zlata Alza, Mall hold neumi a problem je koukam vsude.
Jedna se o to, ze uver, ani nic neprobehlo. Proste te tam ted nemaj!
Ja tohle delal v Mall, kdy byla vyhodna nabidka za 0% urok. Samozrejme posledni den. Hozeno tohle. Volal jsem do Cetelem, tam me rekli, ze tohle je problem eshopu a musis to resit s nima. Dalsi den uz to slo ale uz byla pryc ta vyhodna akce. Rekl jsem to na pobocce, zadali me to sami kompletne a rekli ze me zpetne za tech 0% udelaji. Jen jim to dobu trvalo, nebyli schopny ani zadat poradne jmeno.
Pokud je to nejaka vyhodna nabidka, budes to muset nejlip poresit na pobocce. Pripadne zadani udelej dalsi den.

Taky se me treba stalo, ze zas jindy, uver, vse schvaleno ale zbozi jsem uz nedostal. Neprevidana technicka chyba. To ze zbozi predaj virtualne dopravci ale fyzicky zbozi nikdo ze skladu nepredal :D Tudiz me dopravce dorucoval zbozi jen virtualne, trvalo to asi 3 tejdny skoro.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 2. 2017 21:07

Čtu to už podruhé, ale stále se v tom ztrácím. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 2. 2017 21:37

Ani to číst nebudu. Už jsem jeden ripperův příspěvek dnes přečetl ... a nepochopil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 2. 2017 02:01

Vzdyt to popsal docela jasne.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 2. 2017 08:31

Pokud ripper6 není rodilý Čech nebo Moravák, tak jeho psanou češtinu chápu. V opačném případě to vypadá na systematickou absenci ve výuce na ZŠ nebo na nestandardně propojené dráty v hlavě, v oblasti vyjadřování myšlenek.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 2. 2017 09:41

Štve mě, že o tu EON kartu se nedá zažádat ONLINE, tak lehce jako o tu Alza kartu (i když jen při nákupu zboží nad 1000). Chci se zeptat těch, co tu kartu dostali, jak dlouho trval hovor ze strany EONU ? Anebo volá někdo rovnou už z Cetelemu ? Co po Vás vše chtěli a za jak dlouho jste věděli výsledek ?
Jde mi o to, že nechci, tak jako při žádosti o KK od Homecreditu poslouchat 30 minut čteného textu o různých souhlasech a kravinách, aby mi pak řekli, že mi to neschválí.
Ve 21. století by člověk čekal jako standard mít možnost vyplnit si žádost i přes internet. Telefonický hovor bych poté očekával maximálně v případě, kdyby potřebovala firma ještě něco doplnit.
U toho Home creditu jsem udělal asi chybu, že jsem poctivě řekl, že mám smlouvu na dobu určitou ( i když mi je teď zase v březnu prodlouží). Nejraději bych si zažádal znovu o Alza kartu, ale už jednu mám a četl jsem si tady, že druhou alza kartu už neshchválili.
Děkuji
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mammooth 5. 2. 2017 11:16

Z Eonu nikdo nevolal. Volali rovnou z Cetelemu a celé to trvalo asi 5 minut. Ale nejspíš proto, že to nebyla moje první karta od Cetelemu, a tak už jsem byl prolustrovaný a měl pravděpodobně předschválený nějaký ten limit.
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 2. 2017 11:27

OK, takže ti to vyhodnotili hned (aniž by volali např. do zaměstnání, či chtěli potvrzení příjmu) ?
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 2. 2017 11:45

Vyhodnocují to hned při tom první telefonátu a hned ti řeknou výsledek.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 2. 2017 14:20

Dival jsem se na tu Alza/Cetelem KK sleva 5% na vse z Alza.cz poplatek 29,-Kc/mesic .
Nebyla by lepsi Moneta MoneyCard smart?
Pri utrate 3000,-Kc poplatek 0,-Kc obchody s lelektronikou taky 5% + moznost menit bonus vratky sport,restaurace,hobby a zahrada.Vcem je tedy rozdil?
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 2. 2017 14:25

Důležitý parametr může být i limit vratky. V případě Alza karty je to 15 000 Kč ročně. Jaký je limit u MoneyCard smart?

Jak již bylo mnohokrát uvedeno, poplatek 29 Kč lze zrušit tím, že ke konci účetního období mám kreditku splacenou.

Další výhoda Alza karty je to, že kromě Alza bonusu 5% nabízí ještě navíc standardní Cetelem bonus.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 2. 2017 15:34

Franklin
nabízí ještě navíc standardní Cetelem bonus = Bonus club??
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 2. 2017 16:40

Cetelem bonus je buď výběry z bankomatu zdarma (nebo něco takového), nebo 2 % ze všech plateb - max. 400/měsíc, nebo 3 % z internetových plateb - max. 600/měsíc, nebo 4 % z benzínek - max. 800/měsíc.

KK Monety je omezena danou kategorií (navíc je často loterie, zda tam daný obchod nakonec spadne), dává 5 % ze zvolené kategorie, max. 500,-/měsíc ... plus případné standardní bene+ prémie od partnerů (např. Datart, Kika ...)

Zhodnotit, co je lepší, si musí každý sám. Mně teď vyhovuje Moneta, protože stavím a vybavuji barák, ale jinak bych dal asi přednost Cetelce. Ale ... proč si vybírat, když můžu mít obě, že? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 2. 2017 19:45

Tak nevím, podle mě ta nová Alza karta ma již jen bonus výber z bankomatu zdarma. Oproti lonské karte ani zmínka o možnosti výběru bonusu.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 2. 2017 19:49

Bonus "výběr z bankomatu" je sice přednastaven, nic ti však nebrání ho změnit.
Změna je možná 1× ročně.

Úvodní stránka Klientské zóny --> Kreditní karta --> Odměna za čerpání --> Změna odměny
Franklin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka