Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 2. 2017 21:40

Tak dnes mi EONku Online předschválili. Tak doufám, že je to finální stanovisko. Telefon trval opravdu krátce (narozdíl od Home creditu), myslím, že jsem ani neuvedl všechny kreditky, co mám, tak netuším jestli je v registru informace o splácení kreditky (když je všechny hned splácím v bezúročném období). Papíry můžu zanést osobně na pobočku (mám to kousek od práce) a zároveň mi poslala i dodatek, kde mě informujím, že vedení karty je bezplatné.
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2017 21:48

Franklin píše:Zeptej se šéfredaktora Měšce na dalibor.chvatal zavináč iinfo.cz, ten ti jistě vše detailně vysvětlí. :mrgreen:

Jen aby to nebylo s podmínkou, jen pokud mu podojí měšec... :shock:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod qwertz375 6. 2. 2017 22:00

Skvělá taktika pánové. Asi bude lepší zeptat se přímo v Cetelemu. :mrgreen:

Jen tady potom nefňukejte.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2017 22:58

Franklin píše:Vyhodnocují to hned při tom první telefonátu a hned ti řeknou výsledek.

Ke konečnému posouzení žádosti ale dojde až po zaslání (osobním předání) požadované dokumentace.

-- 6. 2. 2017 23:06 --

hannys85 píše:Papíry můžu zanést osobně na pobočku (mám to kousek od práce) a zároveň mi poslala i dodatek, kde mě informujím, že vedení karty je bezplatné.

Po osobní návštěvě a předání požadovaných dokumentů na pobočce nám napiš, jestli jim stačil jen OP a sami si jej okopírovali nebo musels donést papírové (elektronické) kopie dvou dokladů totožnosti. Jdeš na pobočku v Praze?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 2. 2017 23:17

Chtěla po mě jen, abych měl občanku s tím, že si to tam okopčí. Já si ji stejně už okopčím doma. Jdu do Ostravy. Ale říkala, že chce jen jeden doklad totožnosti, protože jsem jejich dlouhodobým klientem, za co mi i poděkovala.
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 6. 2. 2017 23:21

Ke kopírování občanky není důvod ani v bance, natož pak v alze, kde pracuje bůhví kdo. Stačí když si udělají opis.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 2. 2017 00:49

taylor729 píše:Ohledne toho poplatku pri splacene karte do konce mesice (=zuctovaci období). Berte to jako fakt a pouzivejte to tak.

Tohle platí pro všechny Cetelem karty, tedy i EON a ALZa?

Pravda: EON je zdarma vždy (nebo zatím)!
Naposledy upravil ROlda78 dne 7. 2. 2017 09:51, celkově upraveno 1
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 7. 2. 2017 00:51

Pro všechny.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 7. 2. 2017 02:35

Technická pro všechny, neprovokujte na infolince s potvrzením výše uvedeného, stejně vám to zapřou...
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 7. 2. 2017 09:04

Na infolince zaprou vse.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 7. 2. 2017 09:25

Na pobočku není nutné nosit vůbec nic vytištěného/okopírovaného. Smlouvy si vytisknou stejně nově a občanku okopírují. Jako druhý doklad stačí platební karta.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 2. 2017 09:36

ROlda78 píše:
taylor729 píše:Ohledne toho poplatku pri splacene karte do konce mesice (=zuctovaci období). Berte to jako fakt a pouzivejte to tak.

Tohle platí pro všechny Cetelem karty, tedy i EON a ALZa?

Urcite pro Alzu.

-- 7. 2. 2017 09:41 --

qwertz375 píše:Takže je takticky lepší koupit nějakou blbost a velký nákup udělat až po zřízení karty :-D

Čím se řídí výše úvěrového rámce? Lze ho při žádosti zvolit, nebo je limitován výší prvního nákupu?

Nevim, nekdo tu psal, ze letos se slevy nescitaji. Asi to bude treba vyzkouset. Loni se scitaly.

Uverovy ramec se neridi nicim IMHO :) daj co nejvyssi a jeste ti poslou dopis, kolik penez ze tam mas a jak bys je mel vyuzit :-)
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 2. 2017 09:50

hmm a jak muze projit vubec ted kdyz nekdo zada zamestnani - zahradnik?
Nemaj to vic nove proverovat? :)

http://finance.idnes.cz/pujcky-vanoce-v ... viteze_kho
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 7. 2. 2017 10:15

Pozor taky na to, že karta nelze z nějakého důvodu zřídit při využití dopravy AlzaExpres, která je nejenom "expresní", ale taky zahrnuje služby instalace a odvozu velkých spotřebičů. Takže třeba pračku a Alza kartu je dost těžké/nevýhodné objednat.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 2. 2017 11:47

Ještě se zeptám, zda chápu správně. Jsem zblblý z toho jak jsem studoval ČEZ kartu.. Eon kartu tedy (na rozdíl od ČEZ) může smysluplně používat člověk, který není jejich zákazníkem, neb bonusy se přičítají na kart. účet? Tedy jde o klasickou »Cetelemku«, kde je navíc bonus za platby Eon a Euronics. Díky.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka