Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ruliks 17. 6. 2017 21:16

Také už nejde snížit úvěrový rámec na 5000 Kč, nejnižší možný je nyní 10000 Kč.
ruliks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stepano 17. 6. 2017 21:45

jumpmans píše:
Taki píše:Osobně si myslím, že pro přiznání odměny by mělo stačit, když systém Cetelemu rozezná u platby jako příjemce e.on nehledě na to, zda je zadána jako nějaký příkaz z klientské zóny Cetelemu či zda je provedena jako platba kartou z portálu e.onu (pokud to tedy skutečně jde*).

*) tady se to totiž tváří (což nemusí nutně znamenat, že je to pravda), že e.on neumožňuje platit kartou:
https://www.eon.cz/domacnosti/kontakty- ... jsou-mozne


Kartou v energie24 zalohy normalne platim, takze to jde. Nemam sice eonku ale mallka procenta vraci taky
Kde přesně je že se dá platit kartou? Já to v energie24 nikde nevidím.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 6. 2017 21:49

Odběrné místo - Platby - Zálohy - Zaplatit?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 19. 6. 2017 14:41

Zhoršení funkčnosti Alza karty - při nákupu na Alze nejde změnit doručovací adresu, aby byla odlišná od fakturační.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 19. 6. 2017 18:38

ruliks píše:Také už nejde snížit úvěrový rámec na 5000 Kč, nejnižší možný je nyní 10000 Kč.


V květnu to ještě šlo...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 6. 2017 23:48

Smurfik píše:Takže pro blbečky po stopadesáté... Lze mít současně klasickou KK Cetelem, Alzu i Eon.

Ano to je pochopitelne, zvlast kdyz je nekdo fanda a sberatel :) Ja se primo Cetelem neptal, ale treba u uveru jsem mel podepsano ze me muzou vydat kartu, bohuzel te klasicke jsem se po radnem splaceni stale nedockal :( Eon tam je zas blby, ze musis tam prejit a pokud nechces tak nejspis karta nebude.

U Alza ten napad, proto, ze tam primo hned zadavas zadost o otevreni Alza karty, tedy pokud to prijde, schvalej to, tak ma dotycnej temer tu kartu jistou.
Pro ostatni, pokud to projde online a jen se zasilaj papiry, je to uz podle me ok.
Pokud o kartu zadame pri normal uveru na splatky, je riziko ze ji proste nedaj. Je tam hlavni ten uver, karta jako bonus pri radnem splaceni.
A pokud primo pres web, tak to matlak po telefonu domatle, jde to treba jinam a jeste prudej zamestnavatele.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod netlik 20. 6. 2017 05:00

Já se přímo Cetelemu na důvod zamítnutí Alza karty ptal. Důvodem neschválení bylo prý to, že u nich mám jinou kartu, že mám použít tu. A nákup na Alze v rámci žádosti o Alza kartu tím pádem neproběhl. Vypadá to, že zpřísnili podmínky.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 20. 6. 2017 05:54

Mas jinou alza kartu nebo jinou cetelemku?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 20. 6. 2017 06:29

Mám klasik a E.on.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 20. 6. 2017 06:38

Nezkousel jsi jim rict ze na tu jinou nedostanes 5% slevu? ;)
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 20. 6. 2017 13:46

Nezkoušel, asi by to nemělo smysl. Paní přišla s konkrétním důvodem zamítnutí žádosti a nebyla zrovna ochotna diskutovat. Jistě by mi nakonec poradila, ať ty 2 stávající zruším a pak mi tu Alza verzi třeba přiklepnou, což bych si moc nepomohl. Zajímavé ale bylo, že do emailu mi následně napsali, že mé storno k podané žádosti o KK akceptují (přitom mi to zamítli oni, já nic nestornoval)
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 20. 6. 2017 13:55

Skoda, fakt asi pritvrzuji :-(
Holt se zrejme nasli jedinci, co by chteli vsechny varianty a kazdou dvakrat, tak jim dosla trpelivost.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 20. 6. 2017 14:36

ripper6 píše:... Eon tam je zas blby, ze musis tam prejit a pokud nechces tak nejspis karta nebude...

U EON nemám nic a kartu napodruhé přiklepli :-)). Prostě to jde jen přes EON bránu a ne přes Cetelem...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 6. 2017 20:28

aha dekuji za info to zni dobre, mozna bych tu EON risknul :)
Ja bych chtel do sbirky vsechny... Alza, Mall, EON, zelena Classic co davali kdysi k uverum.
Mam ted Alza, Mall - bila + na druheho cloveka co mi je nechal tak Alza + zelena Classic tedy 4 karty a pral bych si do sbirky tu EON :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod a1bert 27. 6. 2017 10:23

alza i cetelem odkazuji na nove stranky (cetelem, alza) s informacemi o alza karte, kde uz nezminuji moznost vyberu ze 4 druhu vyhod (bankomat/2%/3%/4%) ale je tam "prednastaven" jen bankomat ?!?

tusite nekdo jestli to pujde prepnout nebo to "orezali" ?
a1bert
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků