Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 12. 2017 19:10

@ ripper: Příště, než tady naprosto zbytečně pobleješ půlku stránky, tak se podívej do diskuze alespoň o jednu stránku zpět... 8-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 12. 2017 12:34

Se začínám obávat, aby u co-brand karet nezůstala jen výhoda toho partnera. Tedy, že tam nebude ani to 1 % zpět! :hm Pokud to není chyba, viz https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35698. Tím by E-ON karta byla pro hodně lidí naprosto nepoužitelná! A jen o něco lepší by byla Euronics a Alza.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestt 28. 12. 2017 12:40

Pokud uz v tomto roce druh odmeny menil, tak to nema editovatelny, to je standard, zmenit muze jen jednou v kalendarnim roce, at pocka tech par dnu do roku 2018.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 12. 2017 13:48

ROldo78, podívej se na odkaz, který jsi sám uvedl v tomto vlákně 22. 12.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 12. 2017 22:36

pestt píše:Pokud uz v tomto roce druh odmeny menil, tak to nema editovatelny, to je standard, zmenit muze jen jednou v kalendarnim roce, at pocka tech par dnu do roku 2018.

Snad to bude tím. Mám z jara jak klas. Cetelemku, tak E-On kartu a je možné, že u 1. byla odměna nastavena a u 2. jsem ji zadával, tak proto tam není změna aktivní..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod andreasbaader 29. 12. 2017 09:27

Hezky den, od 1. 1. 2018 upravujeme odmenu za nakupy. Nove usetrite az 500 Kc mesicne. Z kazde platby v obchodech nebo na internetu s Vasi kreditkou c. XX3164 Vam vratime 1 % zpet na Vas Hello kredit. Prejeme vse nejlepsi do noveho roku.

Ti vedi jak do noveho roku cloveka na*rat.
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 29. 12. 2017 10:26

To je dobře, že to sem postuješ, protože většina diskutujících zde je líná jako prase a nečte ani jednu stránku zpět. Dáme to sem tedy alespoň 1x denně. Zítra si to beru na starost já.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 13:54

Jeste byste mohli napsat, jestli jde o klasickou Cetelemku anebo co-brand Alza, Mall, E.On, AAA, Euronics, ...
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 13:54

Popr. jestli u tech co-brand kreditek pisou o nejakem dalsim konkretnim bonusu.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 29. 12. 2017 14:07

To je fakt, to tady taky musíme dát ještě několikrát:
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35685
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 14:13

Prave ze jde spise o tohle:
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim-produktum-a-sluzbam-3/odmeny-na-hello-kreditce-od-1-1-2018-8517
Pokud jde o karty vydávané ve spolupráci s našimi obchodními partnery (E.ON, AAA, ALZA, EURONICS), tak informace o konkrétních změnách bude majitelům karet zaslána na přelomu roku.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 12. 2017 14:17

Mailem se HB zeptám, jestli by bylo možné snížit kreditní rámce na kartách na 20k a co pro to můžu udělat a po dvou týdnech mi přijde zpráva, že mi limity byly sníženy. Škoda, že jsem jen ptal, jestli to je možné :D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2017 14:34

Ty taky nevíš, co bys chtěl. :D

-- 29. 12. 2017 13:37 --

osobne: Já tedy nevím, mně to přijde taky celkem jasné v tom odkazu, co tu dal (ne jako první) Kolem.jdouci. Ale, samozřejmě, mne nepřekvapuje, že se snažíš problematiku objasnit až do největších detailů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 14:59

Pisou, ze konkretni informace bude klientum zaslana na prelomu roku.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vklatil 29. 12. 2017 15:21

Já mám EON, odměnu jsem neměnil - od začátku mám nastavený 2%, teď koukám na nastavení odměn v bankovnictví a je tam nastaveno - odměna 1%, když to chci změnit tak nabízí jen bezplatný výběr z bankomatu.
Myslím, že už to nastavili pro všechny karty stejně ať je čistá Cetelemka nebo co-brand Alza, Mall, E.On.....
vklatil
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka