Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 6. 2019 20:38

Transakcni limit je denni podle me.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 6. 2019 01:18

e-osobne píše:Transakcni limit je denni podle me.

Tak to pak jedině si ho zvýšit..
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 14. 8. 2019 10:54

pestt píše:Stáhnout Firefox https://www.mozilla.cz/stahnout/firefox/ a nainstalovat. Otevřít v něm Hello IB > přejít na detaily kreditní karty (ne detail úvěru) > ctrl+shift+e otevře se spodní okno > v něm kliknout na tlačítko Síť > Vše > do okénka filtr URL adres napsat: update > provést v horním okně změnu transakčního limitu na 1234 a dokončit změnu > ve spodním okně pravé tlačítko myši na řádek se slovem update (bude to ten poslední se slovem update, pokud jich bude víc) a zvolit volbu "upravit a znovu odeslat" > otevře se to v pravém podoknu, v něm úplně dole přepsat hodnotu 1234 na hodnotu 50000 > klik na tlačítko odeslat (pravé podokno vpravo nahoře) a je hotovo. V horním okně se změna limitu na 50000 Kč ukáže, až když aktualizuješ internetovou stránku.

Funguje prosím ještě tento návod nebo tuhle možnost již "opravili" ?
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 8. 2019 12:34

funguje
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 8. 2019 12:58

Mně jen se starou verzí Mozilly.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 14. 8. 2019 13:44

..a jakou verzi prosím Tě čulibrku používáš? Mně se ten postup na verzi FF 68.0.1 nechce za boha právě chytnout. Podařilo se mi tím akorát nyní si sundat limit níž než jsem původně měl ještě z dob Celelemu nastavený,chjo..
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 14. 8. 2019 23:18

čulibrk píše:Mně jen se starou verzí Mozilly.

Díky, pomohlo. Stáhnul jsem starší verzi a funguje to :-P
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 19. 8. 2019 10:33

ahoj, já s tím postupem stále bojuju, stáhl jsem firefox verzi 66.0.5 a stále to limit ne a ne změnit...

-- 19. 8. 2019 10:54 --

tak zabrala až verze 50...
jenda_s
Návštěvník

Předchozí stránka