Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod eR99 30. 11. 2015 22:38

07Petr: ;-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 1. 12. 2015 07:12

Tak 1600,-Kč na bonusech za listopad připsáno :tleskani
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 12. 2015 07:23

Teď jsem koukal do klientské zóny a nemám tam nic, asi připisují podle výše :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 1. 12. 2015 07:25

V transakcích to není. Beru to podle zůstatku
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miressek 1. 12. 2015 09:06

Taky přispěju jedním poznatkem, když jsem tu spoustu jiných načerpal ;-)
Žádal jsem o kreditku s nákupem zboží v Alze 24. 11, dopis s variabilním symbolem mi zatím samozřejmě nepřišel. Tak abych se vyhnul poplatku za vedení, poslal jsem splátku jen se specifickým symbolem (rodné číslo).
Dneska mi přišel mail, že jsem jim tím zkomplikoval život, protože museli splátku ručně dohledávat a že mi posílají můj variabilní symbol, aby se to už neopakovalo :)
Takže už jsem úspěšně zaregistrovaný v klientské zóně a mám virtuální kartu, kvůli které jsem Cetelemku primárně chtěl...
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xkanourek 1. 12. 2015 09:27

Ok jsem žabař...mám připsáno bez koruny 1100,- ...akci na vratku z převodu na účet jsem nevyužil..ani jsem nemoh, páč mi včas nepřipsali platbu a kred. rámec byl na suchu. Ale mám teď za listopad plnej počet i na CITině :D. Nějak mi na tyhle kraviny už ani nestačí den a 24 hodin...každopádně eščo zkusim na máti vyřídit CITI-Aukro_dáreček se slevou 3 litříky už mám vybraný o<:)
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 1. 12. 2015 12:22

Jak to u Cetelemu funguje s výpisy? Mám nastaveno posílání emailem, ale nic mi nepřišlo.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Suky. 1. 12. 2015 12:23

Jeden starý v poště mám, je z osmého...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 1. 12. 2015 12:32

Úplně nerozumím, osmého ti přišel výpis? Oni je tedy generují nikoli k 31. dni? Myslel jsem, že zúčtovací období je od 1. do 31.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 12. 2015 12:34

Vzhledem k tomu, jak jim všechno trvá (třeba platbu Alza kartou 26.11. nemám zaúčtovanou ani o ni není ponížen zůstatek) bych výpis rozhodně 1. v měsíci neočekával...

@ astrapa: Bych se vůbec nedivil, kdyby výpis za předchozí kalendářní měsíc přišel opravdu až 8.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suky. 1. 12. 2015 12:50

Výpis generují k 31.
A pak (konkrétně 8.9., jiný v práci nemám) mi poslali upozornění:
v Klientské zóně máte již k dispozici elektronický výpis z úvěrového účtu Vaší kreditní karty Cetelem ZZZZZZZZXXXXyyyy za minulý měsíc. Najdete jej pod odkazem "Měsíční výpisy".

Nezapomeňte si svůj výpis vyzvednout včas, abyste nepropásli datum splatnosti své případné měsíční splátky.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 12. 2015 12:54

Pokud vím, tak Cetelem výpis mailem ani zaslat nedokáže, lze jen nastavit notifikaci na to, že se v klientské zóně výpis vygeneroval... Prvního v měsíci ještě vygenerované opravdu nejsou, ale snad druhého by už být měly (to už jsou zobrazeny i v historii transakcí odměny, poplatky a pod.) - kdy v návaznosti na to zasílají mailem notifikaci, nevím, nepoužívám to.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 1. 12. 2015 13:05

Už jsem to asi pochopil, v Nastavení výpisů je kolonka
Požadovaný e-mail pro notifikaci o novém e-výpisu:
a sem je třeba vepsat email, kam ta notifikace přijde.

-- 1. 12. 2015 14:06 --

Teď ještě koukám, že Kooperativa/ČS také nemá výpis za listopad vygenerovaný, takže to bankám asi teda trvá, no.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod eR99 1. 12. 2015 21:00

U KK Cetelem a KKK to je naprosto běžná záležitost, že výpis za zúčtovací období není generován ihned první den nového zúčtovacího období, ale myslím v průběhu druhého dne. Další vlastnost Citi bank na kterou nikdo nemá (výpis na e-mailu první den dalšího zúčtovacího období).
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 12. 2015 21:11

Všechny výpisy KKK mám hned první den nového zúčtovacího období. U citi to první den dalšího období není, pokud by to připadlo na víkend. Nicméně o nic nejde, den sem, den tam.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků