Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 8. 2017 10:41

Prostě převod na jiný účet, z něj 2. den vybrat zdarma z bankomatu a do konce měsíce vyrovnat úvěrový limit na KK a je vše bez poplatku i úroku.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 8. 2017 11:05

Výběr hotovosti prakticky nevyužívám a jednou se mi stalo, že jsem potřeboval hotovost a uvědomil jsem si, že nemám debetku, abych mohl vybrat. V tu chvíli mi cetelemka s bezplatným a neúročeným výběrem přišla vhod :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 8. 8. 2017 10:29

Vy co jste vyhráli, bylo to EON, Alza, Cetelemka? Částka 5000Kč nebo vyšší? Splaceno/přebito v rámci období nebo placen úrok?
Pokud postupují v souladu s podmínkami, tak by všechno toto mělo být jedno, jelikož o výhře rozhoduje generátor čísel zde: https://www.random.org/
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fiasky 8. 8. 2017 14:25

Ahoj, mám dotaz. Když nakupujete v CK na Praze 5, utratíte celou potřebnou částku najednou nebo po částech v rámci měsíce? Díky moc.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zeim 8. 8. 2017 14:27

Najednou, není důvod kouskovat, navíc platit za zájezd v CK navícekrát by bylo dost nestandardní.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 8. 8. 2017 14:33

marvy píše:Spyro:

Nevis co jsou to 3 vybery zdarma? Kazdy mesic 3 a smitec-),ale musis mit navolenou tuhle volbu,ale mas tam lepsi volby.


edit: jo zamotal sem 2 veci, myslel sem volbu vyber z bankomatu,tak to pardon.Nemam tu kartu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 8. 8. 2017 16:36

zeim píše:Najednou, není důvod kouskovat, navíc platit za zájezd v CK navícekrát by bylo dost nestandardní.


Leda by se kupovalo vice zajezdu.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 8. 2017 17:07

Tak ale zase zájezd za několik tisícovek to je snad tak na mrzký víkend... Když už, tak ať se cestuje pořádně.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 8. 2017 17:54

Používám oba způsoby. Jak mi to zrovna vychází.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 8. 8. 2017 18:44

Myslel jsem, že soudruzi v SRN už pokročili dále, ale kdepak. Dnes jsem v Německu v Penny Marketu Cetelem KK nezaplatil, pořád chtějí ty jejich karty.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 8. 8. 2017 20:10

Penny jsem nezkousel, ale zatim bez problemu real kaufland lidl aldi dm i rossmann. Tak mozna spis soudruzi z Rakouska tj REWE alias Penny Billa
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 8. 2017 20:28

Jen pro upřesnění REWE je samozřejmě německá, nikoli rakouská firma.
A její německé supermarkety Billa a Rewe karty berou, Penny se ještě drží.
anonymni

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 8. 2017 20:39

Maličkost oproti ticket restaurant card :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 8. 8. 2017 20:39

Pravdu dis. Ja mam Billu spojenou s Rakouskem odkud pochazi. Po Anschlussu skupinou REWE je vsak jiz Nemecka. Nevedel sem.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 8. 2017 22:00

MirekM. píše:Manželka si chce vyřídit vlastní EO.N KK. Formulář EO.N, telefonát předběžné schvalování na větší částku než chtěla. Po předběžném schválení ji bylo oznámeno, že je pak nutné doložit i mé příjmy + kopii mého OP.
Zavolal jsem na infolinku sekci nové KK, jestli jde v žádosti o finální schválení snížit rámec KK. Ano vyřešíme, manželka měla zavolat a zkusí předschválit KK s požadovanou nižší částkou jen na její příjmy ze zaměstnání. Zavolala, asi jiná pracovnice, že ještě není v systému a tento krok nemůže udělat.

Setkali jste se někdo s požadavkem doložení příjmu při žádosti o KK obou manželů?

Již jsem naprosto ztratil iluze o téměř všech pracovnících bank. Naštěstí světlé vyjímky se občas najdou, ale bohužel většinou ne v tu pravou chvíli.


Po dalším našem společném telefonátu nakonec poslali e-mailem novou žádost o KK vyplněnou jen na manželku s nesníženým úvěrovým rámcem určeným původně pro nás oba. Dnes došla podepsaná žádost bankou o KK.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků