Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 6. 2017 23:36

2pyroma:
Mimo jiné (a nejrychleji) ti var. symbol poví na zákaznické lince.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod pyroma 9. 6. 2017 07:50

Kupodivu mi poslali VS emailem par hodin po zadosti pres jejich kontaktni formular na internetu. Takze OK, uz mam pristup do online uctu. Byl tam prednastaven elektronicky vypis, takze by mi postou automaticky nic neprislo a emailem chodi jen upozorneni na novy vypis. Kdyz se clovek o VS sam aktivne nezajima, nema ani moznost platit splatky.
pyroma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 6. 2017 11:41

s výpisem ti přijde do emailu i VS, takže klid.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 9. 6. 2017 12:33

Tobě chodí do emailu výpis i VS? To se mi nějak nezdá...
Mi chodí jen toto:

Vážený pane Dojiči,

v Klientské zóně máte již k dispozici elektronický výpis z úvěrového účtu Vaší kreditní karty Cetelem 526766XXXXXXXXX9 za minulý měsíc. Najdete jej pod odkazem "Měsíční výpisy".

Nezapomeňte si svůj výpis vyzvednout včas, abyste nepropásli datum splatnosti své případné měsíční splátky.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 6. 2017 13:33

u prvního oznámení jsem to měl, dodnes to z toho kopíruju :)

Jinak poštou chodí i informace o uzavření smlouvy, kde je VS uveden. Podle mě chodí ještě před kartou nebo souběžně.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vacek11 12. 6. 2017 11:37

Ahoj,

jakým způsobem se dá zaplatit EON kartou plyn a elektřinu u EONu? Je třeba oznámit na EON číslo karty (resp. účtu) a dá se navést na kartu (resp. účet) trvalý příkaz k úhradě?

Děkuji

M.
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 12. 6. 2017 12:22

1. Až 400 Kč za platby služeb E.ON
Pro získání této odměny stačí hradit platby za služby E.ON prostřednictvím Klientské zóny z účtu E. ON karty a na konci měsíce vám bude zpět na tento kartový účet zaslána odměna 2 % z těchto úhrad a navíc tyto platby máte zcela bez úroků, a to až na dobu 55 dní. Maximální výše součtu takto vyplacené odměny na kartový účet je 400 Kč měsíčně.
https://www.eon.cz/domacnosti/vyhody-pr ... ohu-ziskat
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 6. 2017 12:49

To je sice pěkná omáčka, ale nikoliv odpověď na dotaz jak konkrétně zaplatit kartou EO.N služby EO.N. Řešil jsem to s EO.Nem před několika týdny a nebyl jsem schopen od nich dostat kloudnou radu jak.

Mám jiný dotaz. Včera jsem chtěl v parkovacím automatu na Slovensku zaplatit parkovné kartou EO.N. Kontaktní platba, zadán PIN, vytištěna hláška "Transakce zamítnuta, volejte banku vydavatele". Peněz je na kartě dost, dnes dle infolinky Cetelem je karta OK, žádná hláška o zamítnutí v systému. Platby v ČR bez problémů. V čem mohl být problém?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 12. 6. 2017 13:02

no předpokládám zaplatit kartou v Klientské zóně E.ON

parkovací automaty a samoobslužné pumpy, navíc ještě automatické mýtné brány bývají poměrně vybíravé zvlášť na zahraniční karty
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 6. 2017 13:03

přesně tak, zaplatit kartou v Klientské zóně, podmínky jsou v tomto dostatečné :)
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 12. 6. 2017 14:37

Když se řekne/napíše klientská zóna v souvislostí s Cetelem a kartou e.on, tak se mi vybaví klientská zóna Cetelem. Nic jiného.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Komerční banka 12. 6. 2017 15:14

Spyro. píše:Čau,
plánuju pořízení nové kreditky. Momentálně mám kartu u KB, která ale jako jediné výhody, co využiju má cestovní pojištění, takže plánuji změnu.

Můj use case:
- chci platit všechno, co jde z kreditky, chci co nejlepší kurz v zahraničí a největší vratky + bonusy v obchodech
- 10. dojde výplata - splatím kreditku, zaplatím všechny účty a zbytek pošlu na spořící účet, připojištění nebo jiné -> na běžňáku minimum pro výběry z bankomatu

další požadované vlastnosti:
- nulový měsíční poplatek
- dobrý kurz v zahraničí
- cestovní pojištění je plus
- Mastercard (mám rád placení Masterpassem)
- dobrý přehled o výdajích na netu

Z toho, co jsem prozkoumal a nastudoval mi nejlíp vychází E.ON karta od Cetelemu.
Doporučili byste ji pro mě?

Podle mých informací bere Cetelem za platbu v cizině jako kurz střed nebo téměř střed - nejlepší ze všech bank/kreditek u náš. Je to tak i u E.ON karty? A je vůbec nějaká nevýhoda oproti klasické Cetelem kartě? Přijdou mi naprosto identické, až na bonusy pro platby na netu a u stanic v Cet vs energie a Euronics u E.ONU a hlavně měsíční poplatek, který u E.ON narozdíl od Cet není. V čem je ten háček?

------------------------------
Dobrý den,

zmiňujete, že máte kreditní kartu od KB a zmiňujete, že plus by bylo cestovní pojištění - to nabízíme u debetní karty.

Můžeme Vám nabídnout A-kartu, která umi:
• vrátit 1 % z každé platby na účet penzijního spoření u KB,
• prodloužit záruku koupeného zboží o 1 rok (běžně se v obchodech za tuto možnost připlácí),
• home assistance – zorganizuje a uhradí náklady spojené s havárií v domácnosti (včetně např. zabouchnutých dveří) do limitu 10.000 Kč
• slevový program Sphere (např. 10 % v knihy Dobrovský, 20 % v na McMenu v McDonalds)
• při obratu 3.000 měsíčně je zdarma
• správa přes Mobilní banku, kde je i tlačítko pro okamžité splacení využité částky
• MasterCard

Více informací najdete na https://www.akarta.cz/

Pokud byste měl další dotazy, využijte, prosím naši Facebookovou stránku - tj. https://www.facebook.com/komercni.banka/. Rádi Vám je zodpovíme.

Díky moc,
Radka, Zákaznická podpora KB
Komerční banka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 6. 2017 16:07

Taki píše:Když se řekne/napíše klientská zóna v souvislostí s Cetelem a kartou e.on, tak se mi vybaví klientská zóna Cetelem. Nic jiného.

A jsi zákazník E.ONu? Mně jako neklientovi by se sice taky vybavila kl. zóna Cetelem, ale od ní (zvláště když to tam nenajdu) už není takový ohromný myšlenkový skok ke klientské zóně E.ONu, kde bych osobně tuto možnost - platbu faktury/zálohy kartou - očekával spíše.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 12. 6. 2017 16:13

v klientske zone eonu - energie24.eon.cz je mozne zalohy platit kartou
zautomatizovat se mi to nepovedlo, ale je mozne zaplatit zalohu kartou na vice mesicu dopredu - musi se to tedy delat postupne po jednom, ale jde to. platebni brana umi i masterpass. Je mozne platit jakoukoliv kartou MC/VISA s povolenyma internetovyma transakcema.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 12. 6. 2017 17:06

Cetelem = klientská zóna
e.on = klientský portál (zmiňovaná Energie 24)

Možná se to zdá jako slovíčkaření, ale pokud v materiálech k e.on kartě píší, že stačí "hradit platby za služby E.ON prostřednictvím Klientské zóny z účtu E. ON karty", tak bych oprávněně očekával, že to má jít přes klientskou zónu Cetelemu.

Osobně si myslím, že pro přiznání odměny by mělo stačit, když systém Cetelemu rozezná u platby jako příjemce e.on nehledě na to, zda je zadána jako nějaký příkaz z klientské zóny Cetelemu či zda je provedena jako platba kartou z portálu e.onu (pokud to tedy skutečně jde*).

*) tady se to totiž tváří (což nemusí nutně znamenat, že je to pravda), že e.on neumožňuje platit kartou:
https://www.eon.cz/domacnosti/kontakty- ... jsou-mozne
Taki
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka