Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Smurfik 2. 8. 2017 16:52

Proč by tě ji vypovídali? Pár stovek honit nepotřebuješ, ale nepřiznanou odměnu za 1 platbu tady řešíš...
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 2. 8. 2017 18:04

Jde mu o princip.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod janamabrouk 2. 8. 2017 18:48

Ahoj zlato. Stále hledáte pomoc. Podívejte se dál, protože senátor Walter je ochoten a pomuže vám s pujckou, pokud se setkáte s podmínkami. Dostala jsem od nej cástku 1 500 000 Kc za bankovní splátku bankovního dluhu. Pokud budete potrebovat pomoc, kontaktujte ho s touto adresou níže a budete s to i svedkem.
janamabrouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 8. 2017 20:14

Možná to někdo víte, možná ne ale EON karta vrací 4% i za platbu v kase.cz s osobním vyzvednutím v kasa pointu, které už jsou pouze(snad) v prodejnách Euronics. Jedná se o jednoho vlastníka, ale přece jenom o kase se nikde nic nepíše. Objedanal jsem si zboží v kase, vyzvednul a zaplatil kartou v Euronicsu a připsaly mi 4% z platby. Na kartě mám nastavenou odměnu za platby na internetu (3%).
Jinak mě ve výpise EON karty čekalo ještě jedno velmi příjemné překvapení, ale nechi to moc ventilovat. Každopádně k tomuto překvapení došlo jen díky probíhající soutěže. Každopádně toto překvapení se nekonalo na Alza kartě. Myslím, že ti co mají EON kartu a hráli soutěž budou také nejspíše mile překvapeni.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 8. 2017 20:49

Hannys, koukam jak blazen. Je to nejaka akce ci (nezverejnena) vlastnost karty? Uvidime v srpnu. Kazdopadne soutezim v srpnu dal a vic. :-)
Doplnuji, ze ani klasicka cetka nic. Jen e.on
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 8. 2017 21:02

Smurfik píše:Proč by tě ji vypovídali? Pár stovek honit nepotřebuješ, ale nepřiznanou odměnu za 1 platbu tady řešíš...

Proč vypovídali jiní jiné karty? Ano, jde o princip. Za platbu pojištění přes web vratka není, za pojištění placené na přepážce ano (protože z platby na přepážce není poznat, jestli jsem platil pojištění nebo jsem si koupil suvenýry pojišťovny...).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 8. 2017 21:03

hannys85 píše:Jinak mě ve výpise EON karty čekalo ještě jedno velmi příjemné překvapení, ale nechi to moc ventilovat.
Proč si myslím, že to nějak souvisí s tím, že E.On karta má poskytovat 2 % odměnu za úhradu zálohových plateb převodem a ty másla to nastavili na všechy převody z kreditky...? :hm (E.On kartu nemám, jen hádám)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 8. 2017 21:17

Tak nějak :-) V kombinaci s tím, co jsi tu nedávno zveřejnil za další výhodu, je tato karta prostě fantastická a tak nějak nechci, aby se Cetelem měnil na Hello bank :-)

Každopádně jsem se ještě dotazoval, zda již byli vylosováni a kontaktování výherci 1. kola a zda uveřejní někde jmenný seznam, tak mi odpověděla neutrálně, že výhercům je zasílána sms a informaci uvidí po přihlášení do klientské zóny a že výherce z důvodu ochrany osobních údajů zveřejňovat nebudou, což je samozřejmě kravina, ale to je jejich věc. Normálně společnosti výherce zveřejňují, jen pár firem je nezveřejňuje..
Naposledy upravil hannys85 dne 2. 8. 2017 21:25, celkově upraveno 1
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 2. 8. 2017 21:24

Teď je otázkou limit...
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 8. 2017 21:25

Podle mě limit bude 400 Kč (pokud, jak psal fremantle, to má co dočinění s těmí zálohovými platbami), ale teď v srpnu vyzkouším :-)
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 2. 8. 2017 21:27

Vypadá to tak.
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 3. 8. 2017 04:35

A zkusil nekdo vyber hotovosti? o<:)
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 3. 8. 2017 05:11

Za vyber hotovosti do 400 kc pripisi kredit 400 kc na uverovy ucet (jako byste nevybirali).
/To je samozrejme legrace po ranu/
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 8. 2017 05:40

Tomáš Marný píše:Proč vypovídali jiní jiné karty? Ano, jde o princip. Za platbu pojištění přes web vratka není, za pojištění placené na přepážce ano (protože z platby na přepážce není poznat, jestli jsem platil pojištění nebo jsem si koupil suvenýry pojišťovny...).

A ona je platba pojištění ve výlukách?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 3. 8. 2017 10:26

Ted prisla SMS, ze jsem vyhral poukazku 1000 Kc v druhem kole. :D Vyhral jste jeste nekdo?
curwe
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka