Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rafael58 3. 8. 2017 10:54

ja ne, ale zeptam se - ten prevod jsi jeste do konce mesice vyrovnal tzn. mel na vypisu prebito?
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 3. 8. 2017 10:56

Ja mam prebito neustale, tedy i pri transakci.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 3. 8. 2017 12:32

Takže gratulace curwemu!
Jsi asi první tady z nás.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 3. 8. 2017 13:18

No ale je to hruza, poslali mi pres SMS 19ti mistne cislo poukazky a k tomu jeste 8 mistny kod a tim mam pry zaplatit, ze obsluze nadiktuji ta cisla. Jsem zvedav, jak na me bude obsluha benzinky eurooil koukat a jestli s tim je vubec seznamena? Platnost poukazky je do konce listopadu 2017.
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Smurfik 3. 8. 2017 13:40

Zkus tam jít v civilu, třeba na tebe pak bude koukat normálně...
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod curwe 3. 8. 2017 13:45

Tak jasne, prece nebudu tankovat do sluzebniho vozidla. 8-P
curwe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Smurfik 3. 8. 2017 13:49

Tak to mě ani nenapadlo, že by ti náčelník svěřil služební vozidlo.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 8. 2017 14:48

curwe píše:Jsem zvedav, jak na me bude obsluha benzinky eurooil koukat a jestli s tim je vubec seznamena?

Nesmíš hned předpokládat, že každý je hloupej jak příslušník městapa... Já tu poukázku dostal od Cetelemu při nějaké příležitosti někdy před rokem a koukali na mne úplně normálně, dokonce zvládli tak složitou situaci, že jsem čerpal za víc jak 1000,- Kč a rozdíl jsem doplácel kartou.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 4. 8. 2017 10:42

hannys85 píše:Možná to někdo víte, možná ne ale EON karta vrací 4% i za platbu v kase.cz s osobním vyzvednutím v kasa pointu, které už jsou pouze(snad) v prodejnách Euronics...

Upřesním, že obecně e.onka vrací 4% za nákup v kasa.cz
Kupoval jsem babičce lednici aniž bych věděl, že Kasa = Euronics (vlastnicky). Za platbu v kasa.cz prostřednictvím její platební brány přičtena rovněž "odměna 4% za nákupy v Euronics".
Asi to víte, ale pro úplnost doplním, že pro ty, co mají nastavenu výhodu za nákupy resp. nákupy na netu je reálně ta sleva v Kase/Euronicsu 2+4% resp. 3+4%

Velmi příjemné překvapení, které v našem případě dělalo navíc nečekaných 250 peněz..
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Spyro. 6. 8. 2017 15:05

hannys85 píše:Podle mě limit bude 400 Kč (pokud, jak psal fremantle, to má co dočinění s těmí zálohovými platbami), ale teď v srpnu vyzkouším :-)

Je to 400,-, převáděl jsem v červnu si něco přes 30000 a dostal "jenom" 400. Právě jsem se sem šel zeptat, co že je to za akci, protože jsem tohle nečetl nikde v podmínkách a bylo mi divný, že by to nepropagovali. Ale nestěžuju si :)

Měl bych dotaz k výběrům - Cetelem uvádí: "První 3 výběry z bankomatů v ČR máte ZDARMA"
Jsou to první 3 výběry na dané kartě doživotně nebo je to blbě napsaný a výběry jsou zdarma 3 každý měsíc?
Spyro.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 8. 2017 18:07

Je to napsané dobře.. Takže první tři výběry vůbec!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Spyro. 6. 8. 2017 20:23

Aha, tak to abych si je šetřil :)
Díval jsem se do ceníku a výběr je docela mastný - 45 Kč + 1% z čerpané částky (max. 100 Kč)
Spyro.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 8. 2017 07:42

No nevím, ale vybírat hotovost kreditkou mně nepřijde jako nejšťastnější nápad...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 8. 2017 10:05

Spyro:

Nevis co jsou to 3 vybery zdarma? Kazdy mesic 3 a smitec-),ale musis mit navolenou tuhle volbu,ale mas tam lepsi volby.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 8. 2017 10:15

Ne-e, žádná výhoda 3 výberů zdarma neexistuje, buďto se zvolena volba (všech) výběrů ze všech bankomatů (jak v ČR, tak v zahraničí), nebo jiná výhoda. Pak má ještě každá karta na tom nezávisle možnost výběrů prvních 3 výběrů z bankomatů v ČR bez poplatku, ale tohle platí jen pro první 3 výběry od vydání karty (akorát nevím, jestli se tento limit obnovuje i při obnovení karty)...

Ono je to ale stejně jedno, použitelné to vůbec není (když lze hotovost čerpat i převodem z kreditky bez poplatku*) a na zahraničí se to taky nevztahuje (leč na stránkách Cetelemu tohle kdysi nesprávně úročeno bylo).

* samozřejmě ale okamžitě úročeně (teda standardně, bez využití "triku" se splacením do konce účetního období)
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka