Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 1. 2018 21:15

No slabota. Přítelkyně 2 karty, transakce na každé 20 tisíc 6.1 a přišel pouze jeden poukaz za 200 Kč.
Já jsem platil 6.1 20 tisíc na 1 kreditce a zatím nedorazilo nic..

Velmi zvláštní klíč přidělování poukázek...Možná jen nechtěli dopřát věrným nakupujícím na P5.
Jinak já ani přítelkyně, žádnou nabídku při založení účtu nemáme :-(
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 24. 1. 2018 23:27

Podle toho, co tu píšete, bych si tipnul, že výše poukázky se neodvíjí podle výše útraty, ale podle toho, jaká odměna byla na kartě nastavena. Já měl 2% na vše a poslali oznámení, že přijde 200 Kč. Takže, co jste za odměnu měli vy, kteří jste dostali dopis s 500 Kč? Benzínky? Nebo internetové platby?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 1. 2018 23:58

2% na vše.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 03:44

Taki píše:Jediny, co na mne vyskocilo, bylo, abych ohodnotil jejich IB...

Take za 500? :D

Na me nikdy nic nevyskocilo, tak jestli to neni pouzitym prohlizecem? Mozna v nem mam zakazana vyskakovaci okna?
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod muf2muf 25. 1. 2018 07:08

Hm, zajímavé. Nabídka na založení účtu mi přišla včera také, ale bez bonusu. Dobytci.. :-D
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 08:15

Ja to pochopil tak, ze by to melo byt jen nejake vyskakovaci okno v IB? Nebo to je primo zprava v IB?
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 25. 1. 2018 08:18

Daří se vám přihlásit do IB? Mně teda ne...
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 1. 2018 08:22

Ne, ani nechodí SMS pro securecode.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 25. 1. 2018 08:25

Bylo to vyskakovací okno v IB
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 08:44

Takze by eventualne stacilo ulozit si ten screen od dr.lukase, zalozit ucty do konce ledna a pak v unoru pozadovat slibene poukazky a dolozit to tim screenem.
:D
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 25. 1. 2018 08:51

On klik na ten odkaz z vyskakovacího stejně nefungoval, dokud se neodstranilo to lomítko, jak píše wit.cz. Pak to nasměrovalo na čtyřkrokový formulář na založení běžného účtu. Dnes už nevyskakuje.
Naposledy upravil powery dne 25. 1. 2018 08:59, celkově upraveno 1
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod naeks 25. 1. 2018 08:55

Nojo, kdyz mi nabidka na 500 do konce ledna neprijde, tak to tak udelam. Dily za info.
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 25. 1. 2018 08:56

Nabídka bonusu při založení na mě také vyskočila, tak jsem využil, ale nikde žádné podmínky, tak jsem také radši udělal screen.
Co se týče zakládání, chtělo by to dopilovat, přerušil jsem žádost a při nové žádosti mi to hlásilo, že mám již jednu rozpracovanou, ale nenašel jsem nikde, jak v ní pokračovat. Po založení jsem udělal scan obou stran OP do jednoho PDF a aplikace po mě nekompromisně požadovala 2 dokumenty, jeden za každou stranu a když jsem to chtěl změnit, tak nešlo již vložený soubor odebrat. :-\
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 1. 2018 09:13

Přesně z tohoto důvodu jsem se na založení BÚ vykašlal... Když programátor aplikace netuší, že do PDF souboru lze dát i více než jednu stránku, jak budou asi vypadat ostatní funkce...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 1. 2018 09:28

já tam vložil skek OP dvakrát stejný, když oboustraně, tak ať si vyberou :-)
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka