Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod antonsek 27. 2. 2020 21:37

Ta je i zadarmo drahá, vyhnul bych se jí obloukem.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2020 21:40

antonsek píše:Ta je i zadarmo drahá, vyhnul bych se jí obloukem.
Proč, nějaké důvody?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod antonsek 27. 2. 2020 21:41

To stejně nikdy nepochopíš.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 2. 2020 23:58

@vlazy
FIO ma kreditku, ktera je zdarma bez podminek, ale take i bez bonusu.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 2. 2020 00:41

Tak kreditku od FIO by mi asi nedali, protože nesplňují to, že mi do FIO na účet nechodí pravidelný příjem a asi nemám bezproblémovou úvěrovou historii, protože jsem prozatím nikdy neměl kreditku, půjčku atp. a tak ji asi nebudu mít žádnou.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod stepano 28. 2. 2020 03:22

Za pokus to u FIO stojí, zažádej si zatím o nízký úvěrový limit a začni si budovat úvěrovou historii. Maximálně ti ji neschválí a můžeš pak jít o dům dál.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 2. 2020 06:03

Diners club

Ešte je na zváženie, či niečo málo neplatiť alebo si vybrať kartu, ktorá je zadarmo po splnení podmienok, aby človek dostal cestovné poistenie... eventualne aby karta mala nízky úrok pre strycka prihodu
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod berta21 28. 2. 2020 08:15

Ahoj, které KK mají zdarma cestovní pojištění?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 2. 2020 09:07

Zdarma ke kartě, která je zdarma a bez podmínek? O takové nevím.

U Dinersky musí být alespoň část cesty zaplacená touto kartou.

-- 28. 2. 2020 08:09 --

Já mám cestovní pojištění zdarma k účtům ČSOB Premium, Erste Premier, U-Konto Premium a KB-Top nabídka. Kreditku mám z těchto čtyř jen u ČSOB.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 2. 2020 10:59

Pri pouzivani Diners dostava clovek body, ktorymi moze zaplatit rocny poplatok.
Pre drzitela karty je poistenie automaticky v cene karty, ak ju pouziva na akekolvek platby. Plati potom aj pre spolucestujucich, nemusia byt rodina, ktori cestuju spolu, ale vtedy poistenie plati, ak sa aspon cast cesty zaplatila tou kartou.
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 2. 2020 11:49

alfas123 píše:Diners club

Ešte je na zváženie, či niečo málo neplatiť alebo si vybrať kartu, ktorá je zadarmo po splnení podmienok, aby človek dostal cestovné poistenie... eventualne aby karta mala nízky úrok pre strycka prihodu
Tak něco takového kde je třeba něco málo platit nebo je třeba plnit nějaké "opičárny" a pamatovat na to aby to bylo zdarma nechci a proto to ani pro mne nemá smysl zvažovat. To raději tu kreditku nebudu chtít, protože mi na ni až tolik nezáleží. Cestovní pojištění neodmítám, ale asi bych ho nevyužil a tak to není pro mne vůbec důležité. Nízký úrok je asi dobrá věc, ale na strýčka příhodu raději nechci myslet.

Předpokládám, že snad jsou nějaké obyčejné kreditky zdarma splňující pokud možno co nejvíce mnou stanovené podmínky které jsem tu uvedl.
Prozatím mi připadá nejlépe odpovídat mým požadavkům ta karta 4U od KB, ale prozatím jsem nezjistil jaké jsou u ní pro a proti abych podle toho mohl zvážit jestli o ní uvažovat nebo ne.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 2. 2020 12:13

To uz si musite vybrať sami.
Osobne by som asi bral základnú Diners.
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 28. 2. 2020 12:14

Ty bys měl hlavně uvažovat, jestli ti ji vůbec dají. Co vím, tak Komerčka se ve vydávání kreditek leckomu moc nepřetrhne, navíc když tam přišmajdá důchodce s papírama na hlavu.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 2. 2020 12:53

alfas123 píše:To uz si musite vybrať sami.
To samozřejmě ano, ale těžko se vybírá někomu kdo se v tom příliš nevyzná a neví jaké a s jakými podmínkami současné kreditky jsou v nabídkách bank.

Vidím, že nadpis této diskuze neobsahuje otazník a tak asi to tu nebude na dotazy ohledně výběru kreditky a budu muset asi hledat jinam. :-)
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 28. 2. 2020 13:26

Jdi hledat jinam.
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka