Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 31. 12. 2013 08:47

franko_cz:

jo no,pokud by u AGIP Unicredit dali ještě tu 1% vratku asi by nebylo co řešit.Takhle když budu kombinovat MoneyCard Plus BENE s Premio kartou AGIP, tak bych řekl že získám víc.Navíc u Money Card je 1% ještě z plateb. Ale zase pokud platim s Unicreditem všude v obchodech a na netu dostává body,který směnim za přímou slevu na benzín. :hm Laká mě ta Unicredit.Vedení stojí když tak 40Kč/měsíc.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 31. 12. 2013 09:00

Ja osobne si radeji koupim rovnou levnejsi benzin (Tank ONO) a jeste zkasiruju 2% zpet.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 12. 2013 09:03

marvy píše:Ale zase pokud platim s Unicreditem všude v obchodech a na netu dostává body,který směnim za přímou slevu na benzín. :hm Laká mě ta Unicredit.Vedení stojí když tak 40Kč/měsíc.

Vedení KK Agip od UCB je zdarma při obratu ≥3.000 Kč/měsíc (prvním rokem je zdarma pořád).

Jinak myslím, že you&eni (Premio) karta šla hlavně kombinovat hlavně se slevou na Sphere kartu 0,40 Kč/l (nešla ale kombinovat se slevou v O2 Extra výhodách 1 Kč/l), takže na použití u Agipu to bude zřejmě nejlepší a pokud by se nakombinovala ještě s placením KK s bene+ celkově to vyjde asi i celkem dobře.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 12. 2013 09:12

stepano, na platby v zahranici pouzivej Equa debetni kartu, kterou jsi nabijes pres devizovou spolecnost....je to nejlepsi spusob plateb v zahranici(eurozona), zadna KK nema takove kurzy ani po zapocitani nejakych procent na vratkach..
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod stepano 31. 12. 2013 09:16

marvy píše:jo přesně mam ji zdarma na 2 roky v rámci akce přes bankovnipoplatky. IB ke KK neni žádný pouze papírovej výpis.?

Nechápu, jak "banka inspirovaná klienty" může nabízet KK za 59,- kč, a neposkytovat k tomu InternetBanking, s papírovými výpisy jsem skončil v roce 2007. :pozor
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 31. 12. 2013 09:24

fremantle píše:
marvy píše:Ale zase pokud platim s Unicreditem všude v obchodech a na netu dostává body,který směnim za přímou slevu na benzín. :hm Laká mě ta Unicredit.Vedení stojí když tak 40Kč/měsíc.

Vedení KK Agip od UCB je zdarma při obratu ≥3.000 Kč/měsíc (prvním rokem je zdarma pořád).

Jinak myslím, že you&eni (Premio) karta šla hlavně kombinovat hlavně se slevou na Sphere kartu 0,40 Kč/l (nešla ale kombinovat se slevou v O2 Extra výhodách 1 Kč/l), takže na použití u Agipu to bude zřejmě nejlepší a pokud by se nakombinovala ještě s placením KK s bene+ celkově to vyjde asi i celkem dobře.


Mam Sphere i Premio kartu a chtěl jsem nejdřív vzít Money CARD plus to by vyšlo nejlíp. Nebo mam vzít Unicredit AGIP+používat Sphere kartu kde dostanu ještě 0.40Kč/l.? :hm Dvě kreditky s obratem 3000Kč neutáhnu.Seš si jistej že je AGIP kreditka první rok zdarma?

-- 31. 12. 2013 09:25 --

S474N píše:Ja osobne si radeji koupim rovnou levnejsi benzin (Tank ONO) a jeste zkasiruju 2% zpet.


Taky bych to tak dělal,kdyby mi nezamítli CITI Life. ;-)
Naposledy upravil marvy dne 31. 12. 2013 09:26, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 6. 1. 2014 19:36

Je KK Unicredit agip opravdu na rok zdarma?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 6. 1. 2014 19:41

Zdarma je pouze, když v předchozím období uděláš obrat větší, jak 3k Kč. To platí i v prvním roce.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 1. 2014 20:00

marvy: Není to správně, upsal jsem se - je to tak jak píše filip893, zdarma je pouze při obratu 3000 Kč za měsíc, jinak 40 Kč (prvním rokem zdarma od UCB je pouze VISA AXA Club).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jv22 11. 1. 2014 07:45

Zdravím vás a prosím o radu. V současnosti mám KK ING vydanou GE k penzijku. Včera mi přišel dopis, že karta se ruší ke konci dubna a místo ní bude vydána Money card plus. Přemýšlím, jestli tedy vzít Money card plus a nebo jinou. Jakou alternativu a proč byste doporučili? Díval jsem se na Citi (Life nebo Classic), Cetelem. Ideálně nějakou co vrací procenta a nebo je zdarma, protože téměř vše platím kk. Do ciziny moc nejezdím, tedy tam, kde by se dalo platit kartou (krom benzinu), takže kurzy nejsou prioritní. 98% plateb bude provedeno v Čr. Děkuji.
jv22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 1. 2014 08:11

Pokud je tvá útrata nad 2500 Kč měsíčně tak bych šel do Citi Life. Dá se s ní platit i SIPO ze kterého také vrací 2%.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jv22 12. 1. 2014 19:26

Nad 2500 Kč se měsíčně vždycky dostanu. Ještě nějaké tipy, prosím? Děkuji
jv22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 1. 2014 20:32

jv22: Osobně na menší útraty (měsíční obrat 3000 - 4000 Kč) preferuji UCB AXA CLUB, která vychází v těchto případech trochu výhodněji než Citi Life (oboje karty jsou prvním rokem zdarma, pak je UCB AXA CLUB při měsíčním obratu ≥ 3000 Kč zdarma, jinak při nedodržení obratu je zpoplatněna 30 Kč, karta vrací 1 %, Citi Life je po prvním roce zpoplatněna 50 Kč měsíčně, resp. 41,67 Kč při využití předplacení ročního vedení a karta vrací 2 % - při útratě 3000 Kč je UCB AXA CLUB trochu výhodnější, když Citi Life se sama zaplatila při obratu 2080 Kč a nad tuto částku vydělává, bod zlomu pak nastává při obratu 4160 Kč, kdy začíná být výhodnější opět Citi Life). UCB AXA CLUB pak vrací u partnerů více (např. Benzina, Penny Market, Datart), Citi Life poskytuje taky slevy u parterů, ale síť je poměrně nezajímavá (a uplatnění je třeba požadovat dopředu).
Kurzy jsou u UCB KK VISA trochu lepší (kurz karetní asociace + fixní přirážka 1,25 %), než u KK Citi (kurz Citi-střed + marže 3 %).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil 12. 1. 2014 21:09

jasná jednička je zatím kreditka Citi life a to díky možnosti platit s ní SIPO. Většina lidí platí za byt kolem 10 000 a to jsou hned 2 kila zpátky. Já jsem požádal i o kk Cetelem která má výborné kurzy v zahraničí což asi tebe nezajímá.
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 12. 1. 2014 21:30

anebo ještě Style od RB, když utratíš do 10 tis. měsíčně máš zpět 1%, když utratíš nad 10 tis. máš 2% zpět. Zde je i bez poplatku http://www.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta . Jednička je Citi life kvůli SIPU, ale každý ji nedostane. Nevím, jak k tomu přistupuje RB.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků