Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod radecekh 23. 9. 2013 19:22

Thom píše:franko: jo hrozná dřina tam zavolat. Mně to vyhovuje. Párkrát za rok ty 3 minuty za to stojí a mít tu slevu rovnou, musel bych každý nákup přepočítat v domácím účetnictví. Takhle si to jednou za 2 měsíce dám jako příjem.

Mě to volání do Citi taky zrovna moc nebere, tak tam volám jen jednou ročně. Každý říjen zavolám, že 500 mi mají dát na poplatky a zbytek (letos 6 tisíc) vyplatit. Proč tam volat vícekrát? To víc provolám, než potenciálně z té vybrané částky získám na úrocích.

-- 23. 9. 2013 20:27 --

joachym1 píše:Takovy pravidelny mesicni poplatek me stve uz z principu, navic ono je to sice hezke, ze je to vraceci karta, ale ja jsem zjistil, ze diky tomu tak nejak vic utracim a uprednostnuji obchody, kde lze platit kartou, i kdyz jsou drazsi, takze celkove na tom mozna i prodelavam.

V tom případě je něco špatně s vámi, nikoliv s kartou.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 23. 9. 2013 20:05

Já tam stejně volám kvůli zůstatku, mám registrované tel. číslo, takže po mně nechtějí číslo karty a připadá mi to pohodlnější než se přihlašovat do internetbanky. No a tak to občas protáhnu a převedu i prémie.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 24. 9. 2013 00:51

Nechávat tam ležet 6 tisíc, když můžou ty prémie prakticky kdykoli jednostranně zrušit? To je opravdu odvaha. Já to radši stahuju každý měsíc.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 24. 9. 2013 03:22

Ja tam volam ze sluzebniho telefonu, takze zdarma. :-D
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2013 06:20

Z Voip operátorů by ten hovor neměl stát více, než pár haléřů, krom toho spoustu lidí má dnes neomezené tarify. A také by mělo jít volat z poboček Citi i když to je řešení jen pro lidi z velkých měst.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 9. 2013 06:46

S474N píše:500 nebo 12x59, to je fakt rozdil.

Ale no tak Lumire :-D Kazdeho snad vec.. A 12x59,- dela 708,- a to je rozdil dvou stovek.. A neni to tak davno co kazdy hazel spinu na poplatky u Sporitelny a najednou nachazim spousty zatvrzelych jedincu co jsou ochotni bankam opet platit
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2013 06:54

Pokud mi ten poplatek vynese řádově více, tak ho (sice s mírnou křečí v ruce) zaplatím :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2013 07:04

Tak ja se uklepl o jedno cislo, ten mesicni poplatek je 50 Kc, tedy 600 Kc za rok prubezne nebo 500 na ruku. Nehlede na fakt, co napsal Patrik.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Thom 24. 9. 2013 07:35

Minimální rozdíl a sr*ní se s výpovědi smlouvy a novou.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladku 24. 9. 2013 12:44

Také mám citilife. cca 500Kč měsíčně bonus za nutné platby, více viz http://www.mesec.cz/clanky/zridil-jsem- ... a-telefon/
Pro bonus si volám nepravidelně, ale stálo mi to za to si napsat cestu v plechové hubě, ale ještě mě to nestálo za to naprogramovat mobil (lze vkládat mezery mezi stisky - p)
233062222
č. karty, dvě čísla
5
2
1
1
1
Výhoda? nemusím si pamatovat seznam většinou dražších obchodů, prostě všude jsou 2%. Vždy ale je důležité rozhodovat se dle ceny, ne dle toho, jeslti lze platit kartou. Ty 2% většinou jsou méně než rozdíly v cenách.
vladku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 9. 2013 12:48

Jestli by nebylo jednodušší si ten mobil zaregistrovat, to pak člověk nemusí vkládat to číslo karty...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladku 24. 9. 2013 13:01

Nebylo, volám ne vždy ze stejného čísla, navíc nemám rád reklamu, která mi byla volána. Tak jsem to zrušil.
vladku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 24. 9. 2013 16:49

Ale dát si tam vlastně číslo karty ... no nevím.

-- 24. 9. 2013 17:50 --

Ale dát si tam vlastně číslo karty ... no nevím. Reklamu neslyším, zakázal jsem jim to.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Duri13 15. 11. 2013 10:33

Ta Citi vracia tie 2% vo forme kreditu na kartu alebo to sa zbieraju nejake body, ktore potom musim niekde cielene utratit?
Duri13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladku 15. 11. 2013 10:46

Ve formě kreditu na kartu, o který je třeba si říct po telefonu (plechová huba) po násobcích 500Kč.
vladku
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka