Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 1. 2014 00:36

Ona ta Beneplus vychází, alespoň u mě lépe, než celá RB, která vrací 2% až nad útratu 10.000,-..většinu nákupů provedu v Globuse, tam vracejí 2% hned v rámci beneplus..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 20. 1. 2014 14:31

Jistě že jo. RB je docela dlouho pěknej sh*it.Pujdu do UCB Agip. v Globusu s ní taky zaplatim a bodíky na benzín mi budou naskakovat rychleji.Připisování bodů do programu YOU a ENI ovšem probíhá vždy až po utracení 1000 Kč .U AGIP dostanu 150 bodů.Všude jinde i mimo CR a na internetu za 1000Kč dostanu 30 bodů. Katalog k vidění zde http://www.eni.com/cz_CZ/produkty-sluzby/you-eni.shtml . V podstatě kromě tý slevy na pohonný hmoty a I-SINT olejů nic moc. ;-)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalbert 20. 1. 2014 21:22

Ahoj,
nechci zakládat nové téma a tak se zkusím zeptat tady - nabízí někdo v ČR kreditku VISA, která by byla bez poplatku a dalších podmínek, případně nabízela vracení, které by poplatky pokrylo? Zatím jsem narazil jen na Citi O2 (poplatek), Unicredit (poplatek) a mBank (nutnost být alespoň 6 měsíců klientem), všechny zajímavější karty jsou MasterCard. Moc bych ocenil případné další možnosti.
dalbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 1. 2014 22:02

UCB má - VISA AXA Club, prvním rokem je zdarma, další při obratu nad 3000 Kč/měsíc (jinak 30 Kč měsíčně) a současně vrací 1 %.
Dále je bez poplatku Sberbank CZ (kartu jako takovou pro tuto banku vydává ČSOB).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 1. 2014 22:07

ale to 1% je pouze jako sleva na produkty AXA
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 1. 2014 22:15

marvy: Lze vyplácet i na penzijko nebo úplně nejlépe do AXA investiční společnosti do podílových fondů.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 1. 2014 22:22

jasne ale napriklad ja mam penzijko jinde. Navic mrkni jakej mel axa penzijni fond vynos...
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 1. 2014 22:29

Vždyť já taky nemám PP AXA. Kdo ho ale má, pro toho je to IMHO celkem vyhovující - a jinak jak říkám, pak úplně nejlépe je si vratky nechat vyplatit jako nákup podílových listů v AXA investiční společnosti...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 1. 2014 22:43

:hm ale taky si umět pak vybrat jakej podílovej list nakoupit.. :oops:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 1. 2014 23:03

Pokud se něco nezměnilo, tak si původně šěl zvolit stejně jenom fond peněžního trhu CZK Konto, takže není moc nad čím přemýšlet. Od letošního roku se změnil akorát časový test ze 6 měsíců na 3 roky, kdy je třeba výnosy zdanit, pakliže ale budeš odkupovat pouze bonusy, což pravděpodobně bude pod 100.000 Kč za rok, tak se prakticky nic neděje a podílové listy můžeš třeba i okamžitě odkoupit. Na druhé straně pohled na to, kolik sem už z vratek celkem nasbíral vždy potěší a pokud je nepotřebuji použít na nic, nechávám je tam.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 21. 1. 2014 00:03

Aha takhle sem to neznal ,díky za obrázek využí.To se zdá potom dobrý.Tak že co zkrouhnuli Citi LIFe tak je tady asi nejlepší návratnost peněz.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalbert 21. 1. 2014 08:02

Díky moc za tipy.
Tu UCB AXA kartu jsem automaticky přeskočil, ale je fakt, že speciálně při intenzivnějším využívaní kreditky to je dobrá varianta. Bonusy jsou v případě fondů vypláceny jen na CZK konto, takže předpokládám, že pro získání karty stačí uzavřít rámcovou smlouvu s AXA a pak kvůli bonusům poslat něco na to CZK konto (minimální prvotní investice je 5000 Kč).
O kreditce Sberbank jsem nevěděl, ale mohla by být fajn jako záložní nebo obecně při menším využívání. Teď se jen rozhodnout, jestli je pro mě důležitější kreditka od VISY nebo všeobecná nechuť k ruským bankám :)
dalbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 21. 1. 2014 16:04

Je opravdu UCB AGIP karta vyřazena z partnerský sítě UCB?.Informace jsou ruzný. Oficiální web mluví o tom, že ano. :hm :oops: Konkurenční web hovoří, že je zahrnuta do programu výhod.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 22. 1. 2014 17:37

iguka píše:Protože Citi life dává prémie jen do 1000,- Kč, tak jsem začal šilhat po jiné další kreditce. Nakonec jsem vzal v akci bez poplatku na 24 měsíců tu kreditku RB Style http://www.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta ,Včera jsem vyklikl, teď mi volala paní a mám sjednáno. Sice nemají internetbanking, ale zůstatek lze ověřit bezplatně na infolince a v bankomatu RB. Potřeboval jsem taky dodatkovou kartu pro manželku, tak tu mají také zdarma. Takže tak.

hm, tak jsme tu jejich kreditku nedostal. Dneska mi volala paní z infolinky z RB , že mi to zamítli a to jsem měl předschválený rámec 38.000,- Kč. Tak jsme hned skočil do Gemoney a dali mi kreditku na 50.000,- :tleskani
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 22. 1. 2014 17:57

iguka: buď rád GE KK je lepší.1% všude a neomezeně a má docela dobrý partnery. :tleskani
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka