Výběr banky - nejhodnější účet zdarma

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod metyn 7. 2. 2014 08:30

mám jak FIO tak AIRBANK, NIGDE NIC NEPLATÍM, ANI HALÉŘ, pokáď by byl na účtě věčí ostakek peněz tak to lepší úřočí airbank - fčíl 1,3 procenta ti připíše, ale na platby je asi lepší fio, dyž 4x měsíčně zaplatíš kartů, tož máš 1 výběr z bakomatu zadara gde chceš, možeš si nastavit aj placení v zahraničním styku ( nákupy na internetu atd ) z karty, nekeří obchodníci to umožňujů a nemosíš mět ani PÍ PAL, funguje aj jako PÍ JŮ u obchodníků třeba jag je aukro , chce sa poptat aj na hotlince, co ti brání mět tych zadara účtů vjec naráz lebo postupně, vyskůšáš a buď necháš byt lebo zrušíš, šak o tem to je, no né? Meta
metyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 2. 2014 09:26

^ Krom toho, že tvůj způsob komunikace není zajímavý nebo humorný, tak především uvádíš nepravdivé informace: U Fio je potřeba provést v kalendářním měsíci celkový součet transakcí debetní kartou ve výši 4.000 Kč, abys dostal 1 výběr z cizího bankomatu zdarma (lze je kumulovat do součtu celkem 5 výběrů a tyto volné výběry jsou přenositelné do dalších měsíců).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod qsubt 7. 2. 2014 10:15

Co se tyka smyslu uctu, jestli ti ho zalozi, a abys nic neplatila... tak z toho nemusis met obavu.

FIO, ZUNO, AIR BANK, MBANK - vsechny tve (male a nenarocne) potreby pokryji na 100%.

Ja mam vsechny 4. MBanku bych ti skrtl kvuli kurzu.

FIO ma nevyhodu blokovanych 100Kc jako minimalni a nutny vklad... pokud by toto nebyl problem, tak za mne bych doporucil Fio. Ale i volba pro Air Bank nebo Zuno splni svoje.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 7. 2. 2014 10:51

franko_cz píše:
dr._lukas píše:V GE jsou to stovky 2 :-) osobne nechapu tyto povinne vklady,kdyz jsou ucty zdarma,ale co uz

Každá sranda něco stojí, mně to přijde rozumné. Banka má práci s papírama, s vydáním karty, a taky tím minimálním vkladem odfiltruje kolenovrty co chtějí vše zdarma a nakonec vytváří jen mrtvé účty.


Tak myslim že,pokud účet u GE zrušíš, že ti vrátěj i těch 200Kč. ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 7. 2. 2014 11:32

Jasně, ale než to uděláš tak z tebe maj aspoň ty dvě stovky bezúročně půjčené :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 2. 2014 15:23

Tak zrovna u GE me to nevadi :-)) ucet je vyuzivan velmi hojne...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexis50 7. 2. 2014 17:22

Děkuji všem za rady, asi zvolím Fio banku. Ještě bych se zeptala, jaký by měl být minimální zůstatek na účtě? Těch 100 Kč? A kdybych účet po nějaké době zrušila, tak mi tu stovku vrátí?
A ještě mám další dotaz: zavolám si teda kurýra domů a teď mě zajímá na co se mě bude vyptávat, jestli se bude ptát, jaké mám příjmy, jaký bude obrat na účtě, trvalé příkazy, atd. nebo prostě mi založí osobní účet a na shledanou. Jak dlouho taková "návštěva" trvá? A potom nastavení toho účtu, jako jsou výpisy účtu, sms info si nastavím už sama v přes internet?
Děkuji

-- 7. 2. 2014 17:25 --

filip893 píše:Mne by spíše zajímal ten nejhodnější účet, který to vlastně je.

Mělo to být nejvhodnější účet, někde mi uteklo písmenko ;-)
Alexis50
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 14. 2. 2014 14:48

A mas po ruce bankomat FIO? Pokud ne, tak s 1000Kc/mesic neudelas obrat, abys mela vyber z ciziho zdarma a budes to mit za 30Kc. Pokud to bude jeden vyber rocne, tak se nic nedeje. Pokud to bude kazdy mesic, tak uz se to zacne prodrazovat. Pak je vyhodou mBank a vyber za 9Kc.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 15. 2. 2014 20:39

Alexis50 píše: jaký by měl být minimální zůstatek na účtě? Těch 100 Kč? A kdybych účet po nějaké době zrušila, tak mi tu stovku vrátí?
A ještě mám další dotaz: zavolám si teda kurýra domů a teď mě zajímá na co se mě bude vyptávat, jestli se bude ptát, jaké mám příjmy, jaký bude obrat na účtě, trvalé příkazy, atd. nebo prostě mi založí osobní účet a na shledanou. Jak dlouho taková "návštěva" trvá? A potom nastavení toho účtu, jako jsou výpisy účtu, sms info si nastavím už sama v přes internet?


kuryr se nebude vyptavat na nic, nic mu do toho jak ucet budes nebo nebudes vyuzivat neni. Na to se te nebude ostatne ptat ani nikdo z banky. To jake mas prijmy nema s uctem nic spolecneho, bank. ucet muzes mit i kdyz budes met prijmy 0.
Kuryr jenom zkontroluje obcanku a preda ti nejakou obalku, ve ktere bude nejaky postup nebo navod co a jak dal.

Trvale prikazy, inkasa apod, to si pak nastavis v IB.

minim zustatek ano tech 100Kc, to si sami bloknou, tudiz tam pak muzes normalne "0". Po zruseni uctu ti normalne vrati. Meli by. Osobni zkusenost nemam.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků