Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 19. 5. 2014 16:46

Při takovém počtu klientů už asi musí počítat s neplatičema, možná se chtějí jen pojistit
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 19. 5. 2014 19:05

Nějak nemohu přijít na to, kde zjistím, od kdy do kdy mám bezúročné období? Děkuji :-))
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx999 19. 5. 2014 20:36

Na vypisu, nebo zavolej na info linku.
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 20. 5. 2014 05:25

Super diky, tak pockam na vystaveni vypisu a uvidim :-)
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 5. 2014 14:25

Někde jsem četl, že poplatky do dalších let se stanovují podle obratu na kartě. Nebo bude další rok účtováno 1490 Kč bez ohledu na obrat? Nikde jsem to v podmínkách nenašel. Neví někdo, jak to je?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 5. 2014 14:45

Myslíš nyní Pure+ Měšec.cz, nebo nějakou jinou Diners Club? U té měšcové má být pořád roční poplatek 990 Kč. Mám ale dojem, že ve smlouvách nejsou ty výhody (ani zvýhodněný úrok na první rok, program Premium Rewards apod.) zmíněny a vypadá to jak u běžné Pure+ karty...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 20. 5. 2014 15:15

Podle mě je poplatek od počátku neměnný.
Tedy pokud nepřejdeš na jinou kartu nebo pokud DC nezmění ceny.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 20. 5. 2014 15:38

V podmínkách je napsáno šalamounsky výše poplatku je ......pokud není sjednáno jinak....

Ta cena by měla být 990,-, nasledujíci rok se mění jen výška úroku.

Inak PIN taky poslán mailem, změněno do půl hodiny s SMS a mailovým vyrozuměním...

Za mě za rýchlost +

Jestli je to bezpečné nekomentuji, podle mě je celý proces od počátku až po vydáni karty poněkud zvláštní....

Jinak vyzkoušena platba v sportisime, na aukru, v pume, nevzali mi ji v mustangu :D
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 5. 2014 15:51

Myslím tu z Měšce. Pravda, mělo by to být standardně 990 Kč.
Škoda, že zde pravděpodobně nebude ještě nikdo se zkušeností s retencí.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 20. 5. 2014 16:14

Pozor ve smlouvě je uvedeno sice "pokud nebylo dohodnuto jinak", nicméně o pár řádků níže je uvedeno, že je sjednána za cenu 990CZK ;-)

Já osobně už jsem vyzkoušel platbu cca. v 30obchodech/čerpacích stanicích a ačkoliv někde na to koukali poněkud divně, všude platba bez problému proběhla. A to jsem 2x platil i v autoservisu a 1x v prodejně s motooleji. :-)
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 5. 2014 10:06

ahoj, poplatek za kartu u měšec pure plus by měl být Kč 990,- forever
S placením žádné problémy nemám, platil jsem na web portálu České pojišťovny a tam o nešlo, nemají tam DC logo, jinak s ní ale na střídačku se CITI (sbírám body kvůli vratce) platím všude a ani o tom nepřemýšlím, a žádný problém

Mohli bychom tady diskutovat i nějaké odměny z rewards, zkušenosti, o jak kvalitní se jedná zboží
Zatím nemám zkušenost ale mám přes 500 bodů, tak zkusím něco zajímavého vybrat
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 30. 5. 2014 08:55

Nepřišlo už někomu něco co si objednal z eLounge? Já už čekám měsíc a stále nic a jediné co mi dokáží odpovědět je, že čekají na dodání od dodavatele. To taky můžou čekat rok ...
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 30. 5. 2014 19:14

Objednávám stále to samé. Parfémy, pralinky, sem tam voucher do Blažka.
Vše vždy dorazilo do 3 dnů a dříve. Ale asi záleží na dodavateli.
Třeba parfémy mi přicházejí z Parfums.cz a to je prověřená firma, která dodává velmi rychle.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 11. 6. 2014 21:02

V jejich výpisu je trochu zmateně napsáno, kolik mám zaplatit, vyzývají k úhradě 634,32 Kč, ale já dlužím 12686,45 ?
Přílohy
diners.jpg
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 6. 2014 21:06

Samozrejme te chteji navest na zaplaceni min. splatky, aby te mohli kasirovat na urocich :-))
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka