Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 11. 6. 2014 21:10

Aha, taky mě to tak napadlo, ale ta formulace je opravdu zavádějící.

Platí se i haléře, nebo mám zaokrouhlit?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 6. 2014 09:31

i haléře
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 12. 6. 2014 12:08

Kdyz se zaokrouhli nahoru, tak se nic nezkazi.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 6. 2014 00:04

Zaplatil jsem navíc 13,55 Kč. Vadí to, když zaplatím něco navíc? Co se s tímto přeplatkem děje? Je možné, že se jím umoří část dluhu z běžícího bezúročného období, které ještě není splatné?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 14. 6. 2014 04:45

Nevadi, je to jak rikas.
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod amexblack 14. 6. 2014 06:48

Zdravím. Za jak dlouhou dobu od objednání "start balíčku" vám ten balíček přišel? Je na kartě uvedené i jméno? V případě, že člověk tu kartu aktivuje, jak dlouho se čeká? Opravdu trvá zaslání PIN-u měsíc? Díky.
amexblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 15. 6. 2014 05:58

Pár dní, ale já objednával hned z kraje, jak to spustili. Na kartě je jméno. Zbytek nevím, neb jsem nepodepsal smlouvu. Zhruba za měsíc a půl se ozvali, proč a jak, řekl jsem jim že nic, od té doby klid. Smlouva a garanční dopis neodpovídali nabízeným parametrům, dělají to totální amatéři, se nedivim že maj tolik klientů, co prezentujou...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 6. 2014 07:32

Od rána je nedostupné IB.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 6. 2014 09:33

IB mimochodem blbne neustále. Nikdy se nelze přihlásit napoprvé a je třeba přihlášení opakovat. Tu chybu nejsou schopní opravit.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 6. 2014 10:03

To dvojité přihlašování je opravdu unikát. Přitom v jednom z cca deseti případů to projde napoprvé
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 6. 2014 13:55

astrapa píše:IB mimochodem blbne neustále. Nikdy se nelze přihlásit napoprvé a je třeba přihlášení opakovat. Tu chybu nejsou schopní opravit.

Mají na to upozornění na přihlašovací stránce:
"UPOZORNĚNÍ
V případě, že Vám při přihlášení systém zobrazí chybovou hlášku "Nastala chyba SPOJENÍ? přihlášení zopakujte. Na odstranění technického problému pracujeme."

Jinak ráno byl problém ten, že se člověk nedostal ani na přihlašovací stránku.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 6. 2014 16:30

Problém právě je, že na odstranění problému moc nepracují, už je to tak přes měsíc, co mám Diners Club
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 6. 2014 17:05

Vlezl jsem na tu stránku poprvé někdy před 2 měsíci, pořád chybu neopravili. Nedivil bych se vzhledem k obstarožnosti uživatelského prostředí, kdyby tam tu hlášku měli odjakživa.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 6. 2014 18:01

Mě tedy to IB jinak nevadí, někdy lepší zůstat při starém než honit moderní trendy. Na druhou stranu, to přihlášení je za trest, přitom je to nějaká kravina, která by měla jít odstranit několika kliknutími
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 6. 2014 19:17

Presne. O problemu vime, ale nic s tim nedelame :(
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka