Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 9. 2014 09:46

Hm, že by PayU odstřihla Diners? Třeba je to jen víkendový výpadek. Jestli ne, přišla by tím Diners o dost významnou funkcionalitu..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 14. 9. 2014 11:34

na PAYU sa mi s DC nepodarilo zaplatit od kedy ju mam
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 9. 2014 14:39

Po zavedení mi to šlo vždy bez problému.
Využíval jsem hlavně na Aukro.cz a Slevomat.cz
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 14. 9. 2014 18:42

PayU jsem zkoušel v červnu a DC neprošla.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 9. 2014 19:44

Já 24.6. (Aukro) bez problémů..

Jinak teď koukám, že Slevomat používá GP WebPay, tam to stále funguje.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 9. 2014 19:52

Mně se tedy na internetu ještě Diners zaplatit nepodařilo, a osobně s ní platím jen v Bille, protože bohužel v mém okolí tuhle kartu nikdo jiný neakceptuje (kde běžně nakupuji).
Ale minulý týden jsem s ní zaplatil v Manufaktuře, ačkoli na dveřích samolepka Diners nebyla.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 9. 2014 08:40

Já platil letenky přes internet u PELIKANa a myslím, že i na booking com lze/šlo platit DC ubytování a další služby stejně tak, jako jsem platil další letenky a jízdenky na vlak po Číně přes http://www.travelchinaguide.com/
Možná jsme tady trochu pozadu...
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 9. 2014 09:18

Na booking.com záleží především na konkrétním hotelu, jestli DC přijímá - u některých je akceptace jen Visa/MC, u některých byl dokonce navíc AmEx, ale třeba DC ne.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 15. 9. 2014 09:40

Na booking.com mě jednou zrušili rezervaci, přestože hotel Diners přijímal.
Prostě nebyl schopen kartu autorizovat a tak to zrušil.

-- 15. 9. 2014 09:52 --
Mimochodem, funkuje někomu volba "Můj diners" v eAccount ?
Já to mám prázdné..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 9. 2014 09:54

Můj Diners - zkusím

-- 15. 9. 2014 09:54 --

fremantle píše:Na booking.com záleží především na konkrétním hotelu, jestli DC přijímá - u některých je akceptace jen Visa/MC, u některých byl dokonce navíc AmEx, ale třeba DC ne.

To je pravda, to mi necvaklo

-- 15. 9. 2014 09:56 --

Můj Diners- nefunguje, je to prázdné

-- 15. 9. 2014 09:58 --

PULPANM píše:Ahoj, já mám výpisy s datem 18. v měsíci a se splatností 13. v dalším měsíci.
Odchozí platba se mi na na inkasním účtu objeví také 13.v měsíci

Myslím, že 1x ale možná už podruhé se mi stalo, že mi v dalším výpisu přiša položka "úroky z čerpaného úvěru" kterou jsem reklamoval a dostal zpět na účet.
Nějaká chyba v systému, mi odepsali emailem na reklamaci, neboť jim peníze na můj DC účet přišly po splatnosti ( když je splatnost 13. a oni si 13.strhávají tak je to celkem jasné) a to mám 100% inkaso.
Pak už jsem ve výpisu tuto položku nikdy nenašel.
Koukám, v červenci se mi odchozí platba objevila na účtu dokonce až 14.den v měsíci (RB), čili den po splatnosti.
Takže s tím nějakou vědu nedělají

Tak inkaso za poslední výpis mi strhli až dnes, 15.9., splatnost je ale 13.9.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 9. 2014 10:12

nnnokiaE52 píše:Mimochodem, funkuje někomu volba "Můj diners" v eAccount ?
Já to mám prázdné..

Nefunguje, to samé...

PULPANM píše:Tak inkaso za poslední výpis mi strhli až dnes, 15.9., splatnost je ale 13.9.

Mě neinkasovali...takže zase zjišťovat, kontrolovat, přepočítávat... Mít Diners je "k nezaplacení" (a na vše ostatní je tu, snad, MC) :-]
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 9. 2014 10:24

Jo fungují opravdu zvláštně..
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 10:41

Je pravda, že měšcová verze Pure je zařazena do Club Rewards Premium? A platí to jen první rok, nebo napořád?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2014 11:22

Všechny karty DC Pure+ jsou automaticky v programu Premium Rewards, to jestli je z Měšce nehraje roli (nikoli DC Pure, které mají základní variantu Club Rewards)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 11:46

Jak přesně funguje výměna bodů za kartu zdarma? Dostal jsem od Měšce v dubnu kupón na 300 bodů, který mi zítra končí. Sám jsem mezitím nasbíral 170 bodů.
Chtěl jsem vyměnit v rámci programu "Vaše karta pouze za body" (stojí to 390 bodů), ale teď tam čtu, cituji: "Stačí, když si vložíte v měsíci výročí Vašeho ročního poplatku do košíku tento produkt a následně Vám bude vrácen Váš roční poplatek na nejbližším výpisu."
Poplatek 990 Kč se mi strhl na výpisu 18.5.2014 - pokud chápu správně, tak body za poplatek budu moct vyměnit až v květnu 2015? Dřív to nejde?
A těch bonusových 300 bodů od Měšce budu muset vyčerpat za něco jiného? Koukal jsem na nabídky a vesměs jde o blbosti, na druhou stranu nechce se mi nechat propadnout ty body.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka