Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 7. 2015 00:19

astrapa píše:Taky jsem několikrát zaplatil na terminálu, u kterého byly jen nálepky Visa/MC a platba se normálně objevila na mém výpisu, prodavačka tedy nic ze svého platit nemusela.

Potvrzuji... Platil jsem na Agipu, kde logo DC nemají ani na dveřích, ani na sloupu s cenami (a obsluha nevěděla, jestli karty berou - zkusil ji protáhnout terminálem a platba prošla), a platbu mám zaúčtovanou.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 16. 7. 2015 00:35

@fremantle bod b: Pokud budu platit Dinerskou taxi např. na letiště v ČR nevím, jak by si to zrovna u Diners ověřovali. Volali by na dispečink taxi? Kde, kdo, kdy, kam jel? Podle mě by to neuznali. Úhradu nákladů na cestu se myslí vesměs náklady na cestu do zahraničí (letenky, hotel, jízdenky), pokud jde o cestovní pojištění. Upřímně mají ty podmínky dost divně právnicky napsané a pokud by k něčemu došlo, mohli by se cukat. Infolinka Diners by nám možná řekla více.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 7. 2015 07:45

To cestovní pojištění je super, ale trochu zápasí (pro spolucestujícího) s nízkou akceptovatelností.
- pokud jedu autem, naberu trochu benzínu a je to (snad) OK
- ale na možnost placení letenky, hotelu narazím jen minimálně
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 7. 2015 08:20

davsopl píše:
PULPANM píše:Já si tedy na kartu celkem zvykl, líbí se mi to pojištění, na vedení pure měšec + vydělám skrze body a alespoň 2x ročně jedu s celou rodinou někam do zahraničí a neřeším připojištění.
Nemám tedy zkušenost (naštěstí) s případným plněním pojišťovny ale tváří se ak, že by neměl být problém.
Ty diners akce se mi také líbí...
Takže rušit jí nebudu

Pokud si vybavuji, tak tam měli u toho pojištění ale nějakou podmínku. Prokazatelně chtějí vidět, že byly zaplaceny náklady na cestu do zahraničí Diners kartou. Např. letenky, jízdenky, zájezd, hotel. Nelze počítat s pojištěním tehdy, když zaplatím hotově nebo jinou kartou zájezd pro celou rodinu a do zásoby si vezmu Diners, a poté si myslím, že jsem pojištěný a celá rodina se mnou. Nebo mě uveďte v omyl. Četl jsem jejich podmínky před půl rokem.

Ahoj no ano, ale nic nesplnitelného, například provést alespoň jednu platbu 30 dní před cestou (používám kartu pořád, není problém), uhradit nějaké náklady na cestu...benzísn, dálniční známku, letenku, hotel přes booking.com atp)..nevím, s tím jsem problém nikdy neměl.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 7. 2015 09:08

Když si koupíš pro celou rodinu na poslední chvíli nějaký týdenní all-inclusive zájezd, tak asi bude problém to aktivovat. Leda koupit na každýho po 3 l benzinu, to by mohli při nějaké prkotině vzít. No a při větší pojistné události by tě poslali k šípku nebo ještě dál.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 7. 2015 13:24

Kdy zaplatíš DC tak jsi v cajku.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 7. 2015 21:07

Tak pokud budu chtít na booking.com zaplatit DC, tak je fakt, že nemusím moc vybírat, prostě vezmu tu jednu možnost (aneb já a Madeira ;-))
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nada22 16. 7. 2015 21:58

Toto je odpověď na mojí otázku niže :
Dobry den,
ano, takouto platbou sa aktivuje poistenie pre drzitela aj pre spolucestujuceho.
S pozdravom
Katarína Muchová | POS Clerk | MetLife
Pribinova 10, 811 09 Bratislava, Slovensko | T. +421 2 59 363 751 | kmuchova@metlife.sk

Dobrý den,
Podrobně jsem si pročetla pojistné podmínky vyplývající z držení Kreditní Karty Dinners Club Pure.
Prosím, potvrďte mi, zda platí pojištění pro držitele i spolucestujícího, pokud v místě bydliště nakoupí pohonné hmoty do automobilu,který v ten den použije k cestě na letiště.
Nada22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 7. 2015 22:30

Už se psalo v diskuzi na Měšci, že stačí načerpat 2 litry benzínu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod akcius 16. 7. 2015 23:38

Také jsem dostal nabídku na získání karty Diners Club Pure do emailu od Měšce , 1. rok urok na kartě nula..ale v nabídce zatajili, že pro aktivaci karty požadují výpis všech mých transakcí na všech mých bank. účtech za 2 měsíce zpět ! ( 8 stránek v mém případě ) .Přišlo to až dnes s kartou, tak na to jim kašlu.. karta už je v kontejneru ( na plasty...).

-- 16. 7. 2015 23:51 --

ještě poznámka pro neagličtináře: najděte si ve slovníku rozdíl mezi slovy dinner a diner...je dost podstatný.
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 17. 7. 2015 07:06

Je tedy moznost mit dve stejne karty nebo jak to melo fungovat ?

Ja jiz jednu mam prave z mesce, nic jineho sem tam nevyuzil, proto mi tak exluzivni ponuka prijde uplne ujeta.
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 7. 2015 08:01

Tohle asi dokud někdo nevyzkouší (nepožádá o vydání té druhé karty), tak se reálně nedozvíme, jak to je. Bezúročný úvěr na rok se mi ale líbí :-)
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 17. 7. 2015 09:21

Od koho přišla ta nabídka na Diners Club Pure s nulovým úrokem pro první rok? Bylo to od Měšce nebo přímo od Diners Club? Díky
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 7. 2015 09:26

kdo to tedy zkusí?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2015 09:42

Otázka je, jestli se ta nabídka vztahuje na vydání nové karty, nebo na členství, jak to jinak u Diners bývá zvykem - pak by ta nabídka logická skutečně nebyla.

Já jsem nabídku nedostal, ale vzhledem k tomu jak se tvářili, když jsem se ptal na možnost navýšení úvěrového rámce a i před rokem jsem dostal kreditku jen s rámcem 100 tisíc by další kreditkas nějakým nízkým limitem neměla příliš valného významu, ač s nulovým úrokem...
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka